Stran 1 od 12 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 112

Tema: Enocevne prelomaČe

  1. #1

    Privzeto Enocevne prelomaČe

    Zdravo!

    Ker mi je ta tip puške všeč, me zanima vaše mnenje. Kakšno uporabljate, kaliber..... in ostali tehnični podatki.

    lp

  2. #2

    Privzeto

    Sam da neboš kakšne ruske prelamače kupil!

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Zakaj pa ne ruske?

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Nekoč bom uporabljal blaserjevo k95 baronesse v kalibru 6,5x65r, drugač pa tut kaj od krieghoffa ni slabo.
    kar je od teh čeških in italijanskih, sej so lepe za pogledat, sam enostavno ne znajo tako natančno naredit kot švab,oziroma za tak denar nočejo, čeh pa še po vrh vsega robustno, grobo kot bi delali za militarijo, rus je pa itak zmagovalec v tej kategoriji, res je za v borbo
    Lovit se vsekakor da z vsako od teh, princip je isti, vse ostalo so nianse:icon_smile:

  5. #5

    Privzeto

    Trma,skoraj z vsako! Z rusko zadevo boš mel kar težave,predvsem z natančnostjo (vsaj kar sem videl jaz in kar mi povejo lastniki tega orožja)!
    Sicer pa ja,hmmmmmmmmmmm Baronesse,mmmmmmmmmmmmm........

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #6

    Privzeto

    No jaz sem mel same težave znjo,nekaj časa sem celo upal da se bo uštimalo,ene parkrat me je pa tako zjezala da bi jo takrat sam v savo vrgel!Tko da sem jo odal naprej,raj kupil karabin!

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    trma, če boš kupoval enocevno prelamačo, kupi k95 baronesse, da jo boš lahk še nama z dolginom posodu za kako nedeljsko jago
    al pa če odpreš kao rent-a-rifle, boš počasi dobival nazaj vložen dnar

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    zober, ta ruska prelamača je bol za okol hriba strelat, so rusi daleč pred konkurenco:)

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Baronica, ampak u štuc izvedbi, to je pa to!!!

  10. #10

    Privzeto

    Baronica, ampak u štuc izvedbi, to je pa to!!!
    Tut fajn,ampak se mi bol dopade tista z navadnim kopitom,ker taka puška mora bit lahka,elegantna,de se kr zlije s tabo,pa.........mmmmmmmmmm!!!!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 1 od 12 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •