Stran 8 od 12 PrvaPrva ... 456789101112 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 112

Tema: Enocevne prelomaČe

  1. #71
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    @ANDIGS

    1) Korektno je, da se o puški prepričaš preden jo naročiš in ne obratno
    2)Vkolikor je prodajalec tako prepričan v njo, naj ti omogoči preizkus in če boš zadovoljen jo vzameš v nasprotnem pa imaš razlog da odpoveš naročilo.
    3)Najbolj zanimiva pa je izbira enocevne prelemače brez optike za lov prašičev na pogonu, vsaka puška tudi dvocevna šibrenica je bolj primerna za tak lov. Zanima me kako si prišel do te izbire ?
    Zakaj sem prišel do te izbire.Parkrat so prišli prašiči mimo mene na cca 20 metrov.Preden sem jih lahko ujel v daljnogled na karabinu,je bilo že mimo.
    Na kratko razdaljo in kakršen teren imamo,bi prišla v poštev vsaka kombinirka,risanica repetirka,tudi šibrovka kot praviš,itd.
    V puško sem se zagledal,pa če bo v desetih letih padel en čunek,ok,če ne pa tudi ok.Jo bom kupil,vam javim,če bo uporabna,drugače pa bo lep okras v omari.
    Hvala za nasvete,Andi.

  2. #72
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Ne seri ga, ta puška ni niti za okras v omari, sploh pa ne lep s tem originalnim kopitom. Sem jo imel, pa se jo za majhen denar znebil, drugače bi jo samo zrezal .
    Razen, če si hočeš nakopat nepotrebne stroške in precej sivih las. Karabin brez optike ti bo na pogonih precej bolj prav prišel.
    Last edited by Pinkfloyd; 22. February 2013 at 19:04.

  3. #73
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    kopito je obdelano,nekaj ponikljanega,puška je lepa.V katerem kalibru si jo imel?
    Last edited by Pinkfloyd; 22. February 2013 at 19:04.

  4. #74

    Privzeto

    Citat lunj je objavil: Pokaži objave
    Ne seri ga, ta puška ni niti za okras v omari,
    Fantje ves trud zaman. Ali puško že ima, ali pa je zelo načeln (lahko ima tudi čuden okus ali pa je trmast)

  5. #75

    Privzeto

    ali pa je trmast
    Se bo že zmehčal

  6. #76
    žandar Guest

    Privzeto

    Dajte no, andigs je navaden provokator ali pa je ......... Okras v omari????

  7. #77
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Andi, raje kupi čeha šrot-krogla pa dve krogli noter

  8. #78
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Citat ANDIGS je objavil: Pokaži objave
    kopito je obdelano,nekaj ponikljanega,puška je lepa.V katerem kalibru si jo imel?
    308 Win.

  9. #79
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Nisem provokator,puške še tudi nimam.Pred petimi minutami pa se je zgodil preobrat.Jutri sem imel namen iti v Avstrijo še enkrat,me je še kar peklo,malo,kot je ugotovil alojz tudi trma,vseeno pa ste me kar ohladili.
    Pa me prejle pokliče kolega,če greva zjutraj ven.Sem rekel ,ne morem ,grem v Avstrijo,verjetno plačat rusko lepotico.Pa pravi,zakaj boš imel tisto sranje na en patron.Za prašiče,seveda.In pravi,pa kupi mojo kranjsko karabinko,dam ti jo poceni.Sva posel naredila kar po telefonu.
    Rusinja tako ostaja v Avstriji,prihaja pa kranjica 8x57 IS,orehovo obdelano kopito,schwenk montaža,daljnogled-ne vem kateri,je vseeno.Cena bo enaka kot za rusinjo.
    Za na prežo pa še vedno ostaja kragujevčanka 7x64.
    Hvala vsem za nasvete.Ampak mali črv še vedno malo gloda in sprašuje,ali je rusinja res tako slaba?
    Lep pozdrav in dober pogled vsem,Andi.
    (P.S.-sem postal dobre volje,grem v klet po literček domačega...)

  10. #80
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Pametno.

Stran 8 od 12 PrvaPrva ... 456789101112 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •