Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 27 od 27

Tema: hammerhead

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Dobil sem nov katalog od xxx trgovca iz Avstrije, v kateri škatla remingtonovega core-lokta stane 35,5evra, core lokt ultra pa 61evrov!,
    Zanimivo, razlika v ceni med s.ham.head in hammerhead je okrog 1evro, pri remingtonu pa 25evrov.
    No, ta trgovec je iz svojega programa umaknil sakovo municijo, ima le še nekaj stare zaloge za 223rem.

  2. #22

    Privzeto

    Višja kot je cena, večjije dobiček, zato gre pa nekaterim čeh v nos

  3. #23

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    Dobil sem nov katalog od xxx trgovca iz Avstrije, v kateri škatla remingtonovega core-lokta stane 35,5evra, core lokt ultra pa 61evrov!,
    Zanimivo, razlika v ceni med s.ham.head in hammerhead je okrog 1evro, pri remingtonu pa 25evrov.
    No, ta trgovec je iz svojega programa umaknil sakovo municijo, ima le še nekaj stare zaloge za 223rem.
    Zakaj je umaknil Sako naboje iz prodajnega programa? Sako naboji naj bi bili kvalitetni in cenovno ugodni?
    V kraljestvu Zlatoroga

  4. #24
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Privzeto

    Kad bih kupovao tvorničku municiju ra?e bih se odlučio za Superh.. radi večeg BC.
    I HH, Kao i SHH su bonded zrna, a iz iskustva sa SPR18 kiplauficom, zrna su finska, a pune ih i ameri kao CL i UCL.

  5. #25

    Privzeto

    Ostanek krogle Sako HH 11g po strelu na ozimca. Krogla ga je prebila in se zarila v blato na krmišču. Poiskal sem nastrel in pot krogle v tla, zjutraj pa sva s sprijateljem z detektorjem kovin našla plašč in svinec. Krogla in svinec skupaj tehtata 8 g.Click image for larger version. 

Name:	20150131_111222.jpg 
Views:	17 
Size:	86.8 KB 
ID:	15052Click image for larger version. 

Name:	20150131_111334.jpg 
Views:	15 
Size:	64.1 KB 
ID:	15053

  6. #26

    Privzeto

    Pozabil sem napisati, da je kaliber 7*64.

  7. #27

    Privzeto

    Če koga zanimajo krogle Sako Super Hamerhead kalibra 308, 11,7g. Pred časom sem jih kupil pa jih nisem napolnil in jih verjetno ne bom, ker uporabljam drugo strelivo. Imam cca 150 kosov. Če koga zanima naj me kontaktira na ZS.

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •