Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 27

Tema: hammerhead

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto hammerhead

    Danes sm nabavil municijo sako hammerhed 13gramov, v 308win, pa me zanima če jo je kdo od vas že sprobal,sam še sploh nisem streljal težje municije od 11,7g....
    Se mi pa zdi da bi za skupne love bila lahko precej dobra, na pogled je še kr konkretna
    LP

  2. #2
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Vse je dobro, samo zadeni na pravo mesto .

  3. #3

    Privzeto Sako hammerhead

    Koristio sam Sako hammerhead 14,3g (220 grs), cal. 30-06. Sa njim odstrijelio 6 svinja. Zrno se ponaša ljepo: pravi dobru gljivu, zadržava masu i duboko prodire. Jedino što mogu re?i je da ne ruši svinju tako brzo kao npr. vulkan.

    Primjer je svinja od oko 80 kg pogo?ena školski iza ple?ke na 70m udaljenosti. Takav pogodak je odnesla 120m, a sa vulkanom ne ide dalje od 15 m. To je razlika.

    Evo slika hammerheada izvadjenog iz vepra od oko 100 kg. Vepar bio okrenut prema meni, pogodak u vrat i zrno prona?eno u slabinama.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Izgleda dobro!:icon_smile:

  5. #5

    Privzeto

    Citat proof je objavil: Pokaži objave
    Koristio sam Sako hammerhead 14,3g (220 grs), cal. 30-06. Sa njim odstrijelio 6 svinja. Zrno se ponaša ljepo: pravi dobru gljivu, zadržava masu i duboko prodire. Jedino što mogu re?i je da ne ruši svinju tako brzo kao npr. vulkan.

    Primjer je svinja od oko 80 kg pogo?ena školski iza ple?ke na 70m udaljenosti. Takav pogodak je odnesla 120m, a sa vulkanom ne ide dalje od 15 m. To je razlika.

    Evo slika hammerheada izvadjenog iz vepra od oko 100 kg. Vepar bio okrenut prema meni, pogodak u vrat i zrno prona?eno u slabinama.
    SLABINAMA? Proof kaj je to ?

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Proof, ali si preverjal, koliko mase dejansko obdrži krogla? Si kdaj izstreljeno kroglo stehtal?

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Diana mi je danes namenila muflona1+.....hvala ji!!Sem ga pa kar s to kroglo, strel trdo za pleče, obležal v ognju.Podpludb skoraj ni!

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    O potpludbah boš povedal, ko ga boš izkožil, razen, če si ga že. Šele pri izkoženju se pokaže pravi obseg.

  9. #9

    Privzeto

    Kaka pa je razlika med hammerhead in super hammerhead?
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  10. #10
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat lunj je objavil: Pokaži objave
    O potpludbah boš povedal, ko ga boš izkožil, razen, če si ga že. Šele pri izkoženju se pokaže pravi obseg.
    No, zakaj bi pa morale biti potplutbe ?

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •