Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: Daljnogledi Yukon

  1. #1
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Jurklošter
    Prispevki
    47

    Privzeto Daljnogledi Yukon

    Pozdravljeni!

    Ali ima kdo iskušnje s temi dvogledi (10*50)!

  2. #2
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Jurklošter
    Prispevki
    47

    Privzeto

    Zgleda da ne!

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Dvogledi!
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  4. #4
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Dvogledi vs daljnogledi.

    Dvogled naj bi bil hrvatizem oz. srbizem in zato te kolegi na forumu malo postrani gledajo.

    Drugače pa jaz ne vidim problema pri uporabi te besede, saj je nemških popačenk na tem forumu kar nekaj. Te pa očitno ne motijo nobenega

    Samo v razmislek
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  5. #5
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Verjetno bo vse kar je napisano držalo Amwin No o daljnogledih Yukon pa bi Veprica rekla da boljšega ne potrebuje. Tudi ko ga je polomila sem ga moral popraviti in kljub novemu Bresserju(ki je bil precej dražji od Yukona) še vedno uporablja Yukon 7x50. Zelo dobra vidljivost v mraku in je primerljiv z starejšimi Zeissi ,končno so leče narejene v Rusiji produkt Zeiss (vzhodna nemčija) prodaja pa se pod znamko Yukon. Sam pa imam nekaj drugih izdelkov te firme in sem tudi zadovoljen.Niso čista špica vendar za ceno ki jo plačaš dovolj dobri.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #6
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Jurklošter
    Prispevki
    47

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Dvogledi vs daljnogledi.

    Dvogled naj bi bil hrvatizem oz. srbizem in zato te kolegi na forumu malo postrani gledajo.

    Drugače pa jaz ne vidim problema pri uporabi te besede, saj je nemških popačenk na tem forumu kar nekaj. Te pa očitno ne motijo nobenega

    Samo v razmislek
    Tine hvala na opozorilu!

    No se pa opravičujem, če sem koga užalil z nazivom dvogled, ker za mene, to lahko vsak potrdi, da pod nazivom daljnogled si lahko razlagaš tudi strelni kar pa mene ne zanima!
    ČE PA KOGA MOTI NAZIV DVOGLED PA NAJ NAPIŠE ALI PA NAJ MODERATOR SPREMENI NAZIV!!!!

    Lp

  7. #7
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    ...
    Drugače pa jaz ne vidim problema pri uporabi te besede, saj je nemških popačenk na tem forumu kar nekaj. Te pa očitno ne motijo nobenega
    Se pa priporočamo, da nas admine in moderatorje na to opozorite in razložite.
    Slovenski jezik moramo čuvati tako kot čuvamo v kotičkih svoja narečja.

    Torej dobrohotna opozorila bomo z veseljem sprejeli in popravili neprimerne besede.

    Hvala!

    admin

  8. #8
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat amwin je objavil: Pokaži objave
    ...
    ČE PA KOGA MOTI NAZIV DVOGLED PA NAJ NAPIŠE ALI PA NAJ MODERATOR SPREMENI NAZIV!!!!

    Lp
    Naslov je že popravljen, potrebno ti je le še napisati, da prosimo, da se ne dereš na nas.

    LP

  9. #9
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Jurklošter
    Prispevki
    47

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Naslov je že popravljen, potrebno ti je le še napisati, da prosimo, da se ne dereš na nas.

    LP
    "Nisem se drl in nimam name se! Sem pa samo poudaril in nisem na tem forumu da se besedno prerekam, če lahko kakšno lovsko zadevo rešimo ali dorečemo bo pametneje a ne?"

    Daljnogledi Jukon me pa zanimajo ker se zadevo lahko zelo poceni dobi iz Moskve? Pri nas pa jih nisem zasledil in je ne poznam.

    Pa brez zamere

    Lp

  10. #10
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Kakšne so pa kaj cene v Росси́я?
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •