Stran 2 od 17 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 166

Tema: fotografsko društvo Forum lov

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Shadov, tvoja ideja je odlična.
    Menim, da jo ti kot pobudnik in ostali, ki so se voljni odzvati morate realizirati.
    Kot administrator strani sem pripravljen pomagati in izpeljati, oz. omogočiti izpeljavo kakšne nove rešitve na straneh posebej za fotografsko društvo.
    Mogoče posebno galerijo ali področje obstoječe, ki bi jo upravljali člani tega društva? Pričakujem tvoj predlog.

    LP

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Zr7 hvala za podporo! Mislim, da je obstoječa galerija zaenkrat še funkcionalna, definitivno pa jo bo treba čežčas, v primeru zanimanja nekoliko popraviti.Zaenkrat smo sklenili- vsaj mislim da, sodelujemo na natečaju v Kočevju. Rad pa bi videl, da se na srečanju forumašev zmenimo in dogovorimo(ali kako drugače) kakšni so interesi in pričakovanja vseh forumašev ne samo nas foto lovcev. Zdi se, da je bila tvoja ideja o lovskem forumu na mestu, sedaj počasi žanjemo uspehe, videl sem, da veliko visokih lovskih imen sodeluje na tem forumu po svoji strokovni plati, kar je zelo koristno.Zato mislim, da bi bilo pošteno, do forumašev in pa predvsem do tebe,da fotolovci iz tega foruma zastopamo vrste, katere so nam dale priložnost za dokazovanje- torej FORUM LOV. Imam nekaj idej glede objav naših fotografij v slovenskih lovskih medijih, predvsem glasilo Lovec, v katerem bi morale biti objavljene večinoma slike lovcev, saj smo mi tisti, za katere je Lovec pisan, zavedati pa se je potrebno, da Slovenskemu lovstvu ne koristi članek o kapitalnem jelenu iz obore na Bavarskem, vendar naš Alpski, Kočevski, ...npr. jelen, za čigar obstoj in življenje smo odgovorni.S svojimi posnetki bi dokazali stanje v naših loviščih, s tem ap pomagali skoraj vsem lovskim organizacijam na Slovenskem, da izpopolnijo nekatere obstoječe težave pri gospodarjenju.Vem, da se pri prav vsakem izmed nas najde vsaj kakšno fotografsko gradivo, ki je boljše od tistih, ki so jih posneli fotografi, saj imamo skozi svoje obhode neprimerno več možnosti in znanja za približevanje divjadi. To je samo nekaj argumetov, zaradi katerih je potrebno začeti razmišljati o sekciji znotraj društva!
    Last edited by shadow23; 28. September 2008 at 21:57.

  3. #13
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Shadow, hvala za pohvalo. Mi godi.

    Fino bi bilo, da bi se srečali in podebatirali na to temo. Ker si pobudnik ideje, bom organizacijo in nadaljno koordinacijo te sekcije prepustil tebi, sam pa po najboljših močeh pomagal in skrbel za tehnično podporo. Predlagam, da povabiš zainteresirane, zbereš ekipo in začnemo s konkretnimi pogovori. Natečaj Grče pa bo vaš prvi preizkus. Držim pesti.

    LP

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Hvala !Rečeno storjeno!

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Prosim vse, ki želijo sodelovati na oktobrskem natečaju fotografskega društva Grča in vse druge ljubitleje lovske fotografije, da se oglasite na forumu z predlogi, željami,...!Vsi vljudno vabljeni, ne glede na fotolovsko opremo!!
    HVALA V UPANJU NA ČIMVEČJI ODZIV!!!

  6. #16
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto Izbira fotografij

    Shadow23, od fotk s katerimi nameravaš sodelovati na natečaju, sta mi zelo všeč prvi portret srne in zadnji gams: Izločil bi drugo fotografijo srne. Kljub temu, da so zadnje noge skrite v travi, mi deluje, da so odrezane- pod srno bi moralo biti malo več trave. Mogoče bi poskusil z izrezom.

    Svoj izbor bom pripravil do konca tedna.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Okj!Bomo potem komentiral.!

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Tale je posneta še s starim kompaktom z 10kratnim optičnim zoomom!Se mi zdi, da mi je takrat kar uspela, saj je blo slikano le na 30-40m!

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    pa še ena moja.

  10. #20

    Privzeto

    LEP POZDRAV!

Stran 2 od 17 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •