Stran 5 od 17 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 166

Tema: fotografsko društvo Forum lov

  1. #41

    Privzeto

    Gosjak, zajec je fantastičen. Poza ki da sliki "gibanje", kar pričakuješ, da bo zbežal s slike, še preden si ga dobro ogledaš. No in take fotografije so meni osebno tiste, ki jih je potrebno na razstavi pokazati, pa naj bo to gosjak sam, ali pa foto sekcija foruma lov. Več ko bo teh fotografij, lažje bo doseči objavljanje v Lovcu.
    Če ne drugega, Lovec je nastal zaradi Slovenskih lovcev v ponemčenih časih in je sedaj kar malo čudno, da v njem prevladujejo nemške slike ... Pa ne da bi hotel kaka huda nacionalna čustva vzpodbujati, pač eden od argumentov za Slovenske fotografe.

  2. #42
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto

    Gosjak klobuk dol res pohvalne fotke.

    Kar se tiče imena je tudi Foto sekcija OK. Mogoče v prihodnosti dobimo še strelsko, kinološko, pevsko... sekcijo.

  3. #43
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Se strinjam z vami, važno je , da ostanemo povezani, v tem se strinjamo!!! Uspešno naprej!!

  4. #44
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Po našem prvencu na razpisu, bomo morali delati naprej.Najboljše je, da potem naše slike probamo pokazati po lovskih družinah, to bi lahko izvedli na lovskih srečanjih, piknikih, streljskih tekmah. S tem se predstavimo družinam tudi s strani uporabe naših fotografij na svojih koledarjih in spletnih straneh.Vem, da je to zelo posplošeno vendar nekje moramo začeti, vemo pa , da je vsak začetk težak.Torej zavihajmo rokava!!Zelo zaželjeni so predlogi in kritike!!

  5. #45

    Privzeto

    SRNJAK









    LEP POZDRAV!

  6. #46
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat shadow23 je objavil: Pokaži objave
    ... S tem se predstavimo družinam tudi s strani uporabe naših fotografij na svojih koledarjih in spletnih straneh....Zelo zaželjeni so predlogi in kritike!!
    Prvi korak je lahko podoben lanskemu, ko sva z Gosjakom z njegovimi in fotografijami ostalih forumašev sestavila koledar v Adobe pdf obliki in ga je moč sneti s strani v menuju "brošure". Za naslednje leto pa bi mogoče bil cilj izdelava pravega koledarja, ki bi ga ponudili v nakup forumašem in ostali javnosti?
    Tudi foto razstava sekcije bi v nekem trenutku bila zanimiva reč. Kako to gre, pa boste vedeli fotografi več povedati.

    Definitivno pa se bi bilo dobro sestani in za mizo prerešetati vse te možnosti. No, prve debate bodo vsekakor v Preddvoru, kajne?
    LP

  7. #47
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Torej fotkarji do spomladi mi izberite kakih 100 fotk ,potem jih bomo skupaj pogledali ,se odločili katere da in katere ne,jih lepo stiskali in postavili za steklo,jaz pa se obvežem,da zagotovim prostor in zorganiziram foto razstavo foto sekcije forum-lov. Najverjetneje bo to brezplačna razstava ,vendar prostovoljne prispevke pobirajo tudi na veselicah kajne
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #48
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Breznica
    Prispevki
    164

    Privzeto

    Sam sodelovanje na natečaju Divjad v naravi 2008 razumem tako, da vsak zainteresiran sam pošlje 4 slike na DVD v prijavnici pa v rubriko Foto klub, društvo, lovska družina vpiše: Foto sekcija Forum Lov.

    Če ne razmišljam prav me pa popravite.

  9. #49
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat gosjak je objavil: Pokaži objave
    Sam sodelovanje na natečaju Divjad v naravi 2008 razumem tako, da vsak zainteresiran sam pošlje 4 slike na DVD v prijavnici pa v rubriko Foto klub, društvo, lovska družina vpiše: Foto sekcija Forum Lov.
    ...
    Tudi jaz sem tako razumel. Shadow?

  10. #50
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Ja pošlje se 4 izbrane fotke z naslovi na CD/DVD na:http://www.fotodrustvo-grca.si/lovski08.pdf (tukaj mal poglejte za naslov in ostale pogoje).Uglanm vsakršna dilema glede fotk naj bo napisana tu in bomo pokomentirali in pomagali kar se da.

Stran 5 od 17 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •