Stran 1 od 17 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 166

Tema: fotografsko društvo Forum lov

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto fotografsko društvo Forum lov

    Spoštovani lovci ali se vam zdi smiselno, da bi mogoče lovci, forumaši na tem forumu ustanovili svoj nekakšen fotolovski klub, da bi lažje objavljali svoje slike ( glasilo Lovec, koledarji,..). Ni pomembna oprema vendar namen, seveda pa bi imeli toliko spoštovanja do sebe in drugih, da objavljamo samo najbolše naše posnetke. Zdi se mi, da ima ta forum že kar veliko težo med lovci v sloveniji. Mnogo ljudi oglašuje na njem, članke pišejo priznani slovenski lovci in strokovnjaki. Tudi zato menim, da bi lahko postal še bolj vsestranski, bodo pa tudi ostali ljudje -nasprotniki lova videli, da lahko lovci tudi opazujemo in fotografiramo. PIŠITE ODGOVORE- NEGATIVNE IN POZITIVNE!!HVALA

  2. #2

    Privzeto

    to bi bilo zelo pametno!

  3. #3
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto

    Dobra ideja! Prva možnost, da se javno predstavimo je foto natečaj ki ga organizira FK Grča.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    objavite lahko vse moje posnetke ki so vam pri srcu, lahko vam jih pošljem tudi po mailu.

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Springer se strinjam, mislim, da je potrebno poslati po 4 fotografije od vsakega avtorja do 20.10.2008.

  6. #6
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto

    Tu najdete raspis in prijavnico http://www.fotodrustvo-grca.si/lovski08.pdf
    Če kdo ne ve katere štiri fotke bi objavl, lahko predhodno objavi nekaj fotografij na forumu in jih skupaj pokomentiramo, da bo odločitev lažja.
    Če ste za se na prijavnici pod naziv FK ali LD napiše fotografsko društvo Forum lov

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    718

    Privzeto

    Shadow ideja je zelo dobra, samo nimamo vsi take opreme kot ti. Večinoma smo oboroženi z digitalci v rangu od 300-600 eur pa imamo mogoče 10x optični zoom. To je pa to. Ampak kot si reku je važn namen, volja, veselje do fotografiranja divjadi. Tudi jaz se pridružujem k temu, da se lahko moje fotke objavi za potrebe fotografske sekcije, društva forum lov. Na omenjenem natečaju pa nekako nebi sodeloval, ker se mi zdi da sem prevelik amater v primerjavi s shadowom in njemu podobnimi. Na tem forumu če se ne motim so najbolše posnetke predstavili shadow, gosjak in springer. Ostali vam pač ne sežemo do kolen
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo.

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto foto

    Odločam se med!!

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    ........

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    ...........

Stran 1 od 17 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •