Stran 75 od 92 PrvaPrva ... 256571727374757677787985 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 741 do 750 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #741
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Tudi jaz sem napenjal oči pa pod repom nobene od lisic nič ne opazim. Da bi bila lisica spredaj pa močno dvomim. Običajno lisjak leta za lisico, to vsi vemo. Običajno ima lisjak belo konico repa. Pri barvi so mežne tudi obratne izjeme, to tudi vsi vemo. Da pa bi lisica z belo konico repa lovila lisjaka brez bele konice repa, to je pa zelo malo verjetno. Velikosti so pa tudi lahko različne, kot je rekel Zvitorepec, imamo majhne in velike lisjaki in enako pri lisicah. Tudi lisico sem že uplenil, ki je imela 8 kg, da pa ima lisjak kakih 6 kg je pa kr pogosto...
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #742
    žandar Guest

    Privzeto

    Ljudje, kaj nimate nič smisla za dramatiko, stvar je vendar jasna. Kamera je ujela par v trenutku, ko mu je ona povedala, da bo srečni očka, torej je lisjak spredaj.

  3. #743

    Privzeto

    Čestitam Ravnohrib. Še nobena slika ni bila toliko komentirana. Tudi to je nekaj.

  4. #744

    Privzeto

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    Ljudje, kaj nimate nič smisla za dramatiko, stvar je vendar jasna. Kamera je ujela par v trenutku, ko mu je ona povedala, da bo srečni očka, torej je lisjak spredaj.
    Ali pa ji je lisjak povedal,da ima njena kolegica lepšo rit

  5. #745

    Privzeto

    On ji je povedal,da ima še eno.

  6. #746

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Čestitam Ravnohrib. Še nobena slika ni bila toliko komentirana. Tudi to je nekaj.
    Haha, saj zato sem jo pa objavil! Ob 9 kamerah stalno na terenu je slik seveda polno, samo redke so dovolj provokativne za objavo :)
    Evo, dodajam še fotko, ki je bila posneta kako sekundo ali dve prej; v polni velikosti. Na njej je samo prvi akter/akterka. Osebno priznam, da spola ne znam ugotoviti.

    Click image for larger version. 

Name:	PICT0037.jpg 
Views:	160 
Size:	189.7 KB 
ID:	13814

  7. #747
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Izgleda mi samec, lahko pa je velika lisica kot je dejal Mugo.

  8. #748
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Izgleda mi samec, lahko pa je velika lisica kot je dejal Mugo.
    Lahko je obojno.
    Ali pa obratno

  9. #749
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Ahh.... Naštimaš za jest pa počakaš da pride. Če je jedla je lisica če je pa jedu je pa lisjak.
    lp MAj

  10. #750
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Haha, saj zato sem jo pa objavil! Ob 9 kamerah stalno na terenu je slik seveda polno, samo redke so dovolj provokativne za objavo :)
    Evo, dodajam še fotko, ki je bila posneta kako sekundo ali dve prej; v polni velikosti. Na njej je samo prvi akter/akterka. Osebno priznam, da spola ne znam ugotoviti.

    Click image for larger version. 

Name:	PICT0037.jpg 
Views:	160 
Size:	189.7 KB 
ID:	13814
    Saj drugi ga tudi ne morejo ugotoviti, samo fajn se je delati pameten, ko nihče ne more dokazati.
    lp in dober pogled!

Stran 75 od 92 PrvaPrva ... 256571727374757677787985 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •