Stran 74 od 92 PrvaPrva ... 246470717273747576777884 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 731 do 740 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #731
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    No, jaz pa bom rekel, da sta oba samca

  2. #732

    Privzeto

    Ne piši to javno. Bo slika takoj kot plakat na paradi ponosa z napisom "tudi lisjaki so ....."
    Last edited by alojz1; 11. February 2014 at 15:17.

  3. #733
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Če tole vidijo tvoji šefi bomo imeli kmalu spolno razmerje pri odstrelu 1:1 Pa še razred mladih in starejših.
    Daj nam zaupaj kako si na sliki to ugotovil.
    A ti tega nisi? Kako to, ko pa se vedno tako dobro na vse spoznaš in vsem soliš pamet? Prav veliko lisic očitmo še nisi videl. Lisjak je skoraj vedno večji od lisice, manjši pa nikoli.
    Sicer pa: klikni na sliko, da jo povečaš. Natakni si očala in prvo poglej pod rep. Kaj vidiš?

  4. #734

    Privzeto

    Bog ne daj, da bi tebi solil pamet. Samo vprašal sem.
    Sem povečal, nataknil očala in vzel lupo 6X povečavo pa nisem nič videl. Kaj češ. Leta, leta.
    Ti pa verjamem na besedo.

  5. #735

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Lisjak je skoraj vedno večji od lisice, manjši pa nikoli.
    S tvojo trditvijo se žal ne strinjam. Stara lisica je lahko tudi večja,če je ženin mlad lisjak in v bližini nima konkurence. Na sliki tudi jaz ne ločim spola.

  6. #736

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    A ti tega nisi? Kako to, ko pa se vedno tako dobro na vse spoznaš in vsem soliš pamet? ...
    Pa se sol kaj prime al je še zmeraj vse neslano?

    Številke gat pa ne pri prvem, ne drugem primerku ne uspem razvozlati, tako da verjamem prvemu vtisu. Skočila je!
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #737

    Privzeto

    Mene so učili, da lisjaka prepoznaš po belem čopu na repu. Ko sem prvo lisico z čopom ustrelil so me ti lovci tudi grdo gledali. Ja nekaterim je treba na besedo verjet. Če pa ne je pa dobro vsaj kimat.

  8. #738
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Pred leti sem uplenil kar nekaj lisic. Samičko s tako belo piko na repu, nikoli! Možno, da so izjeme...

  9. #739
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    [QUOTE=Sršen;107042]Pa se sol kaj prime al je še zmeraj vse neslano?

    To je misel dneva!
    Lp in dober pogled!

  10. #740

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Pred leti sem uplenil kar nekaj lisic. Samičko s tako belo piko na repu, nikoli! Možno, da so izjeme...
    Detel, se strinjam. Niso pogoste lisice z belim čopom. Ampak tudi niso tako redke, da bi le po tem z gotovostjo določil spol.
    Sploh se je pa nesmiselno o tem prepirati. Vedno je kaj novega kar ruši naša prepričanja. Prav pa je, da pišemo in se učimo. Jaz sem tule spremenil mnenje o samotarskem zimovanju jazbecev. Pa sem vesel, da nekaj novega vem.
    Lisjak. Kaj pa ti misliš? Mislim, da si glede lisic najbolj verodostojen. Že zaradi imena.
    Last edited by alojz1; 11. February 2014 at 20:35.

Stran 74 od 92 PrvaPrva ... 246470717273747576777884 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •