Stran 67 od 92 PrvaPrva ... 175763646566676869707177 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 661 do 670 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #661

    Privzeto

    Citat jagerslo je objavil: Pokaži objave
    Covert code black 2013 ali uovision um 565 praktično ista kamera samo drug distributer in pa uovision Panda...tele za enkrat delujejo najbolje .sam imam Covert code black , če imaš kolikor toliko dober gsm signal deluje zelo zanesljivo.

    Z SMS remote control funkcijo je delal brez problemov resnično samo ta model, ki ga omenja jagerslo. Sem jo imel možnost stestirat; ta funkcija deluje brez problemov, je pa za moje pojme kamera zaenkrat predraga. Ampak če rabiš predvsem to funkcijo, je pa to to.

    Ena vmesna (predvsem cenejša) opcija je še kamera, ki sicer nima remote control ampak, "daily report" ki ti pošilja posnetek ob določeni vnaprej nastavljeni uri.

  2. #662

    Privzeto

    Citat Bokarca je objavil: Pokaži objave
    No jaz ti ne bi priporočal Bolly Guard SG550m. Kamera nikoli ni pošiljala vseh slik, potem se je pošiljanje nehalo zaradi samega dolgčasa. Nato zopet delalo, dokler ni dokončno crknilo. Skratka nezanesljivo in jo ne kupim nikoli več!
    Ti sicer verjamem, da si imel tako izkušnjo, ampak pri več 10 različnih modelov kamer, ki sem jih sprobal, je po moji oceni SG550 ena bolj zanesljivih. Relativno v tem cenovnem razredu. Je sicer modelno in tehnično najbolj "zastarl" od vseh s funkcijo MMS pošiljanja, ampak če imaš povprečno dober signal in pravo SIM kartico bo delala brez velikih fint.

    Sam pa še nisem imel kamere, ki bi jo kar pustil eno leto na terenu in bi vse delalo. Lovska kamera je pač (precej poceni) mobitel v kombinaciji s povprečnim fotoaparatom in senzorjem za gibanje. Tudi mobitel in računalnik občasno zmrzneta, zato jih moraš "resetirati"; enako je s kamerami, in SG550 sem moral ponavadi ponovno nastavljati na cca 2 meseca.

    Pa ti je crknila kamera kot taka ali samo funkcija pošiljanja MMS? Lahko mi pišeš na ZS.

  3. #663

    Privzeto Covert Code Black 2013

    nekaj mms ...



















  4. #664
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Vsega samo pujso ni!!!

    Bogati obrod kostanja in želoda močno vpliva na obisk krmišč!!!

  5. #665

    Privzeto

    Citat jagerboss je objavil: Pokaži objave
    Vsega samo pujso ni!!!

    Bogati obrod kostanja in želoda močno vpliva na obisk krmišč!!!
    ja to imaš pa prav pa saj bojo prišli ko zapade malo več snega.

  6. #666
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Ko vidiš take prizore vedi da ni glada!!

  7. #667

    Privzeto

    lepa slikca pa opazil sem ,da sta najini kamerci v žlahti ...

  8. #668

    Privzeto Vsakodnevni obisk


  9. #669
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    A lahko poveš kje je to?

  10. #670

    Privzeto

    Citat jagerboss je objavil: Pokaži objave
    A lahko poveš kje je to?
    A ne vidiš ...ja v gozdu kje pa drugje

Stran 67 od 92 PrvaPrva ... 175763646566676869707177 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •