Stran 42 od 92 PrvaPrva ... 3238394041424344454652 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 411 do 420 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #411

    Privzeto

    Še malo damjekarije....

  2. #412
    fAtursKy Guest

    Privzeto ..

    trma mene pa samo zanima koliko kamer ti uporabljas? a se ukvarjas tudi z prodajo teh kamer? vidim da mas kr super posnetke in kot sm opazu je od vec razlicnih kamer ce se ne motim an .. lp

  3. #413

    Privzeto

    uporabljam več modelov. trenutno 4,ko jih pa testiram jih prodam dalje.imam pa smo en model vedno in to je isti kot ga uporabljaš ti moulitrie.

    lp

  4. #414

    Privzeto

    trma živjo, mi prosim lahko samo poveš nakoliko metrov približno nastavljaš kamero, ker sm jo včeraj dobil pa nevem na koliko daleč približno j lahko postavim? lp

  5. #415

    Privzeto

    Najprej je potrebno prebrati navodila, tam je vse napisano.
    Drugače pa tako, sam imam en povprečen model kamere (s flashom), pa se da slikat do enih...hmmm..7 metrov. Pozimi v snegu pa še dlje (svetlo ozadje). Za na krmišča in stečine poplnoma dovolj.

  6. #416

    Privzeto

    Jazbec hvala lepa, sej to je to ker nikljer ne piše v navodilih. Dons bom poskusu pripet kamero imam pa še eno vprašanje je imet bolje nastavljeno kot kamero ali kot fotič... čist iz prakse... za to ker sm jo testiral mi je pri premikanju ko je bil nastavljen fotič malce meglil slike...lp

  7. #417

    Privzeto

    Jazbec hvala lepa, sej to je to ker nikljer ne piše v navodilih. Dons bom poskusu pripet kamero imam pa še eno vprašanje je imet bolje nastavljeno kot kamero ali kot fotič... čist iz prakse... za to ker sm jo testiral mi je pri premikanju ko je bil nastavljen fotič malce meglil slike

  8. #418
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Citat berti je objavil: Pokaži objave
    Jazbec hvala lepa, sej to je to ker nikljer ne piše v navodilih. Dons bom poskusu pripet kamero imam pa še eno vprašanje je imet bolje nastavljeno kot kamero ali kot fotič... čist iz prakse... za to ker sm jo testiral mi je pri premikanju ko je bil nastavljen fotič malce meglil slike
    Časovno je odvisno koliko časa boš pustil kamero v gozdu brez poseganja, snemanje videjev ( kamera mode ), bolj prazni baterije...jaz jih pregledujem na 7-10 dni in vedno na foto.Testiraj in se sam odloči :). Pa kakšno sliko nam pokaži, ko bo kaj dobrega poslikalo.
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #419

    Privzeto Medo in košutarija

    Fotke posnete na razdalji cca 5-8metrov.

    Medvedje, stalnica iz Gorjancev, spodaj košutarija damjaka iz Krakovega:

  10. #420

    Privzeto

    Macane, kakšnega damjaka še prilepi gor ali so bile samo košutke in teleta

Stran 42 od 92 PrvaPrva ... 3238394041424344454652 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •