Stran 11 od 92 PrvaPrva ... 7891011121314152161 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #101

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Trma, lahko poveš kaj več o led diodah. Me zanima zaradi moje video kamere, ki bi tudi potrebovala močno IR osvetlitev. Tista, ki je vgrajena in dodatna originalna, nista vredni nič.
    Na kolikšno razdaljo je slikan jazbec? Ali so led diode vgrajene v kamere, ali se jih dobi tudi posebej, ipd?
    Strokovnega izraza za LED diode ne poznam (IR osvetlitev), dodatni IR so možni. Tako kamero ko omenjaš sem imel jaz od Bushnella mod. Trail Sentry 5.0 in od Scoutguard mod.SG550, že očitno je da imata zelo malo LED diod ampak sem upal na najboljše

    Rešiti sem se hotel s dodatno IR osvetlitvijo katera je mogoča pri tem modelu ampak Bushnelov dodatni IR je bil potem premočan skupaj s originalno, rezultat tako razsvetljene slike da se ni prepoznalo ali je na sliki d.prašič ali slon

    Jazbec je slikan na natanko 10 metrov model pa Moulitrie mod.MFH-DGS-I40, led diode so vgrajene v kameri-standard 72 kosov (IR-osvetljevalci).

    Led diode se dobijo posebej, odvisno od proizvajalca, če ima to možnost.

  2. #102

    Privzeto

    Pri nekaterih kamerah so mogoči tudi solarni polnilci, stvar se montira na sončno stran, visoko nad kamero. Preizkusil je še nisem, ker se mi zdi komplicirano, da bom plezal na vrh borovca in d.prašičam montiral satelitsko televizijo

  3. #103

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Nekaj takšnega bi ti zagotovo zadostovalo!
    Vseekakor premočna zadeva in hkrati neuporabna. Tako nekako pa izgleda dodatni IR.

  4. #104

    Privzeto

    Mod.Smart Scouter Wireless. Za ljubitelje ekstremov! Amerikanci se vsega domislijo. Vi ste doma na kavču slike pa vam naprava pošilja na računalnik ali telefon vsakih 60 sekund, pa naj vam jo kdo ukrade ali želi ukrasti . Srce naprave neko zlato povprečje, naprava s IR-jem, cena uffff, zasoljena.

    lp

  5. #105
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Super stvar tale tehnologija samo še daljinsko vodeno puško pritrdiš nekam pod štant in evo lova iz domačega fotelja in izpred računalnika.

    KOt sem že napisal vse v redu in dobro ,vendar na registriranih krmiščih brez preže,v nelovni coni lovišča je taka stvarca dobrodošla.Povsod drugot pa bi morala biti prepovedana in de fakto tudi je kot je odgovorila Krpanu Musarjeva.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #106

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Super stvar tale tehnologija samo še daljinsko vodeno puško pritrdiš nekam pod štant in evo lova iz domačega fotelja in izpred računalnika.

    KOt sem že napisal vse v redu in dobro ,vendar na registriranih krmiščih brez preže,v nelovni coni lovišča je taka stvarca dobrodošla.Povsod drugot pa bi morala biti prepovedana in de fakto tudi je kot je odgovorila Krpanu Musarjeva.
    Veper nisem hotel dregniti, hotel sem samo napisati par stvari od avtomatskih kamerah in kam se že Amerikanci nagibajo, samo da jim delat ne bi bilo treba, zato pa imajo kakšno kilo preveč

  7. #107

    Privzeto

    Za ljubitelje kamer s IR, Stealth Cam najcenejša kamera s IR-jem, 36 led diod, 5megapix., srnjaček slikan na natanko 10metrov! Slike zelo dobre kvalitete. Posnetki so okrog 1,2-1,5 mega, ima že "burst mode technology" - reakcijski čas slikanja, kar je recimo pomembno za kakšne prehode, kjer mora biti odzivni čas kamere zelo hiter. Ena od kamer katera ima možnost video posnetkov,dnevnih in nočnih, dolgih kar 180 sekund (običajno 15-30 sek.). Možnost nastavitve zoom, za dolge razdalje ali kratke (odvisno od točke katere želimo slikati). Za to kamero je teh 36 LEDdiod dovolj, če bi jih pa imel 10-15 manj, kot nekateri konkurenčni modeli, bi bila stvar že vprašljiva.

    Zato si ta kamera zasluži odlično oceno.

    lp

  8. #108

    Privzeto

    Ma dej Veper ne kompliciraj,prepovedana zakaj že??????

  9. #109
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Zober preberi si nekaj postov nazaj Krpanovega ,če ga še nisi.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #110

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Zober preberi si nekaj postov nazaj Krpanovega ,če ga še nisi.
    Veper eno je teorija drugo praksa. Vsaj mene so tako učili na faksu .

Stran 11 od 92 PrvaPrva ... 7891011121314152161 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •