Stran 31 od 92 PrvaPrva ... 212728293031323334354181 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 301 do 310 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #301
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Janez, to so duhovi prašičev, ki so na tem mestu svoj bridki konec storili.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #302

    Privzeto

    Te prašiče ste že izvežbali. Osvetlitev povezujejo s strelom. Ne z bliskanjem.

  3. #303
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Te prašiče ste že izvežbali. Osvetlitev povezujejo s strelom. Ne z bliskanjem.
    Bo držalo!
    Janez L probaj slikat srnjad, pa boš videl da ne bo zbežala!

  4. #304
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Različne vrste živali različno vidijo spekter svetlobe IR valovni dolžini. Sem iskal po netu, da bi našel kakšno tabelo ali kaj podobnega, pa do sedaj še nisem. Baje mesojede živali bolje zaznavajo IR svetlobo kot rastlinojede.

    Na slikah pa je lahko problem samo dolg čas osvetlitve, v katerem se je "prašičji duh" premaknil.

    Ko sem že pri besedi bom prilepil del sporočila, ki so mi ga poslali kitajski izdelovalci kamer, da boste vedeli kam gre razvoj lovskih kamer:

    .....Our factory will open new tooling with new design, new looking, and higher - end parament,(such as 8.0 mp, support 16 - 32GB SD card, PIR and sensor 's angle of view will be more wider,SMS/MMS). We will puch the SMS/MMS camera to market within two or three month. It can send the SMS/MMS to mobile direclty, no need any other facility. If you are interested......

  5. #305

    Privzeto

    jagreboss, srnjad, je po mojem zelo "neobčutljiva", vrsta če smem tako rečt.
    Pri meni prva 2 dneva oz noči je bila jelenjad malo plašna, kasneje pa se je tudi že navadila. Mi je bilo pa zelo interesantno, ko sem skozi nočni ******* z ir osvetljavo gledal staro košuto, in je takoj ušla, naslednji dan mlajšo oz trop jelenjadi pa jih ni nič prestrašilo... je pa res, da živali ta naš ir žarek zaznavajo. Se mi je zgodilo pri jelenjadi, srnjadi, divjem prašiču in pa celo pri gamsu :)

  6. #306
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Res je, starejši prašiči se bojijo umetne svetlobe pa tudi nekateri mladi. Sami veste zakaj :icon_:

  7. #307
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post "Vežbe"...

    Lp!

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Te prašiče ste že izvežbali. Osvetlitev povezujejo s strelom. Ne z bliskanjem.
    Citat jagerboss je objavil: Pokaži objave
    Bo držalo!
    Janez L probaj slikat srnjad, pa boš videl da ne bo zbežala!
    To o "vežbanju" raje ne bi komentiral, če so že prašiči "izvežbani", potemtakem je tudi srnjad "izvežbana".

    Do sedaj mi je ponoči nastala le ta spacana fotografija dveh kosov srnjadi. (duhcev)

    Povezava 6874

    Sicer sem pa včeraj kamero pospravil in duhovi pujsev so pridno pomalicali koruzo.

    Hvala Zober, bom poskusil tako kot si predlagal.

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  8. #308
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Melbourne Australia
    Prispevki
    139

    Privzeto Sambar Trail-cam Pics.

    A few photos from last year.

    Cheers Hound Hunter.

  9. #309
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Melbourne Australia
    Prispevki
    139

    Privzeto Sambar Trail-cam pics.

    A few more interesting photos from last year.

    Cheers Hound Hunter.

  10. #310

    Privzeto kaj je ta?

    kaj se vam zdi mačka ali kuna?


    Povezava 6994

    Povezava 6995

Stran 31 od 92 PrvaPrva ... 212728293031323334354181 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •