Stran 71 od 92 PrvaPrva ... 216167686970717273747581 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 701 do 710 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #701

  2. #702

    Privzeto


  3. #703

    Privzeto

    PICT0007.jpg (211.6 KB)


    Škoda da je slaba slika.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice Click image for larger version. 

Name:	PICT0007.jpg‎ 
Views:	149 
Size:	211.6 KB 
ID:	13731  
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  4. #704

    Privzeto

    PICT0013.jpg (228.2 KB)
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice Click image for larger version. 

Name:	PICT0013.jpg‎ 
Views:	140 
Size:	228.2 KB 
ID:	13732  
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  5. #705

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    @jagerslo:
    Kje si naročil kamero (Covert - Codblack)(lahko na ZS, če je v SLO), kakšna je bila cena, kako si zadovoljen s kvaliteto fotografij in kakšen je domet z IR diodami?
    Uporabljaš dodatno anteno za boljši signal (opcijska oprema za to kamero)?

    Ful vprašanj... ...in hvala že v naprej za odgovore!



    kerimaš na zs zaseden prostor ti tu pripopam

    kupil sem jo tukaj
    http://theoutdoorspy.com/index.php/c...-trail-camera/

    domet ir ja ( black flaš 60 ledic) efektivni približno 14-15 metrov.domet senzorja v ravni liniji (ne pod naklonom ) Cca 35m .
    z kamero sem zelo zadovoljen imam jo v gozdu že od konec marca lani in deluje kot ura non stop. zelo je enostavna za uporabo in ena najbolj zaneslivih kamer za dostavo mms slik sploh. cena kamere z pošto in uvozno takso komplet na fertig 360e.( 12 dni iz amerike)
    jaz imam mobitelov paket 2014 se pravi 2014 enot lahko po svoje porabim.doplačal pa sem še 5 e za dodatno sim kartico ( tako sedaj plačujem 25,90 e ) za vse skupaj moj mobi + kamerca zelo ugodno pa še ne porabim vseh enot..kamera mi mesečno naredi okrog 600-700 mms slik ampak odvisno od dejavnosti divjadi in divjih prašičev na krmišču.
    imam dokaj dober gsm signal tako da uporabljam kar navadno standardno anteno ki je bila zraven ( kratka cca 10 cm)
    tudi se včasih zgodi da kakšne slike ni in se kje zgubi v omrežju ampak 98%pa jih sigurno dobim.
    ta kamera je edina ki ji nemoteno deluje sms kontrola tako, da lahko kadar koli zahtevaš da ti pošlje sliko tudi če je nič ne sproži...
    sem res zelo zadovoljen in jo toplo priporočam je malo dražja od drugih ampak vredna vsakega centa. ...

    ps slike so na mobiju odlične na kartici sd v kameri pa itak .

  6. #706

    Privzeto

    če se kdaj dolgočasim pa tukaj pogledam divje pujse
    pridejo okrog 16 ure dalje ...

    http://pontu.eenet.ee/player/siga.html

  7. #707
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Hvala!

  8. #708

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    @jagerslo:
    Kje si naročil kamero (Covert - Codblack)(lahko na ZS, če je v SLO), kakšna je bila cena, kako si zadovoljen s kvaliteto fotografij in kakšen je domet z IR diodami?
    Uporabljaš dodatno anteno za boljši signal (opcijska oprema za to kamero)?

    Ful vprašanj... ...in hvala že v naprej za odgovore!
    Tudi jaz sem jo nabavil prek ebay-a iz ZDA. Kolega si je zelo želel kamero z delujočo "SMS control" in sem mu jo nabavil, v zahvalo pa mi je pustil, da sem jo stestiral.
    Prednost te kamere je vsekakor delujoča "SMS control", funkcija, ki jo recimo reklamira tudi Acorn, a je še niso uspeli v resnici zrihtati.
    Glede zanesljivosti, ti je jagerslo dolga referenca, sicer pa fotografsko ni nek presežek in je pač vsaj meni povprečna, tudi video je bil brez glasu (nima zunanjega mikrofona) - če ti je ravno snemanje prdenja divjadi slučajno prioriteta ;) Čeprav je res, da se sedaj enaki modeli že oglašujejo z "HD video with sound"
    Še opozorilo, če ti je pomemben ta "SMS control" moraš gledati model Cover Code black/Special ops 2013 ali 2014. Oni vsako leto pošljejo na trg nov model, ampak SMS Control je šele od 2013. Na ebayu jih trenutno najdeš že pod 300 USD s poštnino.

  9. #709
    Član od
    Jan 2014
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    37

    Privzeto

    drugače se dobijo avtomatske kamere cenovno dokaj ugodno tudi preko te strani v Italiji (potem ni treba plačevati carine): http://www.fototrappolaggio.net/uplo...e/home-eng.htm

  10. #710

    Privzeto

    Citat Kuna je objavil: Pokaži objave
    drugače se dobijo avtomatske kamere cenovno dokaj ugodno tudi preko te strani v Italiji (potem ni treba plačevati carine): http://www.fototrappolaggio.net/uplo...e/home-eng.htm
    hm, ni cenovne ponudbe... imaš ti kak info - lahko na zs...

Stran 71 od 92 PrvaPrva ... 216167686970717273747581 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •