Stran 17 od 92 PrvaPrva ... 71314151617181920212767 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 161 do 170 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #161
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Isti je!

  2. #162
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tudi jaz tako pravim.

  3. #163
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Kolega sem poprosil, naj mi sname kamero, ki sem ji imel obešeno slab teden z namenom, štetja medvedov, ki je bilo 9.5. Ko je prišel na futrplac, jo je medved ravno trgal (kamero) iz drevesa, grizel in tlačil v balto. Tovariš se je požrtvovalno zagnal proti medvedu in ga pregnal ter rešil kamero. Kamera je odnesla zgolj z manjšimi praskami in ugrizi. Ko sva pregledala slike sva videla, da jo je enkrat napadel takoj ob prihodu, ponovno pa jo je napadel po malici.

    Banda pankorkerska medvedja.

  4. #164

    Privzeto

    to j pa zato,ker nisi dal gor obvestila da ga boš slikal!!!! Te bo Pirc-Musarjeva za j....a......
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #165

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Kolega sem poprosil, naj mi sname kamero, ki sem ji imel obešeno slab teden z namenom, štetja medvedov, ki je bilo 9.5. Ko je prišel na futrplac, jo je medved ravno trgal (kamero) iz drevesa, grizel in tlačil v balto. Tovariš se je požrtvovalno zagnal proti medvedu in ga pregnal ter rešil kamero. Kamera je odnesla zgolj z manjšimi praskami in ugrizi. Ko sva pregledala slike sva videla, da jo je enkrat napadel takoj ob prihodu, ponovno pa jo je napadel po malici.

    Banda pankorkerska medvedja.
    Zelo zanimiva iskušnja. Zgleda da se je medotu strgalo,ker ni bilo table pozor snemanje :icon_:

    Zgodilo se mi je predlani, ko sem kamero nastavil prenizko, da so se mi prašiči po kalužanju odrsavali ob kamero,katera je bila slabih 40 cm od tal. Ali pa so hoteli kamero samo še bolj zamaskirati.

  6. #166

    Privzeto

    Tega merjasca na sliki (in na prejšnjih dveh slikah) je včeraj uplenil oče. Sedela sva v travi 35 m od krmišča, prišla sva taam okrog 20,30. Prvo nas je presenetil zelo lep perspektiven šesteran izredno visok ampak tanko rogovje. Ker sva bila na tleh sva bila sigurna, da ne bo nič ampak neobremenjena sva čakala na krmišču naprej. Po par minutah natanko ob 20,42 zaslišim pok vejice. S očetom se pogledava, srnjak odvihri stran. Oba prepričana, da gredo prašiči. In prav to se je zgodilo, na krmišče prileti prvo merjasec za njim pa še dve svinje....... skupno število 7.kosov. oba se jih ogledujeva. Samec izjemno veliki 50% večji od svinj. Ker je imel dominanantno vlogo na krmišču, je vsa ostala posadka bila v ozadju in lovila posamezna zrna katera je vrgel avtomat. Ocenim merjasca in dam očetu zeleno luč, sproži se strel kombinirke 7,57R prašič pade ampak zbere še toliko moči, da odskoči čez zid, kjer tudi obleži. Strelan na izmerjenih 34 korakov, kar skoraj še sedaj ne moram verjeti. Kaj pomeni zelo ugoden veter. Okvirna starost 4+

    lp

  7. #167
    Član od
    Jan 2008
    Lokacija
    Dobovec
    Prispevki
    104

    Privzeto

    A je mogoče kakšen uvoznik za avtomatske kamere tudi v Sloveniji? Mogoče kdo pozna koga ki kamero prodaja- rabljeno?
    Trotovšek

  8. #168

    Privzeto

    Prava lepotica!!!!

  9. #169

    Privzeto

    Posneto to noč.

  10. #170

    Privzeto Slike!

    Slike lanščaka iz mojega krmišča!
    (S povečevanjem spodnje slike ugotavljam ,da prašiču na sliki manjka sprednji del spodnje čeljusti)
    Lp!
    Lenoba je gonilna sila napredka!

Stran 17 od 92 PrvaPrva ... 71314151617181920212767 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •