Stran 66 od 92 PrvaPrva ... 165662636465666768697076 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 651 do 660 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #651
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto


    Ta je pa tako previden, da ga še kamera težko ujame( imam samo 2 sliki, poznam ga pa že nekaj časa)

  2. #652

    Privzeto

    Nazadnje sem tukaj objavil dve sliki bobra samo jih je nekdo umaknil. Morda bom od sedaj naprej raje objavljal svoje slike kje drugje!

  3. #653

    Privzeto

    Citat srnjak je objavil: Pokaži objave
    Nazadnje sem tukaj objavil dve sliki bobra samo jih je nekdo umaknil. Morda bom od sedaj naprej raje objavljal svoje slike kje drugje!
    Jaz slike še vedno vidim. Niso odstranjene.

  4. #654

    Privzeto

    Slike so še vedno vidne.

  5. #655
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat srnjak je objavil: Pokaži objave
    Nazadnje sem tukaj objavil dve sliki bobra samo jih je nekdo umaknil. Morda bom od sedaj naprej raje objavljal svoje slike kje drugje!
    Tudi jaz še vidim slike. Nikar biti takoj užaljen

  6. #656

    Privzeto

    še moja dva zadnja posnetka

  7. #657

    Privzeto

    Lakota

  8. #658

    Privzeto Lovska kamera

    Pozdravljeni,

    kateri model lovske kamere je zanesljiv glede SMS remote control? Kamero bi potreboval za preverjanje stanja na vikendu.

    Lp, Boštjan

  9. #659

    Privzeto

    Covert code black 2013 ali uovision um 565 praktično ista kamera samo drug distributer in pa uovision Panda...tele za enkrat delujejo najbolje .sam imam Covert code black , če imaš kolikor toliko dober gsm signal deluje zelo zanesljivo.


  10. #660

    Privzeto

    No jaz ti ne bi priporočal Bolly Guard SG550m. Kamera nikoli ni pošiljala vseh slik, potem se je pošiljanje nehalo zaradi samega dolgčasa. Nato zopet delalo, dokler ni dokončno crknilo. Skratka nezanesljivo in jo ne kupim nikoli več!

Stran 66 od 92 PrvaPrva ... 165662636465666768697076 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •