Rezultati 1 do 10 od 204

Tema: PNZ - da ali ne

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto PNZ - da ali ne

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Pravzaprav sploh ne gre za članarino, temveč za nekakšen prispevek, kot so mi pred časom tolmačili. Neka čudna mineštra pač in čas bi bil, da se juha zbistri! Zato pa bi bilo potrebno najprej zamenjati kuharje!
    No, o tem jaz že kar nekaj časa tumbam pa se nikogar nič ne prime.
    Tisti namreč, ki bi lahko kaj spremenili jim je to proti njihovim interesom, ostale pa en kurc briga (opr. izr.), kam gre njihovih tri, štiri ali pet evrov. Komu mar ta drobiž,... a tega drobiža se nabere npr. v LKD Gorica (podatek za leto 2005) za skoraj 2.000.000 starih SIT.
    In čemu se porabi ta denar?

    Bistre glave so sestavile še tak pravilnik, ki vodnike zakonsko obvezuje, da se morajo udeležiti določenih prireditev in začaran krog je sklenjen:
    vodnik mora opraviti PNZ, če hoče jagati-LKD mora prirediti PNZ-LKD mora imeti denar-vodnik in lovci morajo plačati, ker naj bi bilo to v njegovem interesu-če lovci ne plačajo LKD ne more delati-če LKD ne dela vodniki ne morejo jagati..... zanimivo kaj ne!

    Meni je to, bolj kot kaj drugega, podobno prodajanju "cigle", ki se ga gredo običajno ?ankiji nad otroci ali nemočnimi prebivalci velikih mest. Ali pa mogoče nalepkam, ki smo jih morali do nedavnega lepiti na avtomobile pa nihče ni vedel točno zakaj.

    Je potemtakem še kdo v dilemi čemu služi Pravilnik o uporabi psov v loviščih?
    Verjemite, da potrebam vodnikov NE....ali pa naj me kdo prepriča v nasprotno!
    Last edited by Hubertus; 20. August 2008 at 23:22.
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •