Stran 1 od 16 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 155

Tema: VIZIJA LZS od 2008 do 2012

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto VIZIJA LZS od 2008 do 2012

    http://www.forum-lov.org/index.php?o...=476&Itemid=53

    Na zgornjem linku mag. Srečko Felix Krope objavlja vizijo LZS.
    Preberite in podebatirajte!

    LP

  2. #2

    Privzeto

    Zanimivo in pohvalno. To je verjetno prvič, da vidim neko vizijo kako bi naj bolj dolgoročno potekalo delo na LZS. Upam le, da bo vsaj večino zadev uspelo realizirati za kar pa bo potrebno kar nekaj volje, ki pa verjamem da je. Sicer sem bolj preletel vsebine, ki me najbolj zanimajo pa je lepo napisano.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Thumbs up

    Pohvalno, upajmo le da se bo čimveč tudi uresničilo! Posebej me je pritegnil odstavek o lovski kinologiji in strelstvu!

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    Kratka in jedrnata.

    Samo potrebno jo je začeti čim prej uresničevati.

    Pozdrav!

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Pohvalno!
    Sam bi sicer nekatere stvari izpustil (se mi zdijo slabe oz. nepotrebne) in še kaj dodal. Vsekakor pa smo dobili neko osnovo, na kateri se bo gradilo in jo lahko vsi vidimo in če ne drugega po izteku mandata ali pa še prej preverimo njeno uresničevanje. Lepo je vedeti, v katero smer mislijo krmariti to našo lovsko barko.

  6. #6

    Privzeto

    Vse pohvale LZS, saj je večino svojih nalog in ciljev spravila na papir. Vendar vidim eno pomanjkljivost! Če zapišemo cilje, morajo le ti vsebovati tudi datum do katerega morajo biti doseženi. Če tega ni, to ne moremo imenovati cilj, in je vse res le vizija.

  7. #7

    Privzeto

    Lectograjski v naslovu piše 2008-2012. Torej je to nek datum, ker jih nameravajo doseči do tega leta

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  8. #8

    Privzeto

    Če cilj nima datuma ni cilj. Obdobje ne more nikoli nadomestiti datuma, saj je velika nevarnost, da se zaradi nedoslednosti in odlašanja cilja nikoli ne doseže.
    Če cilj vsebuje tudi datum je zadeva mnogo bolj transparentna in sili izvajalca k stalni akciji, da le tega doseže. Prav tako je s tem omogočeno nadzoru, da lahko spremlja izvrševanje ciljev in izvaja pritisk na izvajalca, če se zadeve ne odvijajo po časovnem planu.

  9. #9

    Privzeto

    Moj namen ni kritizirati LZS ampak le predlog, da je naslednji logični korak po prezentaciji vizije objava časovnega načrta izvedbe ciljev.

  10. #10

    Privzeto

    Saj imaš prav Ti si mislil konkretne cilje in ko si razložil kaj misliš sem videl, da imaš prav. Saj se sedaj recimo lahko nekateri cilji prestavljajo in se jih kasneje več ne da dosežti. Mogoče pa oni imajo kje po komisijah opredeljene do kdaj bi naj bili uresničeni, pa to tukaj v splošnem ni navedeno. Verjetno bi to res morali imeti.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 1 od 16 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •