Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 65

Tema: Politične stranke in lovstvo

  1. #51

    Privzeto

    Citat luka je objavil: Pokaži objave
    Ajde sraka, bodi dedc pa objavi al pa bodi tiho!

    LZ L
    _________

    Bom pa še nekaj časa tiho !

  2. #52

    Privzeto

    Lejte,po mojem se vsi preveč zanašate(mo) na politike! To je zgubljena bitka,zdej nam bodo obljubili vse,rit pa hlače,samo da bi dobili tist glas! Pa ni važn keri so,al so plavi,rdeči,črni beli al zeleni! Njim gre popolnoma samo za lasten interes in tista pričkanja ki jih imamo predočena so pesek v oči,v resnici pa se vse dogaja pod isto mizo,z istimi ljudmi in z istimi interesi,ki pa niso popolnoma nič skupni našim! Kaj vi mislite,da bodo leve stranke,če pridejo na oblast res rekle stop veleposestnikom? Ma kaki,ni šans!
    En človek,ki se mi zdi edini še razumen v tem našem parlamentu pa tudi ne more kaj dosti,ker je pač edini,ki je lovec tudi po srcu ne samo na papirju! Lahko jim on tumba nekej,ko pa so drugi tolk požrti,da vidjo popolnoma samo lastne interese! Ne glede na to,kdo bo,nam,lovstvu,divjadi in gozdovom se ne piše dobro........

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #53
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Stranke in lov

    Lp!

    Kakor je zapisal šef! Izbrati, tojest voliti, moramo manj slabšo izbiro. Vemo kdo je za nas vsaj nekaj storil, kdo nič. Ne bom agitiral, vsak se naj odloči sam, jaz zase vem.

    Bi pa pritrdil tudi Luku, tisto o advokatih in seveda Miš93 o zaupanju imaš popolnoma prav.

    Evo še ideja! Ustanovimo svojo stranko! Pa ne sedaj koj po mojih plečih, saj mislim le v dobrobit Slovenskega lovstva, no pa tudi poslanskega stolčka do "penzije", se ne bi branil he, he... Sem zapisal resnico! Ali mi je pol oproščeno?

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  4. #54

    Privzeto Stranke in program

    Evo Janez na srečanju podpišemo statut nove stranke, za volitve 2012 smo že perajt. Prva točka statuta nacionalizacija vseh šum, kdor ni lovec nima v gmajni kaj iskat, pivo in vino sta na inflacijo imuna, diskontna cena je enaka proizvodni, pa odpre se lov na vse kar je sedaj zaprto ampak pod strogim nadzorom samih seboj.
    Ne to je bla šala mala in ne sodi najbolj sem ampak mislim, da bomo jagri preživeli, saj sem že enkrat prej povedal zakaj(potrošniki) pa se šef ni strinjo in me je označo še za turista in jagra ki gledam lov skozi ekonomske oči, blo pa je zgolj moje videnje zakaj jagrov ne bodo skenslali.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  5. #55
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolga blatna vas(po Valvazorju)
    Prispevki
    54

    Privzeto

    Tik pred začetkom volilnega molka vidim na strani LZS le tri stranke, ki so se
    pozitivno opredelile do lovcev.

    Zaslužijo podporo zelenih src.
    Za staro pravdo!

  6. #56
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Brežice
    Prispevki
    119

    Privzeto

    Kaj pa mislite zdaj? Bomo končno podpisali koncesije?

  7. #57

    Privzeto

    Živjo
    Sedaj pa bo razcvet slovenskega lovstva,ko je prišla na oblast SD,sedaj pa bodo zlati časi za divjad in za lovce

  8. #58
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    Živjo
    Sedaj pa bo razcvet slovenskega lovstva,ko je prišla na oblast SD,sedaj pa bodo zlati časi za divjad in za lovce
    Mislim da ni potrebe po sarkazmu. Glede na to, katere stranke so odgovorile na vprašanja, ki so jim bila zastavljena, pa lahko pričakujemo vsaj spoštovanje zakonov, česar pri prejšnji vladi ni bilo. Načrtno večletno blokiranje podelitve koncesij to potrjuje. Le teh tudi za leto 2009 ne bo moč podeliti, saj bo postopek sprememb vlade in razpisa ter podelitev koncesij presegel začetek novega leta.

    Za razcvet in zlate čase pa se bomo morali pobrigati sami. Z vzgledom in delovanjem. Nihče nam ne bo z zlato žlico žgancev v usta nosil!

  9. #59

    Privzeto

    Ne razumem zakaj se vam tako mudi s temi koncesija ??? Kaj vas tišči ???
    Sam bom kar zadovoljen, če se ne bodo podelile še najmanj 10 mandatov vlad in če se področje lovstva sploh umakne s seznama prioritet vseh strank in vlad.

  10. #60
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    V odloku o koncesijah je predvideno tri mesečno trajanje razpisa, podelitev in tri mesečni pritožbeni rok. Tam kjer bodo pritožbe.....

    Seveda je najprej potrebno sprejeti uredbo. Predvidevam da nova vlada ne bo zadovoljna z sedanjo uredbo in jo bo dala ponovno v usklajevanje.

    Še prej pa je potrebno da se nova vlada konstituira. Kar pa se prej kot v treh mesecih ne bo zgodilo. Do takrat se bo nabral cel kup nujnih stvari.....

    V tem času bo LZS ponovno poskušala novelirati ZDLov ( vsaj tako piše v viziji)

    ....
    .....
    ......
    Marko Gorše, Nadlesk

Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •