Stran 8 od 12 PrvaPrva ... 456789101112 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 118

Tema: Trap puška

  1. #71

    Privzeto

    Glede na vse prebrano me zanima naslednje.

    Ali ima kdo od vas izkušnje s puško http://www.yildizshotgun.com/11e.html oziroma kakšni so vaši predlogi za nakup puške tja do 1000€, poleg tega da mi boste vsi rekli naj kupim rabljeno Beretto ali kaj podobnega. Zanima me predvsem nova puška v tem cenovnem razredu. Kakšno je vaše mnenje oziroma izkušnje o proizvajalcu TomaHawk, predvsem o temle kosu http://www.tomahawk.com.tr/tk13.htm in koliko pomeni razlika med dolžino cevi 71 ali 75/76 cm.

    Lep pozdrav

  2. #72
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Yildiz ima član foruma LovecMitja ki strelja tudi našo ligo,on ti bo znal povedat največ o tej puški.

    Obe firmi sta turški a če bi se odločal med tema dvema bi nedvomno vzel Yildiza.

  3. #73

    Privzeto

    Kdo v Sloveniji prodaja YILDIZ puške, oziroma kje se bi lahko pozanimal o cenah in prodajalcu, ki jih je pripravljen izvoziti v Slovenijo, če bi se odločil za nakup?

    Lep pozdrav

  4. #74
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

  5. #75
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Zunaj je novi model Berette DT 11.

  6. #76

    Privzeto

    Lep pozdrav. Zanima me če ima kdo izkušnje z Sabatti Olimpo Trap? Našel sem jo za okoli 600€ naj bi imela okrog 2000 strelov. Za prvo trap puško bi bila vredu? Sedaj streljam z bokarco in menjalnimi cevmi..

  7. #77
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Red face

    Za 600eur nimas kaj razmisljati samo je uprasanje o izstreljenih nabojih....na teh puskah naceloma ni okvar zna ti samo zlomit kaksen ejektor cena novega pa tudi ni pretirana cca 20eur plus puskarsko delo (ejektor nov je surov-ni obdelan).Sigurno ti je bolsa nalozba kot kaksna turska ruska in podobna jajca.....glej tudi ergonomijo puske licnost obtezenost prozenje itd.......jah beretta dt 11 i ja bi tata,ce dam svoj avto pa ce mogoce se kaj na lotu zadanem potem je vse mozno.....

  8. #78

    Privzeto

    Hvala za odgovor upam da je puška še naprodaj :)

    Pa še nastavljivo kopito ima in zraven tudi navadnega. Potem je cena realna?

  9. #79

    Privzeto

    V bližnji prihodnosti nabavljam eno puško v glavnem za lovske tekme na golobe, pa me zanima kakšne so najbolj ustrezne karakteristike (dolžina cevi, čoki);
    Kot sem videl v ponudbah, so klasične trap puške večinoma dolžine 76 cm in čokirane 1/1 in 3/4. Je to ustrezno tudi za pogoje, kot so na lovskih tekmah, ali so primernejše kakšne bolj odprte variante?
    Hvala za kakršnokoli mnenje iz praktičnih izkušenj.

    PS: vem, da obstajajo puške z menjalnimi čoki, vem, da je najbolj pomembno, da mi puška dobro sede in vem, da dobri strelci zadanejo goloba z vsako puško ;)

  10. #80

    Privzeto

    Sam sem dolgo časa streljal z fiksnimi čoki, ful in 3/4, tudi na lovski stav, zdaj pa imam v novi puški vstavljene čoke 1/2 in 3/4, pa moram reči, da neke velike razlike ne opazim. Mogoče je razlika le pri prvem strelu. Fiksne čoke lahko kompenziraš tudi z dolžino košarice, da šibre prej spusti. Glede na to, da kupuješ novo puško, nevem zakaj bi kupil z fiksnimi čoki....

Stran 8 od 12 PrvaPrva ... 456789101112 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •