Stran 7 od 12 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 118

Tema: Trap puška

  1. #61
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    ... Grem na UE po nabavno za EU in potem s tem nabavnim do fizične osebe plačat in vzet puško,kot je to v praksi pri nas?Ali je kakšna drugačna procedura?
    ...
    Mislim, da moraš pri nabavnem za EU imeti že točne podatke o kosu orožja. Številke orožja ipd. Preveri na UE!

  2. #62
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Mislim, da moraš pri nabavnem za EU imeti že točne podatke o kosu orožja. Številke orožja ipd. Preveri na UE!
    Imam podobne izkušnje.

  3. #63
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Aha,hvala :icon_smile:

  4. #64
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    206 ko bos probaval razne puske.Zamizi z obema ocesoma,daj pusko v ramo(nastimaj si jo tako kot ti najbolje odgovarja).Odpri oko in ce nevidis tocno po šini z pravim hohsusom-ce puska nima nastavljivega kopita.Se prodajalcu lepo zahvali in pojdi rajse na pir......

  5. #65
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Vsak nasvet pride prav tudi drugim



    hvala

  6. #66
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

  7. #67

    Privzeto

    Zelo zanimiva zadeva! Čas bo pokazal, kako se bo kaj kvalitetno izkazala in zdržala določeno količino nabojev. Mislim, da je tole bolj kot ne, za tko... "nedeljske" strelce.

  8. #68
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Ko sem jo držal v roki, se mi je zdela impozantna.
    Bodo pa sedaj čavre ležale pred strelci, ne za njimi kot smo vajeni.:icon_:
    Zanimiva reč. Pa prav poceni tudi ni, mislim, da je treba ene tri jurčke odkartat zanjo.

  9. #69
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    V sredini julija sem v Frankonievem online katalogu ujel akcijo za Antonio Zoli Kronos trap,redna cena 2599 € je bila znižana za celega jurja.
    Sem jo naročil in danes me pokliče gospa ki jo mislm da velik že pozna.Ker puške že lep čas ni bilo na spregled je poklicala v Nemčijo ker jo je zanimalo zakaj še ni puške v Slovenijo.Uradni odgovor Frankonie se glasi takole:bila je to zadnja puška na zalogi (to je povedala že ko jo je naročevala),ko so jo pred zapakiranjem za SLO še enkrat pregledali so ugotovili neko napako in je zato ne morejo poslati.

    To je to.



    Japonska firma SKB ki je od leta 1885 delala bojda kvalitetne šibrenice je šla na žalost v stečaj in imajo razprodajo SKB pušk.Ima kdo kaj izkušenj z temi puškami?

  10. #70
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    To ti v prevodu pomeni, da so jo dali enemu Švabu, ker se jim ni dalo zajebavati z izvoznimi papirji.

    Drugače pa priporočam direktni kontakt v Nemčijo in kakor hitro plačaš puško, je ta tvoja. Stroški pošiljanja in papirjev pa so nekje 80 eur.

Stran 7 od 12 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •