Stran 5 od 12 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 118

Tema: Trap puška

  1. #41
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Upam de me zastoš 206, pač zberčna rt, k ne ve kuga b hpiva
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  2. #42
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    zastopm zastopm :icon_smile:



    ti samo nabavi nabavno za EU pa pregleduj redno eGun in armiusate

  3. #43

    Privzeto

    Fanta,ker že omenjata FAIR vama lahko svetujem(seveda je to moje osebno mnenje) da za našo uporabo in tako ceno ne bosta dobila boljše puške. Če ima kdo drugačno mnenje ga vzamem na znanje seveda pa me mora prepričati na strelišču, kar z veseljem sprejmem.

  4. #44

    Privzeto

    FAIR je čist u redu.Za ta dnar seveda. Jih poznam kar nekaj, ki jo imajo, pa ni kakšnih problemov. Men se je pred mesecem dni na FAIR Sporting LX 600 (ma menjalne čoke) zlomu ejektor. Mi jo je popravu kolega (zavaril in zbrusil) v 1 uri. Je pa še vedno najbolj važno "ono drvo iza kundaka".

  5. #45

    Privzeto

    Ah seveda malo rezervnih delov pa moraš imeti na zalogi, tako za vsak slučaj. Glede "zakupiščka" se pa strinjam z tabo. Midva jih kar nekaj poznava ki je kupil puško za nekajkratno ceno najine puške in se kar obrne ko zagleda najinega FAIR- ja in gre domov.

  6. #46

    Privzeto

    Pero, a ti z FAIRjem tekmuješ!!??

  7. #47

    Privzeto

    Zakva pa misliš da jo hvalim.

  8. #48
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    v naslednjih dveh tednih bo zmanjkalo Fajerc


    vsi bi radi bli Pero

  9. #49

    Privzeto

    Jaz osebne ne zagovarjam nobenega proizvajalca pušk, pa vendar mislim, da če misli strelec veliko (vsaj cca. 10000 kosov streliva) postreliti na sezono je dobro, da si kupi malo boljšo puško, kar pa razni turki, Rizziniji ali pa tudi Fairji, itd niso. Sem bil na tekmah, ko so take puške zelo crkovale (pokali fedri, ejektorji, se je odpiral zaklep in še kaj...). Tudi kolega ima Fairja, ki ga tu Pero tolk hvali, pa ga je že zdavnaj prodal, ker je vse preveč crkovalo. Še posebej je bilo v naših koncih veliko Rizzinijev. Tam si doživel pa vse živo in bolje da ne omenjam. Se pa seveda najde kakšna taka puška, ki "čudežno" tud zdrži. Še vedno pa mislim, da velja pregovor kolikor denarja toliko muzike. Samo za primerjavo... na vseh športnih velikih strelskih tekmovanjih v trap disciplini strelci streljajo v 90% samo Perazzi in Berreta, potem je nekaj Browningov, vseh ostalih firm je pa zelo malo, definitivno ni pa pušk, ki so zgoraj omenjene.
    Da se še jaz pridružim mnenju...definitvno velja to, da kar je za lesom je ZAKON, pa ni važno kaj streljaš!
    Pa upam, da nisem koga sedaj preveč užalil.

  10. #50
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    S serijskim ja, ampak ne serijskim kopitom, kopito je bilo prirejeno posebej zanj. Puška je bila čisto običajna trident.
    Ali laže on ali pa ti.

Stran 5 od 12 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •