Stran 12 od 12 PrvaPrva ... 289101112
Rezultati 111 do 118 od 118

Tema: Trap puška

  1. #111

    Privzeto

    Je mogoče komu znana Stoeger firma ?
    http://www.stoegerindustries.com/con...tition-shotgun

  2. #112

    Privzeto

    Pozdravljen

    1800-2100 golobov niti ni tako malo. Sestrelil boš približno 3000 kos nabojev. Kot lovec se boš udeleževal lovskih tekem, na katerih je večkrat lovski stav. Zakaj ne rabiš nastavljive ličnice, ne vem. V lovskem strelstvu se čedalje pogosteje strelja disciplina Compak. Dobro je, da imaš menjalne čoke in pa selektor (katero cev sprožiš najprej). Tudi vodljivost puške je pri različnih zelo različna. Puška mora imeti neko pametno težo, pri nekaterih je odsun veliko manjši kot pri drugih (prehodni konus cevi, ....), zato se le še malo pozanimaj pri aktivnih strelcih, pa veliko sreče pri nakupu.

  3. #113
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Mačkon, vsedi se in premisli. 3000 nabojev te stane cca.600 evrčkov + 22 prijavnin in golažev + pijača + prevoz na tekme in še kaj, te stane spet cca.600 ali več. Od oka te streljanje stane 1200 evrčkov, ki ti ji ni težko skeširati. In zakaj bi šparal pri puški?
    Šparaj še do aprila, sedaj je tako konec sezone, in si kupi kvalitetno traparco.

  4. #114

    Privzeto

    Ja.. Saj zato glih zbiram mnenja ,izkusnje da se bom lazje odlocil. Pozimi pa od trgovca do trgovca pa malo v roke prijet eno in drugo. Do spomladi se bo ze naslo nekaj.
    Tu imas prav ja vsi ostali stroski so veliko vecji kot pa sama puska.. Je za razmislit :)

  5. #115

    Privzeto

    Če toliko streljaš, potem se tudi srečuješ z strelci z različnimi puškami. Prosi za posojo in odstreli serijo. Mislim, da potem o baikalu ne boš več razmišljal. Vekakor pa v današnjem času puška mora imeti nastavljivo ličnico in menjalne čoke. Sam si moram za A-trap ličnico nastaviti drugače kot za trap. Ne govorim, da je rus slaba puška in da bo "crkovala", a če misliš resneje streljat, potem je cena puške drobiž in se splača kupiti boljšo ....

  6. #116
    Član od
    Sep 2016
    Lokacija
    Ptuj
    Prispevki
    1

    Privzeto

    Kupujem novo ali pa rabljeno trap puško budžet cca 1500€. Puško bi rabil za streljanje na lovskih tekmah, mogoče tudi kdaj kakšna runda v Pragerskem na olimpiskem strelišču.
    Do sedaj sem imel trap puško Kettner. Sedaj gledam v smeri Beretta, Browning, Miroku. Ponudba rabljenih je bol slaba, nove se pa začnejo pri cca 2000€? Na bolhi sem gledal eno Beretto 686, kakšno je vaše mnenje o tem modelu?

  7. #117

    Privzeto

    Model Beretta 686 je za lovsko strelstvo čisto zadovoljiv model puške. Če najdeš kje kakšno lepo ohranjeno in za ugodno ceno ti jo priporočam. Je pa za lovsko strelstvo zelo priporočljivo, da ima puška menjalne čoke in nastavljivo ličnico. Pa dober izbor pri nakupu.

  8. #118

    Privzeto

    Imam beretto 686 E sporting, z nastavljivim kopitom in menjalnimi čoki. Ko sem jo primerjal z bereto 682 je kar primerljivo glede na to da je 682 stala preko 1000€ več. Postreljenih je cca 20000 nabojev v 5 letih, zaenkrat deluje vse brezhibno. Pred lanskim DP sem od četrtka do nedelje postrelil prek 500 nabojev, pa ni bilo težav ne s puško ne z mojim ramenom

Stran 12 od 12 PrvaPrva ... 289101112

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •