Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Stari Čeh Čz Brno

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    10

    Privzeto

    Sam imam dva stara čeha.Enega sem kupil pred petnajstimi leti.Bil je brez naprožila in sem ga dal vgraditi znanemu puškarju na gorenjskem.Na tej puški nisem do danes imel niti enega problema z naprožilom.Druga puška,ki jo imam pa je od pokojnega starega očeta.Je izjemno malo rabljena ima pa to napako,da ima zelo trd sprožilec in ker sem navajen,da imam na vseh puškah šnelar,imam kar malo problemov.Zato bi ga rad imel tudi na tej puški.Verjamem,da imajo nekateri probleme,vendar sam jih do danes res še nisem imel.
    Če ga bom dobil bo odlično,drugače pa bo verjetno večinoma ostala kar v omari.

  2. #12

    Privzeto

    Zaenkrat naprožilo puškarja iz Domžal že nekaj let dobro služi. Nobenih težav. Šnelar odličen, na stranski potisk popolnoma neodziven, tako da bi lahko rekel, da prst na njemu počiva, ko pa potegneš nazaj, že najmanjši premik sproži. Tudi direktno proženje je blažje. Moja osebna izkušnja je taka, da ga priporočim vsakemu, ki vpraša.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    10

    Privzeto

    Hvala za informacijo,sem se zmenil z puškarjem iz Domžal in bo zadevo uredil.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •