Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 15

Tema: Razmere na LZS

  1. #1

    Privzeto Razmere na LZS

    Pozdravljeni.

    Mene zanima, če ima kdo kaj informacij, kaj se na LZS dogaja?
    Predvsem mislim na stanje zaposlenih in same vodstvene strukture.

    Kar imam informacij, mislim da na LZS skrbijo samo še za svoje plače in prav nič drugega?

    Zakaj LZS sklicuje danes sestanek, na temo delovanja samo štirih OLZ?
    Ali so te zveze manjvredne, so problematične?

    Mislim, da smo z novim predsednikom, za katerega sem mislil, da bo naredil red, dobili samo policijsko in UDBOVSKO LZS. Na žalost.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    no, no...planinski jager (gebirggsjaeger)!!!!!!!!!!!

  3. #3
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Gebirgsjaeger je objavil: Pokaži objave
    ...
    Mene zanima, če ima kdo kaj informacij, kaj se na LZS dogaja?
    ...
    Kaj konkretno je v dnevnem redu tega sklicanega sestanka.
    Si dokumente na Lisjaku pregledal?

  4. #4

    Privzeto

    Citat Gebirgsjaeger je objavil: Pokaži objave
    Mislim, da smo z novim predsednikom, za katerega sem mislil, da bo naredil red, dobili samo policijsko in UDBOVSKO LZS. Na žalost.
    Težke besede padajo in verjamem, da so bile napisane v nekem afektu in nepremišljeno. Kaj je kolega tako razkačilo, da se je tako odzval, ali res samo povabilo posameznih vodstev OLZ na sestanek k predsedniku LZS?
    Nič ni kaj skrivati, tudi sam sem bil udeleženec in eden pobudnikov za čimprejšen sklic, tema pa je bila ena sama: neodzivanje na dogovrjene aktivnosti od marca dalje, predvsem v vodenju podatkov v Lisjaku, neorganiziranje izobraževanj za člane LD, ki so zadolženi za delo z aplikacijami (vsa ostala območja so izobraževanja že organizirala) in še bi lahko našteval. Zakaj bi take stvari dopuščali le za malo skupino OLZ? Odločili smo se za pogovor in po izmenjavi mnenj skupaj zastavili rešitev problemov v relativno kratkem roku. S tako prakso bomo še nadaljevali, spremljali in po potrebi nudili vso potrebno pomoč tako Območnim lovskim zvezam kot lovskim družinam.

  5. #5
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Kar je do sedaj Tica napisal ali pa rekel je vedno držalo kot pribito. Torej njegov post samo potrjuje tisto,kar je bilo obljubljeno in sicer na LZS se dela s polno paro in rezultati se vidijo tudi na terenu. Sicer pa sem se sam prepričal o tem ne davno nazaj.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Torej Tica, če prav razumem, je bil ta sestanek sklican za tiste OLZ, ki svojih obvez niso izpolnile? Potemtakem je za Gebirgsjaeger-jevo to samo pohvala, če niso bili med njimi.

    LP

  7. #7

    Privzeto

    Drži in LZS je dolžna poskrbeti, da so o obveznostih obveščene tudi LD. Žal je ponekod vloga OLZ, ki jo v sistemu organiziranosti še ohranjamo, premlačna ali pa svoje naloge sploh ne opravlja in informacije do LD sploh ne pridejo. Za to je šlo na tem sestanku, v glavnem.

  8. #8
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    ...Žal je ponekod vloga OLZ, ki jo v sistemu organiziranosti še ohranjamo, premlačna ali pa svoje naloge sploh ne opravlja in informacije do LD sploh ne pridejo. ...
    Mi pa imamo pravico izvedeti katere OLZ to so, kajne?
    Bi bilo po moje prav, če to tu zapišeš.

  9. #9

    Privzeto

    Bilo bo bahavo in neodgovorno, če bi samo z nedelovanjem enega področja (Lisjaka) delil ocene. To bo storil naš predsednik, verjetno bodo prvi ukrepi v smeri sanacije razmer v Obalno-Kraški LZ.

  10. #10

    Privzeto

    No, če je tako potem pa se opravičujem.

    Je pa dejstvo, da vedno več upokojenih "miličnikov" vodi OLZ in nenazadnje tudi LZS. To so dejstva!

    Po eni strani me pa bega, ko se govori, da OLZ ne rabimo, po drugi pa vse informacije gredo prav na OLZ in šele na to na LD.

    Potem pa je tu še en dejavnik.

    OLZ, ki delujejo že nevem koliko časa imajo stvari pošlihtane, na novo ustanovljene zveze, pa morajo stvari še do konca pošlihtati. Če je LZS ponudila pomoč, pričakujem, da se bo na naši zvezi (če je bila med temi) oglasil nekdo ter nam ponudil strokovno pomoč, da se bo potem lahko pomagalo po LD-jih.

    Lahko pa se motim.

    Še enkrat ponavljam, da se opravičujem, če sem koga užalil, vendar prav vsi "miličniki" ki so službovali pod prejšnjim sistemom v policiji so na seznamih UDBE. Kar pa ni nič narobe, če so delali v interesu države in ne za svoje interese.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •