Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Rezultati 51 do 58 od 58

Tema: O primernosti lova z lokom (ob osnutku ZDLov_2)

  1. #51

    Privzeto

    Doberman, saj ne da bi ti kontriral, samo nekaj me pa čudi in moti na tem posnetku.

    Uplenitelj je tako vzhičen in presenečen, ko žirafa pade, da deluje kot da je to čudo sveta. Deluje kot da se ima ne vem komu zahvaliti da je zadel.

    In zaradi takih reakcij se mi zdi, da je toliko dvomljivcev v lokostrelce.

  2. #52
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat jereb je objavil: Pokaži objave
    ...
    In zaradi takih reakcij se mi zdi, da je toliko dvomljivcev v lokostrelce.
    To je tipična reakcija američana, ki mora po samem strelu še pol ure v luft skakat in nakladat kaj in kako. Dolgočasno. Pri takem posnetku poveš na koncu še razdaljo, orožje, kaliber ali kaj podobnega in basta.

    O dvomljivcih pa tole. Dvomi vsak ki hoče dvomiti. Pošten človek se prepriča, za kar je dovolj posnetkov, od uplenitve leva, medveda kodiaka, nosoroga, slona, geparda, ipd. do običajne "evropske" divjadi, potem pa šele podaja mnenje.
    O rečeh o katerih se nimamo volje prepričati, je bolje molčati ali pošteno povedati, da ne vemo o tem dovolj, da bi sodili.

  3. #53
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Video...

    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  4. #54
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Amerikanc

    Me zanima če je še živ a ga je že lev popapcu

  5. #55

    Privzeto

    Citat jancar je objavil: Pokaži objave
    Me zanima če je še živ a ga je že lev popapcu
    Ziv je se leva je pa tud ustrelu oziroma levinjo
    prejsen teden

  6. #56

    Privzeto

    Citat jancar je objavil: Pokaži objave
    Me zanima če je še živ a ga je že lev popapcu
    Ziv je se leva je pa tud ustrelu oziroma levinjo
    prejsen teden


  7. #57

    Privzeto

    Citat jereb je objavil: Pokaži objave
    Doberman, saj ne da bi ti kontriral, samo nekaj me pa čudi in moti na tem posnetku.

    Uplenitelj je tako vzhičen in presenečen, ko žirafa pade, da deluje kot da je to čudo sveta. Deluje kot da se ima ne vem komu zahvaliti da je zadel.

    In zaradi takih reakcij se mi zdi, da je toliko dvomljivcev v lokostrelce.
    reakcija je bla tle tipicno Ameriska ceprav osebno mislim da je bil bol presenecen zaradi nizkega strela zaradi tega ni pricakoval da bo tolk hitr padla bi mogu bit saj 30 cm visje no vsaj mene so lani dol tako ucili a zal nisem imel srece da bi jo dobil pa drugic, drugace po zirafe kar hiter padejho ce so prov zadete so mi dol rekl od 30 do 60 metrov kri pa sprica 100 na uro no sej to je najbrz za pricakovt glede na njeno visino

  8. #58
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Ker so spremembe ZDLov2 mimo to debato zaključujem.

    Nekateri prispevki so premaknjeni drugam in tvorijo nove teme o krivolovu z lokom in lovu z lokom kot primerni obliki gospodarjenja z divjadjo.

    admin

Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •