Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
Rezultati 71 do 74 od 74

Tema: Trocevke

  1. #71

    Privzeto

    Ne bo šlo za lotanje ali odlotanje cevi. Vsaj tukaj je sigurno vzrok v municiji. Ker sem isto jutro ustrelil 2 hornadyja -ok, 2 groma (odstopanje), dve sierri - ok.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #72

    Privzeto

    Dolgin! Napisal si, da si odstopanje ugotovil pri gromovi krogli. Morda veš ali je za to krivo polnjenje ali pa krogla /pravijo, da gromove krogle niso vse enako težke!/

  3. #73

    Privzeto

    Jaz že nekaj časa z drilingom streljam Grom krogle v kalibru 7x57R in nimam primera , da bi dvigovalo zadeteke. Res je, da kaj več kot 3 ali 4 strele zaporedoma nisem dal, ampak vseeno. Tudi z natančnostjo sem zadovoljen.

    Tudi, če bi se teža krogle razlikovala, kot je napisal karo, ne more biti takšne razlike.

    Letos sem tudi bokarico s katero nisem nekaj let nič jagal nastrelil na Grom (7x57 R)in sem z natančnostjo zadovoljen . Tudi plezanja nisem opazil. Prilgam zadnjo tarčo (prvi strl mi je pobegnil, druga dva sem se zbral). Click image for larger version. 

Name:	WP_20150411_001.jpg 
Views:	16 
Size:	52.0 KB 
ID:	15209

  4. #74

    Privzeto

    Danes je sin streljal poceni FM naboje 308. Grupa 2cm. Toliko o kvaliteti nabojev in strelcev. Ampak je imela puška 7,5kg. Pa nožice na gumijasti podlagi so tudi šle stran.
    Ko sem se jaz ukvarjal z Gromom so bile grupe solidne. Zato trdim, da je to dobra krogla.
    Se pa zgodi, da katera krogla cevi ne paše. Ampak takrat razmetava vse. Ne pa dva dobro, tretji mimo.
    Last edited by alojz1; 13. April 2015 at 19:20.

Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •