Stran 3 od 8 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 74

Tema: Trocevke

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    preden ti odviješ tisto cev, lahk z dobrim karabinom izprazniš cel saržer

  2. #22
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Nebi odvijal na lovu, pa da mi jo šenkaš...!

  3. #23
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    preden ti odviješ tisto cev, lahk z dobrim karabinom izprazniš cel saržer
    Pa kaj misliš, da odvijam cev, ko so prašiči že pri meni, namesto da bi streljal?

    In ko ti izprazniš saržer - imaš prazno puško!
    Pa če že govoriš o hitrosti - prej so tri krogle iz drilinga kot iz karabina, saj ni treba puške odmikati od lica, razen če imaš polavtomat.

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    ja sam js mam v karabinu 6 kugl, tako da jih ne zmanjka hitro, ti pa samo 1+2 idealki, ki pa sam veš da za daleč ravno ni primerna.
    ...drugače pa nimam vojaškega mauserja, da bi moral pri repetiranju puško dajat iz rame, ampak gre repetriranje tako tekoče, da jo lahko imam komot v rami:icon_smile:
    Je pač tako, vsak ima svoje izkušnje, svoja prepričanja.
    Pri nas imamo bolj sredogorsko lovišče, velikko strmih terenov, kjer ti vsaka odvečna deka gre na živce in to je tut glavni razlog zakaj verjetno nikoli ne bom imel težkega drilinga.(v primerjavi s češko bokarco verjamem da je lahek, vendar pa ni lahek v primerjavi z lahko repetirko).
    ....drugače pa kakor komu paše

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    ja sam js mam v karabinu 6 kugl...

    tako nas pa niso ucili:icon_smile:
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  6. #26
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    ja sam js mam v karabinu 6 kugl, tako da jih ne zmanjka hitro, ti pa samo 1+2 idealki, ki pa sam veš da za daleč ravno ni primerna.
    ...drugače pa nimam vojaškega mauserja, da bi moral pri repetiranju puško dajat iz rame, ampak gre repetriranje tako tekoče, da jo lahko imam komot v rami:icon_smile:
    Je pač tako, vsak ima svoje izkušnje, svoja prepričanja.
    Pri nas imamo bolj sredogorsko lovišče, velikko strmih terenov, kjer ti vsaka odvečna deka gre na živce in to je tut glavni razlog zakaj verjetno nikoli ne bom imel težkega drilinga.(v primerjavi s češko bokarco verjamem da je lahek, vendar pa ni lahek v primerjavi z lahko repetirko).
    ....drugače pa kakor komu paše
    Pri vsakem repetiranju dam kopito puške na desno stegno. Če je divjad že zbežala, nič narobe. To je njena pravica !!!

  7. #27
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Pri vsakem repetiranju dam kopito puške na desno stegno. Če je divjad že zbežala, nič narobe. To je njena pravica !!!
    Če pa bi bilo potrebno zadetek hitro "popraviti", pa to ni ravno najbolje, kajne?!

  8. #28

    Privzeto

    Citat:
    rws je objavil: Pokaži objave
    ja sam js mam v karabinu 6 kugl...

    tako nas pa niso ucili
    A ni to samo za PA puške?
    Sicer pa jaz vidim zadevo takole! S tisto puško ki se jo navadiš in jo s seboj redno jemlješ na lov in s pridom uporabljaš boš dosegal najboljše rezultate,pa naj bo to driling,bokarca ali pa karabin! Jaz največ uporabljam karabinko in sem se jo navadil,pa vam povem da lahko kar hitro repetiram in ponovno DOBRO ustrelim! Samo je pa tako,vaja dela mojstra (pa ne da sem zej mojster,ampak veliko vadim) če mojster dela vajo! Lahko maš puško na 10 kugel in za 2mio€ pa če ne boš treniral ne bo nič!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #29

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Lahko maš puško na 10 kugel in za 2mio€ pa če ne boš treniral ne bo nič!

    lp
    Kratko in jedrnato.

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Glede tistih 6 nabojev sem mislil na skupnem lovu....
    ko jagam sam, dam v saržer ponavadi 3naboje.

Stran 3 od 8 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •