Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Plan odstrela v letu 2008 na Ustavnem sodišču!!!

  1. #11

    Privzeto

    Ej, ma to so nekej slišali idejo, da so zajčki lepi, lisičke samo zvite, bambiji nikol ne odrastejo, orli pa so itak samo za strašit mladičke, get real folk. Po mojem bi jim mogli vrnit tak da damo na presojo njihovo opravilno sposobnost in jih prijavimo zaradi kverulantstva.
    No ja malo sem se razkuro, saj ma vsak pravico da misli kar hoče, samo ne pol druge za... če mislijo drugače!

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Osebno mislim da so to ljudje ki živijo v neki utopiji, u kulisi iz pravljice....
    Mi, ki pa vidimo in čutimo naravo z pravimi očmi pa smo proglašeni za krvoloke, za tiste ki samo izkoriščajo.... Bog mi je priča kolikokrat sem samo letos založil solnice, kolikokrat sem šel na lov z daljnogledom opazovat, ko pa opaziš primeren osebek, pa seveda v skladu z gojitvenimi smernicami lovsko pravično odstreliš in uplenjeni divjadi izkašeš tudi pripadajoče spoštovanje... Nisem še videl lovca ki bi letal z lisico po Ljubljani ali Bog ne daj tako kot nekateri naši ostri kritiki z raznimi krzni in ostalimi stvari in na njih table "ne ubij me".. Ampak oni so pač tisti ki se borijo za "dobro" živali, če bi pa jaz šel po Prešernovem s trofejo jelena pa ne vem kako bi me gledali....verjetno bi me do Čopove že linčali!

  3. #13

    Privzeto

    Brakir a si že mel fantovščino?
    Da vidimo, do kje prideš z bavarca proti centru

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •