Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: Dolžina ležišča

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Brakir, beri zasebno sporočilo!

    LP

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    najlepša hvala usem za trud in informacije... na žalost pa jaz potrebujem 16/65, tako da mi je vseeno dal en tovariš dober nasvet tu gor preko ZS. Iskrena hvala! kakšno pa imate mnenje o predelavi ležišča?

  3. #13
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Jaz osebno je ne bi tikal. Pušk je ooogromno, raje kupi še eno.

  4. #14

    Privzeto

    Naroči pri zastopniku za bellot pa ti jih bo nabavil!

  5. #15

    Privzeto

    Pokliči v Elektroplastiko v Križevcih, mogoče imajo kaj na zalogi. Ko sem jih jaz klical so jih imeli za cal. 16/65 kakih 2000 kom. Problem je pa v temu, da jih moraš iti osebno ponj v Križevce.

  6. #16

    Privzeto

    Tisti naboji iz križevcev so ene navadne j.... če ni fazan več kot blizu in če ni strel 100% bo kar lepo mirno letel naprej,malo boljši so od trap nabojev lani sem jih kupil 200 kom za fazane pa jih zdaj streljam na glinaste golobe, pa še usi so se mi smejali da nič ne zadenem ko smo bili na fazanih v Beltincih,saj res nisem nič zadel dokler mi prijatelj ni posodil mirage nabojev potem je bila pa drugačna muzika. Pokliči v borovlje imajo tudi 16/65 od selier belota je sigurno boljši, čuvaj v Beltincih mi je rekel da imam naboje za "babe" plašit.
    lp

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    heh za babe plašit je pa še boljši "kožni" patron... bom poskusil svoje naredit... sicer pa ve kdo za kako topleco v kalibru 20?

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    No, ne bom novo teme odpirov pa bom kr tlele vprašov: mam šibrenico Baikal IZH 27m-em. Ima menjalne zadrge (čoke). Pa me zanima, če ma več zarezic na koncu čoka, je bolj čokirana?
    Ter zanimajo me še oznake ki so na čokih: na enem je C-LEAD in IC-STEEL (nima zarezic), na drugem je IC-LEAD in IM-STEEL (ta čok ma 4 zarezice). Kaj naj bi to pomenilo? Druga dva čoka sta še v šibrenici in jh bom v kratkem vn vzel, da vidim kaj na njih piše in kolk zarezic imata.


    Vnaprej hvala za odgovore.
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •