Conversation Between Brakir and Veper

2 Sporočila obiskovalcev

  1. 11-07-08 15:41Veper
    Meni se obnese vendar te puške potem na oko niso ravno najlepše in če pomisliš,da za pribljižno isti denar kot ga boš porabil za nakup in kostumizacijo puške dobiš že popolnoma uporaben štuc z optiko je za premislit. Vsekakor pa če puška ne stane več kot 200e jo kupi in potem boš že videl kako in kaj, Dan današnji se štuc z malo sreče kupi že za 500 e in to hudo dober,
  2. Spoštovani lovski kolega! Če se sam ne motim imaš v lasti preduze?e, pa tudi ta puška ki si jo imel pod rubriko oz temo kaj je na sliki je starejše letnice in je bivša vojaška puška.... In glede na tvoje izkušnje, bi te lepo prosil za mnenje.... Imam priliko nakupa nemške mauserice izdelane med vojno, cev jke na naovo menjana, pa me zanima kako je kaj z olesjem...poznaš dobrega kopitarja in pa kako se obnesejo te predelane puške za lov... imam željo po štucu pa sem mislil da bi jo krajšal...kako je tvoje mnenje? Mal mi je trepasto te tikat ker si mal starejši od mene pa vendar nej bi se mi med sabo tikal al kako? :) lep pozdrav damijan
Prikaz sporočil obiskovalcev