PDA

View Full Version : Snežnik in predstavitev Foiruma-LOV na prvenstvu v jelenjem rukanju



ZR7
23. June 2008, 09:45
Včeraj, 22. junija je bilo ob gradu Snežnik 1. državno prvenstvo v oponašanju jelenjega rukanja. To se je dogajalo v sklopu Dnevov Ostrnic, ki so jih priredili domačini.
Na svoji stojnici se je predstavil tudi naš forum s projekcijsko predstavitvijo spletnih strani in projektom strani za mlade.
Dogajanje je bilo pestro in poučno, dalo pa nam je dodaten zagon za nadaljno delovanje.

Pa malo udeleženci in predstavniki Foruma podebatirajmo o dogajanju.

Slikce sledijo kasneje tekom dopoldneva in takisti čez kakšen dan članek z video reportažo tekmovanja.

LP

JANEZ L
23. June 2008, 11:44
Lp!

Včeraj smo bili na Snežniku, kjer smo, si upam trditi, zgledno predstavljali naše strani in podstrani za mlade. Bolj kot to, da sem zadovoljen z našim čistim prostovoljstvom in entuziazmom me je zmotilo to, kako se je predstavila naša krovna organizacija LZS.

Možnost kakršna je bila dana, obisk nelovcev, bi se moralo maksimalno izkoristiti. Najbrž v pisarnah ležijo zgibanke, predstavitveni panoji in ostalo propagandno gradivo, samo je zmanjkalo prostora v avtomobilu med kupom knjig, majic in značk, ki jih je prišel predstavnik LZS PRODAJAT! Si morate misliti, da če mi nebi šef in Veper povedala kdo je človek se mi tudi sanjalo ne bi, da je to stojnica naše krovne organizacije. Že to, da se niso predstavili je hudo ampak to, da so prodajali je pa nedopustno. Prodajali knjige in zapravljali še tisto malo ugleda kar ga premorejo. Knjiga ob 100 letnici slovenskega lovstva je stala 25 evrov, knjiga, ki smo jo že tako lovci preplačali in bi jo morala dobiti v dar vsaka slovenska šola, kaj šola vsak Slovenec, ki bi jo želel imeti bi jo moral dobiti zastonj. To je promocija in dviganje "rejtinga". Res žalostno, da to ugotavlja mlad lovec tisti, ki so na LZS za promocijo pa ne. Še nekaj naj zapišem in upam, da bo kakšen predstvnik LZS to bral, na sejmih po Evropi predstavljate slovensko lovstvo in ga kujete med zvezde, prvo ga predstavite doma javnosti, ti so naši kritiki in ocenjevalci.

Lahko je reči smo plačali nagrade in se trkati po prsih, dragi moji veljaki, to plačam jaz sam.

Zamislite se nad mojimi besedami, kot mi je predstavnik LZS dejal, spoštovani mladi lovec, da mlad lovec, ki vidi in ti sedaj jaz zapišem, spoštovani starejši lovec čas je, da spregledaš tudi ti.

Lovski zdravo
Janez L

De_Tomaso
23. June 2008, 12:05
Odnosi z javnostjo so del delovanja vsakega podjetja/društva/organizacije/itd in morda se ne LZS mnogo premalo zavedajo pomembnosti tega področja.


Me pa zelo žalosti, da je situacija pri nas takšna, da lovci zaradi napačnega pristopa do komuniciranja naše krovne organizacije z javnostjo nismo skoraj nikjer več spoštovani, cenjeni in tako naprej. Za ugled lovstva in njegovega dejanskega pomena v družbi pri nas LZS vsekakor ne stori dovolj in to tako navzen kot tudi v sami organizaciji. Tudi sami lovci smo premalo poučeni kaj je naša naloga in kje je naše mesto v družbi, da se ne pogovarjamo o tem kako zmotne predstave imajo o nas laiki, ki nikjer ne morejo priti do pravih informacij.

Ganges
24. June 2008, 12:14
Slikce sledijo kasneje tekom dopoldneva in takisti čez kakšen dan članek z video reportažo tekmovanja.

LP

A se mi samo zdi al je blo nekaj rečeno? :icon_lol:

ZR7
24. June 2008, 12:22
A se mi samo zdi al je blo nekaj rečeno? :icon_lol:

Ne samo slike, tudi video posnetek celotnega tekmovanja. A mi ga ta vražji google video nikakor ne postavi kot je treba, pa že dva dni uploadam. Duš mat'r!:icon_evil:

Ganges
1. July 2008, 12:00
Video posnetek je, kaj pa stvar zaradi katere je bilo tekmovanje? Rezultati?

ZR7
1. July 2008, 12:04
Video posnetek je, kaj pa stvar zaradi katere je bilo tekmovanje? Rezultati?

Na video posnetku.:icon_redface:

Ganges
1. July 2008, 12:20
:icon_biggrin: To je res, ampak verjetno vsi ne bodo gledali posnetka. No jaz ga ravnokar gledam.

lp

ZR7
1. July 2008, 12:30
:icon_biggrin: To je res, ampak verjetno vsi ne bodo gledali posnetka. No jaz ga ravnokar gledam.

lp

Supeeer!

Zapiš razvrstitev in dodaj v članek!!!:icon_lol:

JANEZ L
1. July 2008, 12:48
Lp!

Bravo šefe in vse čestitke.

Lovski zdravo
Janez L

Ganges
1. July 2008, 12:52
Prvi trije grejo na Evropsko prvenstvo in sicer:

1. Simon Ferlinc LD Puščava
2. Jure Škulj LD Ribnica
3. Jožef Gril LD Ribnica

4. in 5. mesto pa sta rezervi za evropsko prvenstvo:

4. Pavel Nared LD Begunje
5. Aleš Žnidaršič LD Banja loka


P.S.: Evo šefe :icon_lol:

ZR7
1. July 2008, 14:05
No vidiš, pa si postal soavtor. A naslednjič boš moral tudi v članek sam lastnoročno vpisati!:icon_wink::icon_twisted:

Ganges
1. July 2008, 14:08
Hehehe ok :icon_lol:

Kar zanimiva zadeva, škoda da ni bilo časa, da bi se udeležil!

ZR7
1. July 2008, 14:14
No, pa še informacije. Naši tekmovalci so se že vrnili iz Češke.

Ganges
1. July 2008, 14:16
In mogoče veš za uvrstitev? Škoda, da nisi šel zraven kot dopisnik :icon_wink:

ZR7
1. July 2008, 14:43
In mogoče veš za uvrstitev? Škoda, da nisi šel zraven kot dopisnik :icon_wink:

Uvrstitve solidne, vendar ne tako visoke kot prejšnja leta. Je pa zanimivo poslušati informacije o kuhinjah in fintah, ki se jih poslužujejo določeni tekmovalci. Tudi organizacija menda ni bila primerljiva z lansko na Slovaškem. So pa zelo pohvalili samo gostoljubnost gostiteljev.

Držite pesti, da dobimo material za članek.