PDA

View Full Version : nogomet



detel
11. June 2008, 19:43
A vsi gledamo fusbal, da tako malo diskutiramo ?

Kolovski
11. June 2008, 21:00
Ti kr reč... sicer ne tok, k so izpit pred vrati, ampak bo....

Dejmo Rusija! Škoda k ni Pogrebnyaka...

detel
11. June 2008, 21:19
Izpiti še bodo, ta euro pa ne :icon_lol:.

luka_k
11. June 2008, 21:23
Mah, vi kr glejte nogomet, je vsaj lovišče nezasedeno:icon_smile:

Samo škoda k si ga niso omislili od 1.avgusta do konca septembra:icon_wink::icon_biggrin:

JANEZ L
11. June 2008, 22:17
Lp!

Luka tako se piše, midva že veva, res je škoda, da ni euro od sredine septembra do sredine oktobra. Kakšen ljubi mir, jelenčki bi rukal...

Lovski zdravo
Janez L

dolgin
11. June 2008, 22:39
Od sred septembra pa do konc decembra bi lahko drugič zrihtal! To bi jelenčki v miru rukal,pa gamsi bi lepo v miru speljali svoj prsk,mufloni tudi,pa še "ta močni" merjasci bi mi lepo v miru nastavljali svoja ščetinasta plečeta,pa lisičke,oj pa račke in zajčki, pa ............

Ja kuga je a tud naglas ne smem sanjat,al kuga?

Ganges
12. June 2008, 00:04
Ejga saj je avgusta še večja prireditev! Avgusta so ja olimpijske igre v Pekingu. Tako, da boste tisti srečneži, ki imate glavno jago avgusta mogoče imeli malo več miru tedaj :icon_wink:

lp

JANEZ L
12. June 2008, 15:36
Lp!

Juuuppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!880

Lovski zdravo
Janez L

dolgin
12. June 2008, 15:43
TOOOOO! God bless U,S and A!
To bo mir po gmajni! Takrat se bo pa vidl,al je močnejši prsk al televiija!!!!!

lp

detel
20. June 2008, 18:51
Oh, ta fusbal, kdaj bom šel kaj na jago :icon_cry::icon_confused: ???

JANEZ L
20. June 2008, 19:04
Lp!

Jaz danes, ker sem eden redkih čudakov, ki me fuzbal ne gane...he, he...

Lovski zdravo
Janez L

JANEZ L
20. June 2008, 19:15
Lp!

Upam, da bodo podaljški in penali do konc leta934, da bom imel "gmh" tojest mir na lovu!933

Vi kar lepo nogomet glejte, jaz bom pa jagal he, he...935

Lovski zdravo
Janez

Kolovski
22. June 2008, 00:11
Tko k sm ze na zacetk reku... zej pa še špance al pa italjančke zjebejo in to je to -> FINALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mugo
23. June 2008, 10:34
Evo, danes pa ni fuzbala. Pomoje je to slabo za pujske, vsaj jaz imam tak občutek.

JANEZ L
23. June 2008, 11:24
Lp!

Ustavte konje fantje! Danes morte ponovitve od ponovitev gledat, "obavezno" in zapovedano.:icon_confused:

Lovski zdravo
Janez L

dolgin
23. June 2008, 11:37
Napovedujem,da bojo naši slovanski bratje RUSI prvaki! Se mi zdi zlo fajn,ker so makaronarji učer izpadl,tle jim pa tud Vatikan ni mogu pomagat!!!!

detel
23. June 2008, 18:48
Tudi jaz za Ruuuse :icon_exclaim:

detel
25. June 2008, 17:43
Včeraj zvečer sem na deteljci najprej pasel zajca, nato mlečno srno in na koncu še šesteraka. Danes bomo pasli oči na tv - nogomet :icon_lol:.

dolgin
25. June 2008, 18:49
Pa bo mir v gmajn:icon_lol:
Za koga navijate?
Jaz za RUSE!
Je pa tole najbolj nepošten dvoboj pol k bo - Rusija - Španija! Oboji so mi všeč,oboji so 100x boljši kot pa tisti Turki zarukani,al pa švabi naduvani! Škoda no.......

lp

detel
25. June 2008, 20:37
Dajmo, Putinčki :icon_lol:.

dolgin
26. June 2008, 08:58
Putinčki gor al pa dol,bojo pa dons matadorčke namahal ko junce!:icon_lol:
Oni že vejo zakaj tako tečejo (boj za obstanek na toplem - drugače Sibirija:icon_lol:)!

detel
26. June 2008, 13:15
Jim privoščim .

jancar
26. June 2008, 13:23
jaz sem za ruse, dons bojo namahal špance, u nedeljo pa še nemce kot so jih 45:icon_lol:

JANEZ L
26. June 2008, 14:01
Lp!

Jap je treba "užgat" po okupatorju. Jaz bom šel na lov in zopet imel ljubi mir:icon_lol:.

Lovski zdravo
Janez L

dolgin
26. June 2008, 16:22
Jest tud,grem mal za vodo nekam mal pojagat ,da se pohladim od vročine!

Ganges
26. June 2008, 16:28
Pred fuzbalom malo jage ob vodi dolgin? Evo ti priporočilo, da se dopraviš v Moravske toplice na jago in da preizkusiš prvi luping-tobogan na svetu :icon_lol:

http://www.genspot.com/video-66733/prvi-na-svetu-luping-tobogan-v-moravskih-noro.aspx

dolgin
26. June 2008, 20:28
Ma klinac,sej mi je prevroče,da bi se sploh napravu za na jago,da bi pa nag tm dol skakal,pa tud ne,se lahko kaka ribica ujame:icon_confused:,ka pa bo pol moja rekla.
Kar pa se tiče tvojega dričalnika Ganges,boš pršel pozimi k nam sankat,boš videl,da tale frčavnk ni nič:icon_twisted::icon_twisted:

JANEZ L
27. June 2008, 10:44
Lp!

Dolgin, ali moraš vse doma sčvekati. S takim ulovom se pohvališ prijatelju ne okupatorju.:icon_confused::icon_lol:

Lovski zdravo
Janez L

detel
30. April 2009, 19:29
Ljubljančani so nabili v MB domače . Kdo bi si mislil:icon_lol:. E moj Zaho :icon_confused:

Manchester bi lahko dal kakšen gol več. V gosteh jim ne bo lahko.
A ja, preža čaka...........pa pujsi.

Brakir
30. April 2009, 22:31
Hehehe Fonza, kje si mi zdaj viola zagreta? :icon_twisted::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

fonza
1. May 2009, 09:00
Samo en je klub, samo ena čast, MARIBOR!!!!!

Brakir
1. May 2009, 12:21
Tebe pa onega kaj je že, ko je zdaj pr Hervardih bi dal v smeno za kamenje nosit, da bi vama potegnilo da: ZELENI SO VSE TRATE, NAJLEPŠI BELI CVET, ŠE BOG NAVIJA ZATE, OSVOJILI BOMO SVET!!!! OLIMPIJAAAAAAAAAAAAA..... :icon_twisted::icon_lol::icon_lol:

Sploh pa nea se vun vleči fonza, ko si pa na tekmah na VIP tribuni na strani Ljubljančanov.... :icon_twisted::icon_lol: Sej če bo šlo z uno malo ptujčanko tko naprej mi boš moral šal od viol prodat fonza.... :icon_confused:

detel
1. May 2009, 13:27
Olimpija vrni se. Tvoje ime nekaj pomeni. Še bo zanimivo......

Kolovski
27. May 2009, 23:45
BARCELONA prvak prvakov......:icon_lol::icon_lol:

ZR7
28. May 2009, 08:21
Če kaj sovražim, je pa to fuzbal. Pa ne zaradi igre, temveč vsega nasilnega sr..ja, ki se dogaja okoli tega presnetega žogobrca.
Na stadionih so se začele vojne in se netijo nacionalno-navijaška sovražtva.
Evo, v Rimu ti kar tako mimogrede zaštihajo dva, ker sta govorila angleško. Beda od bede!

Uvedel bi fuzbal, kjer lahko sodelujejo navijači. Po principu starorimskih aren z levi in sužnji.:icon_twisted:

jancar
28. May 2009, 08:28
Šefe kva si ti hud:icon_lol:

ZR7
28. May 2009, 08:36
Šefe kva si ti hud:icon_lol:

N'č hud, sam po pravic povem kar mislim. :icon_cry:
Saj naprej vas bom pustil pr' gmah.:icon_wink:

luka
28. May 2009, 09:27
Ej sej fuzbal je še kolko tolko, samo kaj pa hodi okoli fuzbalerjev, majke mi, da sem v naslednjem življenju poznati futbaler. Bolj ko je nor, več ma onih krščenih srnic okoli sebe, zej pa ne vem al padajo na izjave al na dnar. Sej če se človek potrudi še da kako tako bleščečo izjavo od sebe, samo eni prav pretiravajo:icon_confused::icon_lol::icon_wink:.

LZ L

Tine
28. May 2009, 09:58
Se moram kar s šefetom strinjat. Ne razumem kako lahko npr. moji prjatli tako srčno navijajo za AC Berluskoni. Jst še za Primorje ne morem, pa k so blizu!

Pa vse te barufe. Zadnja stvar na svetu je fuzbal, za katero bi si zavihal rokave:icon_exclaim:

Rad pa pogledam dobro tekmo in včerajšnji finale je bil za en k*rac! Man U sploh ni igral, Barca pa tudi bolj malo. Nisem videl niti 10 dobrih šprintov. So se vsi skupaj posrali:icon_exclaim:

Tine
28. May 2009, 09:58
In še maloklicajev !!!!!!!!!!

detel
28. May 2009, 11:42
Tekma res slaba. Res, da je bilo vroče, ampak vseeno....ko kakšni penzionisti so bili na igrišču. Šef, nogomet mora biti. Če ne bi hodil folk vpit tam na igrišče, bi se ravsal po ulicah in lokalih..... Posamezni izgredi pa so itak normalni, na vseh področjih življenja......

Tine
28. May 2009, 12:27
Šef, nogomet mora biti. Če ne bi hodil folk vpit tam na igrišče, bi se ravsal po ulicah in lokalih.....

Al pa še huje. Po gmajnah!!! Pohodniki in gobarji se radi prikažejo ravno, ko je na jasi kaj zanimivega.:icon_evil:

jancar
28. May 2009, 14:18
Zaradi M.U in Barce pričakovali da se boja klali na igrišču po pa nč.Ronaldo je en cmakač:icon_evil:

denis jež
28. May 2009, 14:33
Ja ni kaj angleži so pickice sam še krilca jim manjkajo pa pentlja u laseh :D
hehehe

Tine
28. May 2009, 14:45
Ja ni kaj angleži so pickice sam še krilca jim manjkajo pa pentlja u laseh :D
hehehe

Tudi Španjolci niso veliko boljši. Še dobro, da so Katalonci.

Drugače pa navijam za Tottenham al pa Newcastle. :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Me kar srat prime, ko vidim, da naše tv prenašajo angleško ligo. Namesto, da bi prenašali kakšne druge športe, kjer igrajo Slovenci mečejo denar stran za karneki.

tarfila
28. May 2009, 15:31
Če kaj sovražim, je pa to fuzbal. Pa ne zaradi igre, temveč vsega nasilnega sr..ja, ki se dogaja okoli tega presnetega žogobrca.
Na stadionih so se začele vojne in se netijo nacionalno-navijaška sovražtva.
Evo, v Rimu ti kar tako mimogrede zaštihajo dva, ker sta govorila angleško. Beda od bede!

Uvedel bi fuzbal, kjer lahko sodelujejo navijači. Po principu starorimskih aren z levi in sužnji.:icon_twisted:

TOOOOOOOOOOOOO !! Sve že dva !!!
Fucbal rad igram, vse ostalo je pa sranje - navijastvo za en klub, sportne stave, čelni podatki u glavo....
A bomo eno forum tekmo naredl pa bomo vidl kva j to jagdfuzbal,
vsak ene par promilou u rt, pa kasni trebusni dodatki odspred, bi blo smeha ?!:icon_confused::icon_lol:

Tine
28. May 2009, 16:04
TOOOOOOOOOOOOO !! Sve že dva !!!
Fucbal rad igram, vse ostalo je pa sranje - navijastvo za en klub, sportne stave, čelni podatki u glavo....
A bomo eno forum tekmo naredl pa bomo vidl kva j to jagdfuzbal,
vsak ene par promilou u rt, pa kasni trebusni dodatki odspred, bi blo smeha ?!:icon_confused::icon_lol:

Takoj za!!!

ZR7
29. May 2009, 08:38
...
A bomo eno forum tekmo naredl pa bomo vidl kva j to jagdfuzbal,
vsak ene par promilou u rt, pa kasni trebusni dodatki odspred, bi blo smeha ?!:icon_confused::icon_lol:

Imamo kje primerno igrišče?
Bi lahko kako združili z jesenskim forumskim srečanjem, ali naredimo ločeno?
Snemanje tekme zagotovljeno, če dodate še kakšnega komentatorja in dogajanje, ni vrag, da ne naredimo dobrega špasa.:icon_lol:

Ok, tu se naberite eventuelni igralci, pa lahko razmišljamo naprej.
Tarfila, predlagam, da odpreš novo temo v kateri nabereš jagdfucbalerje in organizatorje. Ostali kot občinstvo in reporterji se vam pridružimo.

Kolovski
29. May 2009, 18:30
Jest bi tut špilov! Komentator bo pa Aleš Potočnik iz RTV Slo, je moj sosed... mu uhka rečem...

tarfila
30. May 2009, 09:45
Jest bi tut špilov! Komentator bo pa Aleš Potočnik iz RTV Slo, je moj sosed... mu uhka rečem...

Zmerej več nas je ! A bi naredl gorensko-štajerski derbi,
de jih nasujemo ta vijolčne jagre ?!!
Sam nas bojo po tekm prebutal in ikebane delil,
to pa spet ni nkamar podobn
Evo, iz Železnkov imamo levega bočnega snajperja
in desnega sredinskega zalezovalca !

Veper
30. May 2009, 09:55
Evo jaz se javim za sodnika če mi dovolite da imam prijatelja Taurusa 44mag namesto piščalke.:icon_lol:se namreč veliko bolje sliši he he he

tarfila
30. May 2009, 10:53
Evo jaz se javim za sodnika če mi dovolite da imam prijatelja Taurusa 44mag namesto piščalke.:icon_lol:se namreč veliko bolje sliši he he he

To j ta prau sodnik ! Brez ugovarjanja in kletvic !
Samo RDEČI kartoni !!!!!!!!

luka
20. June 2009, 11:30
Ni glih original tema za to, ampak brez veze odpirat novo. DEJAN ZAVEC je ZAKON.

LZ L

ZR7
20. June 2009, 11:36
Ni glih original tema za to, ampak brez veze odpirat novo. DEJAN ZAVEC je ZAKON.

LZ L

:icon_confused:Kdo pa je to?

Tine
20. June 2009, 12:46
:icon_confused:Kdo pa je to?

:icon_confused::icon_confused::icon_study:

ZR7
20. June 2009, 21:23
:icon_confused::icon_confused::icon_study:

V lovskem priročniku ga ne najdem...:icon_twisted::icon_wink::icon_lol:

torro
20. June 2009, 22:05
:icon_confused:Kdo pa je to?

On pa v rokavicah dela. Pa sploh ne nežno:icon_twisted:.
LP

tarfila
21. June 2009, 11:29
:icon_confused:Kdo pa je to?

Rjš se vpraš, iz kje je TO !
Na morš falit:icon_lol:

Tine
21. June 2009, 11:31
V lovskem priročniku ga ne najdem...:icon_twisted::icon_wink::icon_lol:

:icon_lol:

Krpan
18. June 2010, 16:36
Napetost raste....še 23 min do tekme....

torro
18. June 2010, 17:16
Goool!!! :limona:Yebemti, res je gooool!!!:beer:

hunterxxxl
18. June 2010, 17:18
:limona::beer::snorting:

torro
18. June 2010, 17:43
Še en!!:limona: Svašta :beer:.

MilanK
18. June 2010, 17:58
15 minutno zatišje, nato pa spet huda nevihta pred vratarjem ZDA!!Bo mogoče enak rezultat kot Gorenjska Štajerska??:icon_lol::icon_biggrin:

hunterxxxl
18. June 2010, 18:17
A tok dobri ko Gorenci pa niso:icon_lol:

Krpan
18. June 2010, 18:24
Matr gre ura počasi.....

Kolovski
18. June 2010, 18:53
Hmmm... kr uredu rezultat, samo kuhajo pred golm pa naši vsaj tko dobr kot štajerci:icon_lol:

MilanK
18. June 2010, 19:25
Ga pa tudi "cuknemo" in tu smo brez konkurence. Tudi remi je dober rezultat in pot med 16 najboljših je še vedno odprta. Bravo naši.:icon_biggrin:

wolf1
23. June 2010, 11:28
Q: What`s the difference between the English football team and a tea bag?
A: Tea bag stays in the Cup longer...

GREMO SLOVENIJAAAAAAAAAA :icon_lol::limona::limona::director:

solzica
23. June 2010, 11:46
2:0:icon_lol:

luka
23. June 2010, 11:48
GREMO SLOVENCI danes, obilno letino, da boste dostikrat obila hruške al kar koli že to ponazarja:icon_lol:.

LZ L

MilanK
23. June 2010, 18:04
Danes je naša priložnost, da svetu pokažemo kaj znamo in kako se je treba srčno boriti. Verjamem, da bodo bogovi žoge na naši strani in da bo boginja diana blagoslovila noge naših strelcev.

Veper
23. June 2010, 19:09
Reprezentanca mora priti pogledat v Železnike kako se igra nogomet.Predvsem se ga igra do končnega žvižga.Z ameriko smo drugi polčas igrali z razmišljanjem kako smo že v osmini.Ravno to se nam je zgodiulo pred leti z Jugo ko smo vodili 3-0 in smo vzadnjih minutah kasirali tri gole. Angleži so igrali nogomet mi pa balinali razen prvih in zadnjih 10 minut.Sploh nismo dorasli večjim tekmovanjem in nikoli ne bomo ker smo enostavno slovenceljni ki čakamo da bodo drugi igrali za nas. Skratka dobro bi bilo prepovedati igranje nogometa že na državnem nivoju kaj šele na mednarodnem. Nogomet bi moral biti dovoljen samo za zabavo na domači veselici.:limona:HUUUUUUUUUUUUUUUUURAAAAAAAAA za USA in Anglijo ki igrajo nogomet,Našim bo potrebno najprej vbiti v glavo kako se igra FUCBAL in to si morajo priti pogledati v Železnike.:icon_twisted:

jegr
23. June 2010, 22:02
No, no, Veper. Pa saj niso tako slabi. Poglej iz več zornih kotov. Kolk prebivelcev pa ima SLO? Pa tradicija nogometa? Vsako malo večje mesto v ZDA ima številčnejše predmestje. Sploh niso slabi tile naši "Slovenceljni". Čez 4 leta pa maščevanje.

Veper
23. June 2010, 22:07
Ne ne že gorenjska ekipa ve da se igra do konca in zato je bila igra gorenjska štajerska zanimiva saj so štajerci do zadnjega mojega žvižga tekli in igrali na polno.:icon_lol:

Brlogar
24. June 2010, 00:15
Jah... kdor ne da gola ne more naprej. Tko pač je.

luka
24. June 2010, 08:34
Šalo na stran, ampak Veper ma prav. Slovanski duši manjka tista morilska blaznost, ki je preračunljivim zahodnjakom in njihovim mešancem brez korenin iz svetovne velesile, vsajena že v zibel. Gristi, gristi in še enkrat gristi. Zmaga za vsako ceno, samo to šteje. Res je naši nogometaši so naredili več kot generacija pred njimi, pa vendar, šteje le zmaga, drugega mesta se ne spomni nihče. V bistvu sem pri njih bolj kot neverjetne predstave pogrešal samo to, da bi znali igrat do konca, da bi vsako sekundo izkazovali, da se ne mislijo predati. Mislim da je Lindon Johnson enkrat dejal, da so ZDA zmagale v II. sv. voj. zato, ker so se bile pripravljene boriti 1 uro dlje kot nasprotnik - to pove vse in to je miselnost, ki je prisotna na vseh področjih in zato jih drugi ljudje ne marajo.

LZ L