PDA

View Full Version : Browning acera



zajec
2. April 2008, 14:18
A uporablja kdo tako puško,kako se odnese,...
http://www.ancelj.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=0302&ID=37&Oprema=Puske&Znamka=Browning

janez valentic
2. April 2008, 14:36
Sem imel zadevo v rokah. Naj bi šlo za belgijski odgovor na BlaserR93 - premovlečno repetirko. Gre pa za zelo bled pribljižek, saj če gledaš ergonomijo in prijaznost uporabniku. Vzvod za repetiranje je pomaknjen zelo naprej in je nenaraven v roki (prstih), tudi občutek pri repetiranju ni posebej gladek.
Če že potem vzemi original (R93) ali pa Browningovo mati - BAR (polavtomatka), na čigar zaklepnemu sistemu tudi temelji.

zajec
3. April 2008, 07:37
Je pa res, da v ceni pa tudi ni približka proti blaserju!

janez valentic
3. April 2008, 19:48
Ancelj piše: Browning Acera Stutzen; .30-06, .300 Win.Mag.
Cena: 1.347,77 € (322.979,60 SIT)

Najcenejšo blazerco off road dobiš za ca. 1450 EUR.

denis jež
3. April 2008, 22:12
Živjo!
jaz ti svetujem nemški sauer 202 classic odlična puška kvaliteta na višku zaklep laufa kot ura brez lufta cena pa mislm da je okrog 1600 1700 eur sam se splača pršparat kšn euro več in kupt ta pravo, koptex jih ma
lp

andrej win
3. April 2008, 23:11
ampak blaser je pa blaser ves:icon_wink:
sploh pa off road je tak fina flinta..

rws
4. April 2008, 01:27
sauer je pa še vseeno sauer:icon_lol:.
ne vem kaj ste vsi tako zaljubljeni v tisti blaserjev zaklep in hitro repetiranje, ubistvu si pa en k*** kaj hitrejši od kakšne druge vredu karabinke.

kopito ma pa blaserjev off road tako, ko bi blo od kake jugoslovanske puške, ne pa blaserja:icon_wink:

ZR7
4. April 2008, 08:36
Tema je Browning acera!
O točno določenem modelu vas sprašuje Zajec. Navijanje za druge puške v njihovih temah prosim!
Hvala.

Admin

andrej win
4. April 2008, 09:19
Je pa res, da v ceni pa tudi ni približka proti blaserju!

:icon_redface::icon_redface: Sam je zacel:icon_wink:
se pa strinjam z jonijem,ce bi ze dal toliko,bi verjetno mal premislil...

diver
6. February 2010, 19:01
Pozdravljeni,

Acero v kalibru 30.06 sem kupil pred približno enim letom in na začetku sem bil tudi sam skeptičen glede zaklepa. Z njo sem do sedaj uplenil nekaj srnjadi,prašičev,lisic in ne bi je več dal od sebe. Je lahka, precizna in repetiranje je hitrejše kot pri navadnem zaklepu, kar se je dobro pokazalo pri lovu na divje prašiče.
Zaenkrat super:icon_wink:

pikolis28
7. February 2010, 12:35
vsaka puska je vredu sam zadeti je treba!

stjrp
7. February 2010, 13:05
vsaka puska je vredu sam zadeti je treba!


Je vredu, dokler je ni treba cel dan na ramu nosit. Potem je pa še ergonomija, dolžina in s tem povezana okretnost pa še bi se kaj najdlo. Se pa strinjam, da ubije vsaka:icon_lol:

pikolis28
7. February 2010, 14:16
Je vredu, dokler je ni treba cel dan na ramu nosit. Potem je pa še ergonomija, dolžina in s tem povezana okretnost pa še bi se kaj najdlo. Se pa strinjam, da ubije vsaka:icon_lol:

ja kako pa pol nosis gamsa recimo z gor ene 2 h recimo ke ima 30 kg?

stjrp
7. February 2010, 15:58
ja kako pa pol nosis gamsa recimo z gor ene 2 h recimo ke ima 30 kg?

Sej nism reku, da se puške ne da nosit, je pa bolj fajn če je lažja a ne??? :icon_lol: Če si bom pa kdaj zaželu več matranja si bom pa kak kamn nabasu u rukzak pa bo, puško bom pa gledu met čimbolj okretno in lahko. PA naj se vsak odloči kot mu paše.

diver
7. February 2010, 17:41
vsaka puska je vredu sam zadeti je treba!

absolutno se strinjam.. debatiramo pa o določenem modelu..

hose
7. February 2010, 18:21
A se pri modeli Acera, da sprožilo malo "omehčkat", ali mora biti za to večji puškarski podvig?
Če je od bar zasnove sprožilni mehanizem,potem si na potegu 1,8kg, ni ravno puška za vse načine lova.

diver
8. February 2010, 12:11
Puškar mi je rekel, da je potrebno mehanizem malenkost spolirat..

pikolis28
8. February 2010, 12:16
Sej nism reku, da se puške ne da nosit, je pa bolj fajn če je lažja a ne??? :icon_lol: Če si bom pa kdaj zaželu več matranja si bom pa kak kamn nabasu u rukzak pa bo, puško bom pa gledu met čimbolj okretno in lahko. PA naj se vsak odloči kot mu paše.

no jaz mam driling z 70cm dovgimi cevmi in tudi ni lih peresno lahek pa nima lih 2kg pa ga nemenjam za nobeden denar.lahko cisto normalno lovim z njim v revirju tko ked ti recimo z 51cm dovgo cevjo,meni se zdi to cista blesarija okoli teze puske in dovzine.meni osebno se bol pase da je malo tezja,ker lazje streljam in se rukne nic ne,dovzina cevi me pa tudi ne moti.

stjrp
8. February 2010, 12:29
no jaz mam driling z 70cm dovgimi cevmi in tudi ni lih peresno lahek pa nima lih 2kg pa ga nemenjam za nobeden denar.lahko cisto normalno lovim z njim v revirju tko ked ti recimo z 51cm dovgo cevjo,meni se zdi to cista blesarija okoli teze puske in dovzine.meni osebno se bol pase da je malo tezja,ker lazje streljam in se rukne nic ne,dovzina cevi me pa tudi ne moti.

Če ti tako paše tud prou :icon_lol: