PDA

View Full Version : nabojnik steyr mannlicher



brkincc
28. January 2014, 19:23
Pozdravljeni,lastim si risanico steyer mannlicher luxus starejsega letnika,imam nabojnik za 3 naboje,potreboval bi še za 5 nabojev zato me zanima,če bi kdo od vas vedel,kje bi lahko dobil nabojnik za 5 nabojev,ker moj je uničen,povpraševal sem že veliko pa nič,mogoče ve kdo od vas,za vse odgovore se vam v naprej zahvaljujem.Tomaž

muzikant
28. January 2014, 20:27
Nisem siguren, da sploh obstaja tak nabojnik . Poglej na egun.

PROF.racoon
28. January 2014, 21:52
Povej mi točen model puške, pa ti bom pomagal, če se bo kaj našlo na eGunu...

Če Muzikantar pravi, da bo težko za 5 nabojev, potem bo RES težko... Bova pa probala najti za 3, če sam ne boš nič našel...

jazbec
29. January 2014, 07:14
V kranjski lovski trgovini jih imajo, vendar so dragi (nekaj čez 80 evrov). Piše pa da so na 4 naboje

muzikant
29. January 2014, 09:02
V kranjski lovski trgovini jih imajo, vendar so dragi (nekaj čez 80 evrov). Piše pa da so na 4 naboje

Steyr Luxus starejšega letnika ima enoredni jekleni nabojnik in ne plastičnega bobna.

Poznavanje orožja je kaj več, kot vpisovanje v Google.:icon_wink:

jazbec
29. January 2014, 09:08
Potem je pa res star :)
Kolega ima starega čez 35 let, pa ima plastičnega.

muzikant
29. January 2014, 10:24
Potem je pa res star :)
Kolega ima starega čez 35 let, pa ima plastičnega.

Verjetno ima model L oz S .

http://www.egun.de/market/item.php?id=4770924

in ne Luxus.



http://www.egun.de/market/item.php?id=4772613

brkincc
29. January 2014, 14:43
Pozdravljeni,hvala vam za odziv,bom prilepiu sliko ce mi bo uspelo,sm hotu ze učeraj pa ni ratalo,ja puška je luxus in je čez 20 let nevem na pamet,nabojnik je prav tak kot je muzikant dodal na drugem oziroma spodnjem linku,takega imam malenkost drugačen je ma je ta pravi,ta za katerega se zanimam,ima pa spodaj plastičnen konec,še enkrat se vam zahvaljujem,lp.

Hribowc
29. January 2014, 17:58
Dobiš jih na spletu v kakšni nemški trgovini vendar je cena preko 100 eur. Sem imel tudi jaz željo ga kupiti vendar me je minila :)

Hribowc
29. January 2014, 18:26
Mislim, da jih ima tudi trgovina Ancelj

rtvcokan
30. January 2014, 15:19
tudi jaz bi rabil nabojnik na 3 naboje kovinski za stayer manlicher luxus 7x64 stara okoli 40 let sem se pozanimal pa nisem zasledil vsaka informacija dobrodošla lp

rtvcokan
30. January 2014, 15:23
točno takšnega http://www.egun.de/market/item.php?id=4772613

Hribowc
30. January 2014, 18:28
Lahko ti naročim preko eguna, če ne najdeš drugje!

rtvcokan
30. January 2014, 21:11
Lahko ti naročim preko eguna, če ne najdeš drugje!

lahko napiši mi ceno novega ali rabljenega mi ni važno sam da je prosim lp

brkincc
30. January 2014, 22:32
POzdravljeni,rtvcokan,pa kaj se ti je unicu nabojnik,kr tut moj za 3 naboje je bol v slabem stanju,ja leta delajo svoje,ma zadovoljen bi biu če bi se ta našel,hvala lp.

rtvcokan
31. January 2014, 08:05
trenutno ga nimam ,kje je ,pojma nimam od zadnje jage ga pogrešam !!!! je bil pa ohranjen

brkincc
2. February 2014, 19:57
Pozdrav,hribovc kot si v prejšnjem postu napisal,da si meu zeljo kupit nabojnik si mislil navaden nabojnik za 3 naboje ali takšnega,kakršnega sem slikal,ker jaz iščem ma ne najdem nič,hvala,lp.

alojz1
2. February 2014, 20:21
Ali ti je padel iz žepa ali iz puške?

rtvcokan
3. February 2014, 10:49
iz žepa !!!!!

alojz1
3. February 2014, 10:52
Ja zato je pa dobro imeti futrolco na pasu za nabojnik, nož in mobitel.:icon_study:

rtvcokan
3. February 2014, 13:38
ponavadi ga zmerom imam v puški ,zdaj pa je bilo veliko snega in sem ga dal v žep in rokavice !!!!! potem sem omes vzel rokavice iz žepa potem pa nimam pojma, sem že dobil drugega vendar bom še nabavil enega TAKO DA IMAM ZA vsak slučaj lp

Sršen
3. February 2014, 13:48
ponavadi ga zmerom imam v puški ,zdaj pa je bilo veliko snega in sem ga dal v žep in rokavice !!!!! potem sem omes vzel rokavice iz žepa potem pa nimam pojma, sem že dobil drugega vendar bom še nabavil enega TAKO DA IMAM ZA vsak slučaj lp

Sam sem imel Mannliherco in dva nabojnika vedno s seboj. Zato, da sta bila pri roki in da ju slučajno ne izgubim, sem si naredil "fišeklijo" za na pas iz mehkega usnja. Priporočam!

Ni fajn, ko nekdo potem najde ta nabojnik in še naboje notri. Po možnosti otrok. Ko se bo zgodila neumnost, kaj bo s tvojo vestjo?! Samo enkrat sem izgubil en naboj kombinirane puške in sem mislil, da se bom požrl. K sreči ga je na poti našel sosed in mi ga prinesel. Sicer povoženega a vsaj strahu sem se znebil.:icon_cry:

rtvcokan
3. February 2014, 14:52
zmerom ko grem iz stojišča spraznim nabojnik ,tako kot se ga zdaj ,tako da nimam slabe vesti naboji so vsi razen nabojnika!!! izgubil sem nabojnik ne naboje!!!!

rtvcokan
3. February 2014, 14:54
Sam sem imel Mannliherco in dva nabojnika vedno s seboj. Zato, da sta bila pri roki in da ju slučajno ne izgubim, sem si naredil "fišeklijo" za na pas iz mehkega usnja. Priporočam!

Ni fajn, ko nekdo potem najde ta nabojnik in še naboje notri. Po možnosti otrok. Ko se bo zgodila neumnost, kaj bo s tvojo vestjo?! Samo enkrat sem izgubil en naboj kombinirane puške in sem mislil, da se bom požrl. K sreči ga je na poti našel sosed in mi ga prinesel. Sicer povoženega a vsaj strahu sem se znebil.:icon_cry:

preberi do konca izgubil sem nabojnik na naboje!

alojz1
3. February 2014, 14:56
Maš pa to en čuden sistem.

rtvcokan
3. February 2014, 15:05
kakor za katerega! lovski zdravo

brkincc
3. February 2014, 16:51
ponavadi ga zmerom imam v puški ,zdaj pa je bilo veliko snega in sem ga dal v žep in rokavice !!!!! potem sem omes vzel rokavice iz žepa potem pa nimam pojma, sem že dobil drugega vendar bom še nabavil enega TAKO DA IMAM ZA vsak slučaj lp


Si kupil novega al rabljenega,če si novega povej kje,sm tudi js interesent,ker mi je tudi ta mal poškodovan,hvala lp.

rtvcokan
3. February 2014, 16:56
rabljenega je kot nov po slikah danes sem plačal ko dobim ti sporočim lp

brkincc
3. February 2014, 17:03
Aha ja ker jaz sem našel tudi onega drugega,kot sem ga prikazal na sliki,sam za naroct je problem,nisem še naročeval iz tujine zato.Ja ko dobiš pa povej.