PDA

View Full Version : Lovski gumijasti škornji



rikec
7. November 2012, 10:39
Pozdravljeni!

Zanima me kakšne lovske škorne uporabljate za lov in kakšne so vaše izkušnje s posameznimi znamkami in modeli. V nedeljo so mi spustili škornji na lovu in prav "veselo" je bilo poslušat in občutit šmrcanja vode pod podplati in med prsti :icon_mad: Nebi nabavljal tiste najbolj preproste, ker bi rad, da zdržijo vsaj nekaj let...
Prosim za vaše mnenje. Hvala.

PROF.racoon
7. November 2012, 10:46
Top kvaliteta so od Aigla...

Jaz uporabljam Eiger (podoben design kot Aigle) podložene s 3,5mm neoprena. Kupljene v ribiški trgovini v MB (lahko jih kupiš tudi preko interneta) za 49€.

muzikant
7. November 2012, 10:50
Le Chameu Chasseur bo rešil vse tvoje probleme leti i zimi.:icon_wink:

Jagermaister
7. November 2012, 15:17
Mogoče kdo ve, če imajo kje škornje Nokian?
Nokian finnwald imam že več kot 10 let in sem jih v tem času znucal. Pa po tem času nikjer na gumi ni niti najmanjše razpoke, tako da še vedno držijo. Za pogledat pa so že bolj ubogi. In rad bi dobil natančno takšne.
http://nokianjalkineet.fi/boots-outdoor/finnwald/?color=green

hunterxxxl
7. November 2012, 17:09
Kupi AIGLE PARCOURS ISO z neopremsko podlago. Ti ne bo žal niti centa!

Tomaž Ražman
7. November 2012, 17:24
Osebno sicer nimam nikakršnih izkušenj, tast pa ne more prehvalit Aigle z neoprenom...

muzikant
7. November 2012, 17:48
V neoprenu se noga zelo poti, vsi ga hvalijo dokler ne poiskušajo usnja.:icon_wink:

POLH
7. November 2012, 22:17
Obnucal že tri pare Kamnik škornjev, zelo zadovoljen.

mateja
8. November 2012, 08:36
Mogoče kdo ve, če imajo kje škornje Nokian?
Nokian finnwald imam že več kot 10 let in sem jih v tem času znucal. Pa po tem času nikjer na gumi ni niti najmanjše razpoke, tako da še vedno držijo. Za pogledat pa so že bolj ubogi. In rad bi dobil natančno takšne.
http://nokianjalkineet.fi/boots-outdoor/finnwald/?color=green

A si jih dobil na zgs- ju?

Jagermaister
8. November 2012, 19:53
Najbrž da res.

THEHUNTER
3. August 2013, 20:35
Pozdrav!

Iščem kvalitetne škornje, kateri bi omogočali tudi dolge zalaze ter čakanja v mrzlih dneh.
Ali kdo pozna lovske škornje AIGLE PARCOURS ISO ter kako se obnesejo?

Hvala, Lep pozdrav!

Andrej1986
8. December 2014, 21:56
Jaz poznam ene vrhunske škornje Tretorn iz Švedske. Kupil sem jih letos v Novem mestu. So iz neoprena in so zelo udobni in nepremočljivi. Priporočam ;)

rikec
8. December 2014, 22:22
Jaz poznam ene vrhunske škornje Tretorn iz Švedske. Kupil sem jih letos v Novem mestu. So iz neoprena in so zelo udobni in nepremočljivi. Priporočam ;)

A se mogoče še spomneš ceno, katero si plačal?

tone
8. December 2014, 23:44
A se mogoče še spomneš ceno, katero si plačal?

Za zimsko čakanje uporabljam švedske škornje Harkila gtx so kombinacija usnje/gorotex podloženi z ovčjim krznom imajo vibam podplat in so nepremočljivi. Cena 399 eurov + poštnina. Odlična kvaliteta.
Priporočam jih vsem, ki jih rado zebe v noge.

Brlogar
8. December 2014, 23:52
Jaz poznam ene vrhunske škornje Tretorn iz Švedske. Kupil sem jih letos v Novem mestu. So iz neoprena in so zelo udobni in nepremočljivi. Priporočam ;)

Tudi jaz sem jih kupil prejšnji teden. Model Setter neopren. Res so udobni in delujejo zelo kvalitetno.
14825

Brlogar
8. December 2014, 23:53
A se mogoče še spomneš ceno, katero si plačal?
125,10 s popustom.