PDA

View Full Version : Raziskava ugleda LZS



Sršen
11. October 2011, 19:50
20. redne seje Komisije za finančno – gospodarsko področje,...

Člani komisije so bili seznanjeni s pobudo strokovne službe s projektom "Raziskava ugleda LZS" in ugotovili, da zadeva sodi v program dela za leto 2012 in je to predmet planiranja strokovnih služb

Škoda zapravljati denar za ugotavljanje jasnega dejstva. Ali se ne bi raje lotili projektov, ki bi ga kar zboljševali!
A kaj naj bi to bilo? Ja to boste pa PR stručkoti bolje vedeli. Ampak tako jasno dejstvo spraševati je pa res potrata denarja in časa. Hmmm, ali pa le zavlačevanje, ki odlaga konkretno delo. Tudi to zna biti!

MilanK
12. October 2011, 18:47
Novo vodstvo, kakršno koli že bo, lahko ta projekt še vedno prekliče, saj je njegova izvedba predvidena v letu 2012.:icon_wink:

Sršen
13. October 2011, 08:15
Novo vodstvo, kakršno koli že bo, lahko ta projekt še vedno prekliče, saj je njegova izvedba predvidena v letu 2012.:icon_wink:

Milan, ti si en veliki optimist. Pa naj bo novo vodstvo kakršnokoli že.
Še nisi spoznal, da če hočeš nek problem zamegliti, moraš ustanoviti komisijo?!

In ravno tako bo LZS zameglila svojo lastno nesposobnost za izboljšanje javne podobe.
Kakšna podoba je, je jasno. Treba je delati na sebi in bo tudi podoba boljša. Ampak ne, LZS bo "ustanovila komisijo".

Veš, to izgleda podobno kot babnca, ki vidi, da se je zredila ko packa, povpraša možička: "Ljubi, a ne de, da sem prov šlank?"
In dec zaradi ljubega miru odgovori: " Seveda ljubica, prava trlica si" pri sebi pa si misli "packa debela nemarna!"

tica
24. October 2011, 22:11
Intervju Marjana Likarja na spletni strani Foruma kaže na pravo podobo neke prireditve. Znano je bilo, da lak na članku "novinarja" Franca Rotarja ne bo zdržal dolgo, že odpada in organizacija prireditve kaže pravo podobo. Navadni diletanti se gredo organizacijo Evropske prireditve in s tem tudi ustvarjajo podobo in ugled celotne lovske organizacije.
Kako jih odstraniti iz organov in raznih komisij LZS pa je že prav mistično vprašanje.

JANEZ L
25. October 2011, 00:06
Lp!

Nič ni "mističnega", Tica le pravi "porajkel" je treba uporabiti! Sem si jih imel "čast" ogledati prejšnji teden in jim tudi malo, sicer na skrivaj, prisluhniti... Peče glava, tudi takšnega debila, kot sem jaz, ki nimam pojma o lovu in zakonih, ki je nebuloza, brez primere!

Lovski zdravo
Janez L