PDA

View Full Version : Prispevek k ugledu Slovenskih lovcev 3



Krpan
16. February 2011, 22:29
V medijih se je pojavilo grozilno pismo, ki spet predstavlja lovce v "najlepši" luči. Ni čudno, da povprečen državljan o lovcih ne misli nič dobrega (če) imamo takšne paciente v svojih vrstah.

http://www.demokracija.si/images/stories/pdf/pismo-lovec-velika.jpg

tarfila
16. February 2011, 23:05
Madona, na tole pa še jst na upam komentarja spustit:icon_confused:

Veper
16. February 2011, 23:11
Me malo spominja na nekoga iz ne tako davne preteklosti.:icon_neutral:

tarfila
16. February 2011, 23:15
Pa kateri cajtng je upal kaj takega sploh objavit ?
Ups, sem spregledal da je pismo, ki verjetno samo kroži...?

mugo
17. February 2011, 08:11
Če ga indetificirajo ne bo več dolgo imel pušk.

Sraka
17. February 2011, 08:30
Tega anonimnega pisma nima smisla povezovati s slovenskimi lovci in lovsko organizacijo. V tej množici skoraj dvaindvajset tisoč članov smo takšni in drugačni.Ob tem pa ni prav nobenega tehtnega dokaza, da je avtor tega pisma sploh član lovske organizacije. Iz pisanja bi sicer lahko sklepali tako, ni pa nujno in je možno le, da o lovu in lovcih nekaj ve.

Gre za političen pamflet s katerim se prav zaradi groženj v njem lovci ne moremo poistovetiti in še manj kolektivno sprejemati neke krivde ali imeti kolektivne slabe vesti.

S tem pismom in njegovim avtorjem naj se ukvarjajo policisti in tožilci in ne mi v lovski organizaciji.

MetalHack
17. February 2011, 08:57
Očitno gre za bolan um potreben strokovne pomoči.
Žalostna delitev na naše in vaše, ki se žal zrcali tudi v naši organizaciji.

Vem, da so tudi taki primerki člani slovenskih lovskih družin in vem, da se takih groženj in dejanj tudi v resnici poslužujejo. Sem imel že opravka z njimi. Naša organizacija ima z njimi le toliko, da bi jih bila dolžna zaradi resnega ogrožanja varnosti drugih tudi z orožjem že davno izločiti iz svojih vrst, pa naj gre za katerokoli politično barvo.
Ne trdim, da so vsi pripadniki bivših omenjenih "služb" taki, še zdaleč ne, med njimi so tudi zelo razsodni možakarji, a nekaj njih odraža točno to miselnost in namene zapisane v tem pismu.

Žalostno in resnično nevarno.
In lovstvo se mora distancirati od njih!

Ne bi bila napak javna izjava vodstva LZS, ki bi to pismo ostro obsodila.

dolgin
17. February 2011, 09:37
Nikjer ni zavedeno, da je pisec lovec. Vsak teden pa v časopisih lahko preberemo, koliko orožja zapleni policija pri posameznikih,ki nimajo nobene veze z lovci,tako da.....

MetalHack
17. February 2011, 12:57
Nikjer ni zavedeno, da je pisec lovec. Vsak teden pa v časopisih lahko preberemo, koliko orožja zapleni policija pri posameznikih,ki nimajo nobene veze z lovci,tako da.....

Če govori "v naši lovski družini" ...

zoran26
17. February 2011, 13:09
ko se spustimo v komentar tega kar piše izkočimo iz naše lovske druščine.vse povsod so razni pisci pod psevdonimi za katere ne veš kam pes taco moli.Tako je tudi s tem pisanjem.Bi predlagal.da se ga kar briše iz foruma.

alojz1
17. February 2011, 15:39
no, če smo čisto realni, potegnemo glavo iz riti ter se zamislimo, si tega, da nekdo želi postreliti ljudi, ki delajo škodo in trpljenje naši družbi, lahko samo XXXXXX. :
Admin tale prispevek k ugledu slovenskih lovcev čimprej zbriši

main757
17. February 2011, 15:56
Kaj je to pisal znan slovenski blog-ar, nekdanji specialec?

tetrix
17. February 2011, 15:58
Marsikakšen komentar se včasih tudi po nepotrebnem zbriše, tole pa vzdrži na tem forumu toliko časa?:icon_redface:

MetalHack
17. February 2011, 16:28
Kaj je to pisal znan slovenski blog-ar, nekdanji specialec?

NE, še zdaleč ne!

MetalHack
17. February 2011, 16:29
Marsikakšen komentar se včasih tudi po nepotrebnem zbriše, tole pa vzdrži na tem forumu toliko časa?:icon_redface:

Ker je to prilepil admin Krpan, bo že vedel zakaj in kako!

Markysprej
17. February 2011, 18:15
če se komu moj prispevek zdi preveč napadalen ga naj potem admini res zbrišejo...:icon_redface:

ostrostrelec.pero
17. February 2011, 18:22
če se komu moj prispevek zdi preveč napadalen ga naj potem admini res zbrišejo...:icon_redface:

Sprejček, naši južni sosedje imajo dober izrek za tole: Radi guza ko meduza.:icon_lol:

main757
17. February 2011, 18:26
Pero, kej ne rečejo "Žva?i guza ko meduza"?