PDA

View Full Version : izpitne pole



RAKUN
20. November 2010, 15:15
ali ima kdo izpitne pole za lovski izpit hvala

Sraka
20. November 2010, 17:58
ali ima kdo izpitne pole za lovski izpit hvala
______
Ne delaj si nepotrebnih skrbi. Dobil jih boš od izpitne komisije.Jih ima dovolj na zalogi.

Lep pozdrav!

RAKUN
21. November 2010, 08:36
kako jih bom dobil od komisije? kaj pred izpitom ali kaksen dan prej?

206
21. November 2010, 09:24
Jao,ne zaslužiš si da bi bil lovec.Pomen biti lovec ni goljufanje na izpitu za lovca.Lahko te je zelo sram.

RAKUN
21. November 2010, 09:54
niti malo....ker sem lovec od kar sem se rodil...:icon_mad::icon_mad:

206
21. November 2010, 10:09
zakaj pol rabiš?

RAKUN
21. November 2010, 10:14
za vsak slučaj ce je kaj takega ki ne wem in da kaj ne bom zaj.....baw...
da ne čakam pol se leto ali vec da grem spet na izpit:icon_study:

206
21. November 2010, 10:20
Imaš 2 mentorja ki ti pomagata,imaš tudi knjige in istale lovce.Uči se uči,vsi smo dali to čez brez izpitnih pol. :icon_study:

RAKUN
21. November 2010, 10:23
ja hvala to sem vedu:icon_neutral:

MilanK
21. November 2010, 22:26
ja hvala to sem vedu:icon_neutral:

Moj nasvet:

Suhoparno učenje odgovorov na v izpitnih polah navedena prašanja ni nobeno znanje o lovstvu in njegovi normativni ureditvi. Lovski izpit zahteva pogljobljeno poznavanje lovstva in kdor predela potrebno lutaraturo, ta tudi izpit opravi. Veliko ljudi zna na pamet citirati pesmi ali deset zapovedi, ne razumejo pa njihovega bistva. Vse kar je hitro naučeno je tudi hitro izgubljeno - pozabljeno. Zato lutaraturo v roke in dve uri na dan študijskega branja, pa z izpitom ne bo težav.

Lp

cvi5k
21. November 2010, 23:56
V tem kratkem času, ko si pripravnik oziroma, ko imaš predavanja se marsikaj naučiš ampak je dejstvo, da toliko info v glavo pač enostavno ne bo šlo in tudi najbolj :icon_study: kaj ne vedo in dokler so v komisiji ljudje s toliko izkušnjami, ki jih mogoče tudi ni v knjigah se bo našlo vprašanje, ki ga ne veš. Bistvo pa je, da si prebereš in kar ne veš vprašaš naj pa te izpit preveč ne skrbi. Največ se boš tako ali tako naučil iz prakse...

RAKUN
22. November 2010, 08:29
tudi to sem vedu...hvala...pol pa ga bom naredu....brez težau...ni tako težko.al kaj...???

ZR7
22. November 2010, 08:33
Rakun, ko/če boš naredil izpit, nikar ne misli, da si že vso znanost osvojil.
In nikar ne misli, da so jo tisti okoli tebe. Vsa pametovanja jemlji z rezervo in jih preverjaj v strokovni literaturi! Poleg lovske latinščine je v lovskih krogih tudi obilo folšije in neznanja, ki porajata napačne in zavajujoče informacije. Tudi namerno!

Hunter
22. November 2010, 21:10
tudi to sem vedu...hvala...pol pa ga bom naredu....brez težau...ni tako težko.al kaj...???

Predlagam,da na izpitne pole pišeš bolj slovnično pravilno.Opozorilo pa velja tudi za vse tvoje ostale objave na Forumu.

cvi5k
22. November 2010, 23:03
Rakun, ko/če boš naredil izpit, nikar ne misli, da si že vso znanost osvojil.
In nikar ne misli, da so jo tisti okoli tebe. Vsa pametovanja jemlji z rezervo in jih preverjaj v strokovni literaturi! Poleg lovske latinščine je v lovskih krogih tudi obilo folšije in neznanja, ki porajata napačne in zavajujoče informacije. Tudi namerno!

V večini hočejo s svojimi nasveti dobro, je pa res, da v jagi ponavadi "vsak moli svojega boga" - kaj je pa res in kaj tebi najbolj odgovarja pa boš sam ugotovil s knjigo in izkušnjami.

RAKUN
25. November 2010, 08:40
hvala vsem za nasvete.....:icon_biggrin: v večini mi je vse dobro znano kaj ste mi povedali.....hvala še enkrat:icon_wink: