PDA

View Full Version : Municija naših očetov in dedov



ZR7
18. April 2010, 11:32
Naletel sem na nekaj municije starejšega letnika, pa je prav zanimivo pogledati te embalaže in patrone.

ZR7
18. April 2010, 11:33
še tale:

Hunter
18. April 2010, 12:47
Teli so bili nekdaj zelo priljubljeni in bojda tudi dobri.

6820

zober
18. April 2010, 23:31
Zelo zelo dobri!:icon_wink:

hunterxxxl
19. April 2010, 16:50
Nekaj mam tud jaz, nič posebnega ampak spomini na starejše čase pa so le.:icon_wink: 8×57 IS, 12,7 gramsko zrno, proizvajalca PRVI PARTIZAN iz leta 1953, mislim da so vojaški ampak jih vseeno uporabljajo za prašice oz so jih. KRUŠIK patrone za šrot 12, izdelan v USSR, letnika ne vem točno nekaj zgodovine pa ima, samo škoda ker je prazen.

alojz1
19. April 2010, 22:31
Madona fantje vi govorite o muzejskih patronih, jaz pa s starejšimi jagam. Ne vem ali sem že tako star ali pa imate malo pojme pomešane:icon_confused:

hunterxxxl
19. April 2010, 23:03
Madona fantje vi govorite o muzejskih patronih, jaz pa s starejšimi jagam. Ne vem ali sem že tako star ali pa imate malo pojme pomešane:icon_confused:

Hehe:icon_lol: Pa to so le vendarle "PATRONI NAŠIH OČETOV IN DEDOV" po leniku seveda:icon_wink:. Prav z takimi sem še jaz jagal, in se super obnesejo.:icon_lol:

Lovski zdravo

flisko
2. May 2010, 01:31
mojmu dediju je policija kšne 3 leta nazaj zasegla dve velki polni vrečki streliva-samo staro strelivo-5 vrst, zaradi nepravilne hrambe

hunterxxxl
2. May 2010, 10:17
mojmu dediju je policija kšne 3 leta nazaj zasegla dve velki polni vrečki streliva-samo staro strelivo-5 vrst, zaradi nepravilne hrambe

Flisko, ja kje pa je imel municijo?:icon_confused:

flisko
2. May 2010, 17:55
Flisko, ja kje pa je imel municijo?:icon_confused:

v omari na polici nč zaklenjeno, da so bli polcaji sploh tuki je blo zato k so mu ukradl 5 pušk in pol je še dubu kazen zarad nepravilne hrambe streliva, dobra slovenska polcija!

hunterxxxl
2. May 2010, 18:06
Samo upajmo da ne bomo mel mi takih problemov z modrimi angeli:icon_evil:
Se najdejo tudi zafrknjeni polcaji.:icon_mad: Kradejo pa zato, ker imajo občutek nadmoči, in seveda zato ne bodo kaznovani:icon_mad: