PDA

View Full Version : Lovsko strelske tekme 2010



ostrostrelec.pero
8. April 2010, 21:14
Do danes sem zbral sledeče datume in LD ki jih prirejajo:
APRIL:
24. LD Tabor golobi
27. LD Toško čelo kombinacija
MAJ:
02. LD Grosuplje kompak
09. LD Medvode, kombinacija
15. Forum lov, kombinacija
16. LD Gornji grad, kombinacija
23. LD Kamnik
23. LD Loka pri Žusmu golobi
30. LD Višnja gora, kombinacija
JUNIJ
06. LD Krvavec
06. LD Oljka, kombinacija
13. LD Žalec, kombinacija
13. Doberdob, Kazlje pri Sežani, kombinacija
20. LD Slovenske Konjice, kombinacija
25. LD Braslovče, kombinacija
27. LD Dobrna, kombinacija
JULIJ
04. LD Tuhinj, kombinacija
04. LD Grmada, kombinacija
18. LD Podčetrtek, golobi
18. LD Gozdnik Griže, kombinacija
25. LD Prebold, kombinacija
AVGUST
01. LD Tabor, kombinacija
15. LD Rečica pri Laškem, kombinacija
22. LD Log Šentvid, golobi
29. LD Višnja gora, kombinacija
SEPTEMBER
05. LD Šmarna gora, kombinacija
12. LD Lukovica, kombinacija
19. LD Šentjur, risanica


Prosim sporočite mi še datume, da popravim spisek in vstavim še vaše datume.
Če ugotovite kašno napako pri datumih, me prosim obvestite , da napako popravim.

matejk
9. April 2010, 02:28
Pozdravljen!

Zanima me, če sestavljaš seznam samo s tekmami kjer se strelja lovska kombinacija (lovski stav pri golobih) ali je seznam mešan in so na njem tudi tekme kjer se strelja športni položaj?

LP

Matej

ostrostrelec.pero
9. April 2010, 07:38
Matej pozdravljen.Ta seznam je mešane" barve". Kolikor sem pa seznanjen je pa med temi datumi kar 15 tekem kjer se strelja lovski stav.

jvpv
9. April 2010, 08:19
Pero, bi bilo fajn če bi te z lovskim stavom malo označil (* naprimer), danes se dobim z našim referentom in dobiš še datume za naš konc...

ostrostrelec.pero
9. April 2010, 08:45
jvpv, vzel na znanje. Vsaka pobuda oz. predlog je dobrodošel. Hvala.

wolf1
9. April 2010, 19:22
Pero lahko bi označil na katerih boš ti?!:icon_twisted:

P.s: Zakaj trebelnega nisi dal gor?Kombinacija golobi+4stav?

JAKAJEŽ
9. April 2010, 20:47
LD Trebelno prireja tradicionalno tekmo za "POKAL GUBČEVE BRIGADE"v nedeljo 18.04. 2010 ob 8 uri na strelišču pri lovskem domu na Trebelnem.
Strelja se 20 golobov lovski stav in 4 tarče.
Ekipa šteje 5 strelcev,šteje pa rezultat najboljših 3.(lahko nastopijo samo 3 strelci za ekipo)

Nagrade:
1. mesto odstrel trofejnega srnjaka z mesom
2.mesto odstrel srne z mesom
3.mesto odstrel mladiča z mesom
in ostale nagrade
Streljajo tudi veterani nad 50 let 15 golobov
Fair play:1. uvrščeni prejme pokal

Pokali so v ekipnih in posameznih uvrstitvah (posamezno v vseh kategorijah)

Trening 17.04. od 15 ure dalje.


Vljudno vabljeni strelci in ostali

Lovski zdravo

LD Trebelno

ostrostrelec.pero
11. April 2010, 08:25
Pero lahko bi označil na katerih boš ti?!:icon_twisted:

P.s: Zakaj trebelnega nisi dal gor?Kombinacija golobi+4stav?

Na spisek sem dal vse tekme za katere sem vedel.Vidiš kako na dolenjskem "špila" obveščanje o strelstvu.Bog nam pomagaj.

dolgin
11. April 2010, 20:13
Bog nam pomagaj. :icon_twisted::icon_lol:
:icon_twisted: rajš naj vam vaš strelski pomaga:icon_twisted:

zajec
12. April 2010, 06:12
Jaa pol pa bo!:icon_twisted:

main757
12. April 2010, 07:24
Na spisek sem dal vse tekme za katere sem vedel.Vidiš kako na dolenjskem "špila" obveščanje o strelstvu.Bog nam pomagaj.

Našo si pa pozabil?

JAKAJEŽ
12. April 2010, 20:22
No pa še razpored cvičkove dežele:

18.04.2010 Trebelno lovska kombinacija
23.05. 2010 Orehovica kombinacija mk srnjak,bežeči merjasec,kratkocvno orožje
30. 05. 2010 Šentrupert lovska kombinacija(strelišče Trebelno)
06. 06. 2010 Gorjanci lovska kombinacija
20. 06 .2010 Šentrupert lovska risanica
05.09.2010 Otočec golobi
11.09.2010 Trebelno (preizkus pripravniki)
**.**.**** Dobrnič kombinacija mk srnjak?.bežeči merjasec,kratkocevno orožje(datum bo naknadno)


Veliko uspeha:icon_exclaim:

lp

ostrostrelec.pero
12. April 2010, 20:24
Našo si pa pozabil?

Prjatu, nisem. Na nastajajočem ste tudi vi gor. Če bi za vsako posebej delal link bi jih bilo že 10. Tako sem pa malo počakal in bo samo eden. Hvala za razumevanje.

ostrostrelec.pero
12. April 2010, 21:24
APRIL:
18. LD Trebelno kombinacija lov. stav
24. LD Tabor golobi
25. LD Globoko golobi
27. LD Toško čelo kombinacija
MAJ:
01. LD Dobova golobi
02. LD Grosuplje kompak
09. LD Medvode, kombinacija lovski stav
15. Forum lov, kombinacija lov. stav
16. LD Gornji grad, kombinacija lovski stav
23. LD Kamnik lovski stav
23. LD Loka pri Žusmu golobi
23. LD Orehovica kom. Mk, bež. Merjasec, kratkocevno orožje
30. LD Višnja gora, kombinacija lovski stav
30. LD Artiče golobi
30. LD Šentrupert lovski stav kombinacija
JUNIJ
06. LD Oljka, kombinacija
06. LD Gorjanci kombinacija lov. stav
13. LD Žalec, kombinacija
13. Doberdob, Kazlje pri Sežani, kombinacija lov. stav
20. LD Slovenske Konjice, kombinacija
20. LD Šentrupert risanica
25. LD Braslovče, kombinacija lov. stav
25. LD Brežice golobi
27. LD Dobrna, kombinacija lov. stav
JULIJ
03-04. LD Križevci pri Ljutomeru golobi
04. LD Pišece golobi(pokalno golobi+mk)
04. LD Tuhinj, kombinacija
04. LD Grmada, kombinacija lov. stav
11. LD Raka golobi
18. LD Podčetrtek, golobi
18. LD Globoko golobi
18 LD Gozdnik Griže, kombinacija lov. stav
25. LD Prebold, kombinacija
25. LD Artiče golobi
AVGUST
01. LD Tabor, kombinacija
01. LD Zabukovje golobi
15. LD Rečica pri Laškem, kombinacija
15. LD Bizeljsko golobi
22. LD Log Šentvid, golobi
29. LD Višnja gora, kombinacija lov. stav
SEPTEMBER
05. LD Šmarna gora, kombinacija lov. stav
05. LD Kapele golobi
05. LD Otočec golobi
12. LD Lukovica, kombinacija lov. Stav
19. LD Šentjur, risanica

206
12. May 2010, 19:15
LD ŠENTRUPERT

Vabi na

TRADICIONALNO STRELSKO TEKMO

V POČASTITEV DNEVA OBČINE ŠENTRUPERT

v

LOVSKI KOMBINACJI


¤Tekma bo na strelišču LD Trebelno

-tekmovanje bo potekalo v nedeljo 30.05.2010 z začetkom ob 8.00 uri

-uradni trening bo potekal v soboto 29.05.2010 od 16.00 naprej

¤DOLOČILA:

-v disciplini lovska kombinacija (EKIPNO in POSAMEZNO)

-20 golobov lovski stav golob = 5 točk kar znaša možnih = 100 točk

-MK srnjak ob kolu (5 strelov) možnih = 50 točk

gams ob palici (5 strelov) možnih = 50 točk

merjasec prosto (5 strelov) možnih = 50 točk

lisica leže (5 strelov) možnih = 50 točk

Strelja se z standardno MK(do 5kg) z optiko (max. povečava 12x) ali brez

Ekipo sestavlja neomejeno število članov iste LD ali strelcev iste SD, za ekipo pa štejejo 3 najboljši rezultati

¤NAGRADE:

-1. mesto Posamezno kombinacija pokal + bogata nagrada

-2. mesto Posamezno kombinacija pokal + bogata nagrada

-3. mesto Posamezno kombinacija pokal + bogata nagrada

-od 1. do 6. mesta Posamezno kombinacija bomo za nagrade razdelili 1.000,00 €

-od 7. mesta do 15. mesta Posamezno kombinacija priročna darila

-od 1. do 3. mesta Ostale discipline pokali

(posamezno golobi in posamezno MK in ekipno kombinacija)

-FAIR PLAY POKAL OBČINE ŠENTRUPERT

¤OSTALO:

-tekmovanje posamezno v streljanju na slepo tarčo po 1 strel z neomejenim številom prijav

-1. mesto Posamezno bogata nagrada

-2. mesto Posamezno bogata nagrada

-3. mesto Posamezno bogata nagrada



Za hrano in pijačo bo poskrbljeno!



PRISRČNO VABLJENI !!!




Informacije dobite na številki 041 – 703 528 ( Dragan )

dolgin
17. May 2010, 07:20
VABILO NA STRELSKO TEKMO,KI BO V NEDELJO 23.5.2010 NA STRELIŠČU PRI LOVSKEM DOMU LD KRVAVEC. Tekmovanje bo potekalo v disciplinah: trap - lovski stav (25 golobov) in kompak (25 golobov). Prijave na dan tekmovanja na strelišču od 11. ure dopoldan naprej, število prijav ni omejeno. Uradni trening bo potekal v soboto 22.5.2010 od 9 - 12 ure.
Vabljeni!!

hunterxxxl
17. May 2010, 15:00
VABILO NA STRELSKO TEKMO,KI BO V NEDELJO 23.5.2010 NA STRELIŠČU PRI LOVSKEM DOMU LD KRVAVEC. Tekmovanje bo potekalo v disciplinah: trap - lovski stav (25 golobov) in kompak (25 golobov). Prijave na dan tekmovanja na strelišču od 11. ure dopoldan naprej, število prijav ni omejeno. Uradni trening bo potekal v soboto 22.5.2010 od 9 - 12 ure.
Vabljeni!!

Men so pa naš djal da je 6. junija.:icon_lol: Kdaj je pršlo do spremembe?

lovski zdravo

.243 Win.
17. May 2010, 19:10
http://s7.mojalbum.com/lov-foto_6586787_6586880_17860858.jpg

http://s7.mojalbum.com/lov-foto_6586787_6586880_17860887.jpg

hunterxxxl
23. May 2010, 17:59
Tisti ki ste bili na tekmi v LD KRVAVEC, me zanima kakšna se vam je zdela?:icon_biggrin: Da vidmo če ste zadovolni, da še kdaj pripravimo kaj takega.:icon_biggrin:

lovski zdravo

ZR7
24. May 2010, 07:16
Tisti ki ste bili na tekmi v LD KRVAVEC, me zanima kakšna se vam je zdela?:icon_biggrin: Da vidmo če ste zadovolni, da še kdaj pripravimo kaj takega.:icon_biggrin:

lovski zdravo

Slišal sem nekaj o nekakšnem spreminjanju pravil kar med ali takoj po tekmi. :icon_confused: Za kaj je šlo? ...
(KajPaČeJeVseResPress)

pumpa
24. May 2010, 07:59
sem bil na tekmi pa nič ne vem o tem:icon_exclaim:

ostrostrelec.pero
24. May 2010, 12:15
O, res je res. Jaz samo upam da ste tisto staro gardo dali na mesto,kjer nimajo z tekmo popolnoma nič. Obstajajo še aktivni strelci, ki se pridušajo da na tem strelišču ne ustreli nikoli več. Jaz vedno zagovarjam, da ni problem narediti slabo organizirano tekmo(saj nismo profesionalci), iz strelcev se pa nesmemo delati norca.

guss
24. May 2010, 12:58
Pero v Loki pri Žusmu včeraj ni bilo tekme,slučajno kaj veš?

dolgin
24. May 2010, 13:35
Slišal sem nekaj o nekakšnem spreminjanju pravil kar med ali takoj po tekmi. :icon_confused: Za kaj je šlo? ...
(KajPaČeJeVseResPress)

Čakte mal! Slučajno sem bil tam in vem kaj in kako je bilo! Najprej je treba razčistiti to,da sta včeraj pri domu LD Krvavec potekali 2 tekmi,prvo je bilo prvenstvo ZLD Gorenjske, potem pa je potekala še odprta tekma,ki NIMA VEZE Z ZLD GORENJSKE! Tist "incindnent" (se mi zdi da vem zakaj se gre) če je že bil, se je zgodil na prvenstvu,torej na prvi tekmi in bi se lahko takoj razrešil,če bi dotični strelec ali vodja ekipe podal pritožbo tekmovalni žiriji,vendar očitno nekateri ne prebirajo Pravilnika o lovskem strelstvu in raje obkladajo okoli ovinkov,kar mi gre na močno na živce. Ponavadi se pridušajo tisti,ki izgubijo (šlo se je za en krog).
Kar pa se tiče tekme po prvenstvu,pa so bila pravila tekmovanja objavljena par postov nazaj,posebj tudi razložena ob samih prijavah na tekmo. Tako je bilo tam vse v najlepšem redu in si takih tekem lahko samo želiš. Tisti dotičnež,ki je bil "prikrajšan" na prvi tekmi pa na drugi sploh ni sodeloval,tako da to nima veze!
Samo tekmovanje je potekalo brez zapletov,v super ambientu in tudi z super vzdušjem! Kar pa se tekmovalci med seboj preklajo,je pa to njihova stvar in ne stvar LD Kravavec ali organizatorjev!

Ps:
PUMPA RAZTURA:icon_lol: in to v barvah Foruma Lov

ostrostrelec.pero
24. May 2010, 13:56
guss, da ni bilo tekme nevem. Ko zvem ti sporočim.
dolgin, to kar sem jaz napisal se nanaša na pretekla leta in kaj ste imeli včeraj nevem.Je pa pero v barvah foruma raztural v Kamniku. Zadel je 20/20 golobov in pa 98/100, tako da smo si forumovci že nabrali nekaj "sovražnikov".
BRAVO PUMPA!!!:icon_lol:

dolgin
24. May 2010, 14:01
Bravo Pero! Ti,ke pa se da dobit tele "nahrbtnike" z oznako Foruma?

lp

Kolovski
24. May 2010, 14:13
Mi navadna raja amaterskih strelcov smo preslabi, da bi jih dobl... boš mogu še dost trenirat pa kakšn rezultat dosežt, da ga boš dobil....:icon_evil::icon_lol:

wolf1
24. May 2010, 14:31
Barvo Pero (alfa) in Pumpa (omega)....Zdaj ko sta združila moči za forum-lov, se po strelskih kotičkih, streliščih govori, da vsi hočejo biti del strelske ekipe FORUM-LOV...pohvalno :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

GO GO GO PUMPA....:icon_confused:

hunterxxxl
24. May 2010, 15:00
Ja lepo da hvalite !!:icon_biggrin:
Ja telim našim forumašem je šlo odlično. BRAVO:limona:

Veper
24. May 2010, 15:46
Ja tehle ruksakov z forum-lov objavo je zmanjkalo v prvem krogu in bo potrebno dotiskati še kakšne tri do pet. Res pa je,da jih ne bo dobil ravno vsak saj tako kot je rekel Kolovski in Wolf1 se je treba najprej tudi malo renomirat:icon_twisted: Bravo ekipa.:icon_lol::icon_lol:

ostrostrelec.pero
24. May 2010, 16:14
guss res ni bilo tekme v žusmu in to zaradi slovenskega nacionalnega športa "foušije". Baje bodo prestavili termin,samo da še neke papirje zrihtajo. Ko dobim datum, ga bom tukaj objavil.

hunterxxxl
24. May 2010, 16:25
guss res ni bilo tekme v žusmu in to zaradi slovenskega nacionalnega športa "foušije". Baje bodo prestavili termin,samo da še neke papirje zrihtajo. Ko dobim datum, ga bom tukaj objavil.

6. junij !!!:icon_biggrin:

ostrostrelec.pero
24. May 2010, 16:26
6. junij !!!:icon_biggrin:

Buhlonej!!:icon_redface:

hunterxxxl
24. May 2010, 16:30
Buhlonej!!:icon_redface:

Ja upam da se ti nisem zlagov, tako sem slišal, tako da če sem ga posral se u naprej OPROŠČAM.:icon_smile:

JAKAJEŽ
24. May 2010, 21:50
Ostrostrelec pero je forumske barve dobro zastopal tudi na tekmi blizu KIKIRIKI CITYA saj je nanizal kar nekaj medalj in pokal,pa tudi moja malenkost je bolj s strani zastopala forumaške barve in v revolverju dosegla 4. mesto.:icon_confused:


lp

zajec
24. May 2010, 22:17
Cestitke, da greste za nami kateri smo orali forumovo ekipno ledino.Okoli tekme v Orehovici pa raje nebi.Vse se vidi po udelzbi.Vse te pistoljadarske tekme itak forsira pistoljadar strelski referent na zvezi,ker ocitno trapa ne pozna,naj se vidi kdo obvlada pistolo.:icon_evil:

guss
24. May 2010, 22:31
Se mi je zdelo da je blo kaj takega ja!:icon_confused:

206
28. May 2010, 15:59
LD ŠENTRUPERT

Vabi na

TRADICIONALNO STRELSKO TEKMO

V POČASTITEV DNEVA OBČINE ŠENTRUPERT

v

LOVSKI KOMBINACJI


¤Tekma bo na strelišču LD Trebelno

-tekmovanje bo potekalo v nedeljo 30.05.2010 z začetkom ob 8.00 uri

-uradni trening bo potekal v soboto 29.05.2010 od 16.00 naprej





Tekma bo štela kot druga od treh za izbirno ekipo za DP,za vreme je pa tud poskrbljeno,vročine ne bo.Vabljeni!

JAKAJEŽ
28. May 2010, 21:16
Tekma bo štela kot druga od treh za izbirno ekipo za DP,za vreme je pa tud poskrbljeno,vročine ne bo.Vabljeni!

Vročine mogoče res ne bo bo pa vroče:icon_lol:

lp

krogla1
28. May 2010, 21:19
Vročine mogoče res ne bo bo pa vroče:icon_lol:

Pa še kako bo vroče!!!!

ZR7
29. May 2010, 12:02
Tekma bo štela kot druga od treh za izbirno ekipo za DP,za vreme je pa tud poskrbljeno,vročine ne bo.Vabljeni!

Torej gre za tekmo, ki jo prireja ZLD po naročilu LZS za Volilni okoliš in bodo njeni stroški organizatorju pokriti iz proračuna LZS preko pooblaščene članice (ZLD)?

ostrostrelec.pero
29. May 2010, 12:13
Ej 206, tole bi pa tud jaz rad videl kaj boš napisal, oz. odgovoril.Da vidim če vam tole financira ZLD.

206
29. May 2010, 13:20
Stroške tekme krijemo v celoti sami!


ZLD ne da nič.

ostrostrelec.pero
29. May 2010, 13:23
206, TO SEM HOTEL SLIŠATI. Hvala za odgovor. Se vidiva na treningu.:icon_lol:

206
29. May 2010, 13:25
Malo sem prehiteval,pomaga nam tudi Občina Šentrupert,konec koncev je to tekma za pokal občine.



Pero zmenjeno

jvpv
31. May 2010, 08:28
206 tekma je bila super, škoda ker niste imel zmenjeno za vreme...:icon_lol::icon_wink:

ostrostrelec.pero
31. May 2010, 11:29
Prjatli, spet sem bogatejši za eno izkušnjo. Včeraj sem bil v strelski komisiji na tekmi. Pa smo imeli na koncu zelo velik problem pri lovskih tarčah glede količine strelov v lisico. Res da je bila velika luknja a z videnega z gotovostjo trdim da tam ni bilo štirih strelov. Dečko se je bil pripravljen tudi skregat, če ne še kaj drugega. Ker ga pa že od prej poznamin vem da smo imeli že tudi težave z njim, sem sedaj odločen, da tam kjer bom v komisiji, bo že zjutraj pisalo v tekmovalnih pogojih, da lahko komisija določi pri problematičnih strelcih 2 sodnika, ki mu bosta stala za hrbtom in štela oz. gledala strele. Če se ne znamo obnašati po strelsko ali drugače povedano po človeško naj bo pa tako. Kaj pa ostali menite.

karel
31. May 2010, 11:45
"... da lahko komisija določi pri problematičnih strelcih 2 sodnika, ki mu bosta stala za hrbtom in štela oz. gledala strele..."
"Problematični" strelci lahko tudi to varianto izkoristijo sebi v prid...:icon_smile:

ostrostrelec.pero
31. May 2010, 12:02
"Problematični" strelci lahko tudi to varianto izkoristijo sebi v prid...:icon_smile:

Prosim za razčlenitev tega, saj mi bo vse prav prišlo.

jvpv
31. May 2010, 12:16
Kolikor te poznam že pribljižno veš (točno veš), kdo ponavadi komplicira oz. ima tako velike luknje. Naj ga sodnik gleda skozi celo serijo pa je problem rešen. Čeprav bi lahko bil sodnik ali pa dva vedno pri strelcih, ne pa nekje daleč proč za mizo...

karel
31. May 2010, 12:26
Sebi v prid lahko izkoristijo v primeru, ko imajo lepo skupino zadetkov v tarči in potem "spustijo" strel mimo. Za svoje dejanje imajo pričo ( sodnika, ki mu "diha za ovratnik" ), ki bo število strelov potrdil, zadetke pa bo potrebno določiti, bili ali ne!!:icon_smile:
Problematični strelci delajo probleme vsem, samo sebi ne. Manjše število strelov v tarčo, je že eno "zdravilo". Drugo pa je, da se nekaj metrov za tarčami postavi še ena vrsta okvirjev, na katerih ni tarč, ampak samo trak ( bel papir ). Pri pregledu tega traka, se lažje ugotovi število zadetkov, ker le ti, niso več tako skupaj, kot na sami tarči. Precej več dela, ampak je koristno.:icon_smile: Ko se strelcu dokaže goljufanje, je edina kazen, za njegovo nešportnost, diskvalifikacija. Če je član ekipe, mora tudi njo doleteti enaka kazen.

hunterxxxl
31. May 2010, 13:02
V nedeljo 6. 6. 2010 bo Lovska družina Krvavec spet prirejala tekmo!!
Trening bo pa u soboto 5. 6., kot ponavadi.
Vljudno vabljeni...

jegr
31. May 2010, 13:20
Prjatli, spet sem bogatejši za eno izkušnjo. Včeraj sem bil v strelski komisiji na tekmi. Pa smo imeli na koncu zelo velik problem pri lovskih tarčah glede količine strelov v lisico. Res da je bila velika luknja a z videnega z gotovostjo trdim da tam ni bilo štirih strelov. Dečko se je bil pripravljen tudi skregat, če ne še kaj drugega. Ker ga pa že od prej poznamin vem da smo imeli že tudi težave z njim, sem sedaj odločen, da tam kjer bom v komisiji, bo že zjutraj pisalo v tekmovalnih pogojih, da lahko komisija določi pri problematičnih strelcih 2 sodnika, ki mu bosta stala za hrbtom in štela oz. gledala strele. Če se ne znamo obnašati po strelsko ali drugače povedano po človeško naj bo pa tako. Kaj pa ostali menite.

Do nedavnega, ne pred to tekmo, ampak že nekaj tekem prej, sem mislil, da z goljufanjem poizkušajo strelci ki niso ravno pri vrhu. sedaj pa mi je jasno, da dobri poizkušajo biti boljši z goljufanjem. Sramota. Na naši tekmi sem videl dva strelca, ki se imata za nekaj, pa sta prislanjala palico ob količek,leže ob kol,... .Potem se pa širokousti, da mu ni šlo ( 182 krogov). V finalu, ko je bilo pa 30 gledalcev, ustreli pa 156. Mislim da je vsakemu jasno. Pa tudi v žiriji ne mislim bit več, saj nima smisla, ko pa strelci vpijejo name. Kdor se ne more sprijaznit z odločbo žirije, naj raje ostane doma. Pero, tudi jaz sem ga že videl lani, saj veš kje.

LP

ostrostrelec.pero
31. May 2010, 13:31
Saj pravim prjatu, če se ne more ob nedeljah z kom drugim pohvalit kakor z golufanjem na strelskih tekmah pa res živi bedno življenje, če lahko temu rečeš življenje. Pa veš kaj me še zelo moti: da so si ti kao"vrhunski"strelci organizirali v nek tihi klan, ki en drugem pomagajo, da mi ubogi navadni strelci veljamo pri njih za neke uboge pare ki nimamo pojma o strelstvu.

Veper
31. May 2010, 13:50
Ko bo zaživela liga Forum-lov bo dokazano goljufanje sankcionirano z diskvalifikacijo za celoten potek lige.:icon_evil:

zajec
31. May 2010, 14:41
Napisite kdo je pa se bo sam mogoce zamislil.Hja jaz takih problemov nimam ,posebno pa vceraj ne.Sem preprican, da ni bilo na nobeni moji tarci delikatno,ker so bili vsi streli lepo narazen.:icon_lol:
A golobi so bli tudi potlej metani za zivce 3 lep 4 sploh niso hotli iz bunkerja pa spet,...neki je masina jebal...

ostrostrelec.pero
31. May 2010, 14:50
Zajc, a tista tarča je bila tvoja, ki smo jo lahko še enkrat uporabili, ker ni imela nobene luknje v krogih. So organizatorjo rekli da v bodoče takim vračajo del pristopnine.:icon_lol:

206
31. May 2010, 15:06
Nova mašina je pa še ni čist 100% utečena,se postavi golob malo postrani pa ga zdrobi


eni se kregajo za nekaj krogov,jaz sem pa skakal od veselja ko sem naredu 163 na tarči :icon_lol: :icon_lol:

jvpv
31. May 2010, 15:11
Zajc, a tista tarča je bila tvoja, ki smo jo lahko še enkrat uporabili, ker ni imela nobene luknje v krogih. So organizatorjo rekli da v bodoče takim vračajo del pristopnine.:icon_lol:

Ta pa boli...:icon_lol::icon_wink:

pumpa
31. May 2010, 15:18
Prjatli, spet sem bogatejši za eno izkušnjo. Včeraj sem bil v strelski komisiji na tekmi. Pa smo imeli na koncu zelo velik problem pri lovskih tarčah glede količine strelov v lisico. Res da je bila velika luknja a z videnega z gotovostjo trdim da tam ni bilo štirih strelov. Dečko se je bil pripravljen tudi skregat, če ne še kaj drugega. Ker ga pa že od prej poznamin vem da smo imeli že tudi težave z njim, sem sedaj odločen, da tam kjer bom v komisiji, bo že zjutraj pisalo v tekmovalnih pogojih, da lahko komisija določi pri problematičnih strelcih 2 sodnika, ki mu bosta stala za hrbtom in štela oz. gledala strele. Če se ne znamo obnašati po strelsko ali drugače povedano po človeško naj bo pa tako. Kaj pa ostali menite.

mi ni najbolj jasno .
koliko strelov je šlo za posamezno tarčo 5 ali 10 ?

206
31. May 2010, 15:21
5 strelov

z štirimi lahko recimo izbiješ center,petega pa spustiš v prazno in rečeš da je v centru

zajec
1. June 2010, 14:24
Nc ne boli ,se denarnica se smeji,ker je skor bolj polna ,k gre kot pa ,k pride.
Eni se sploh ne upajo tako ustrelit:icon_lol:,ker bi ga doma baba sklaftala,pa odstavljen bi ostal,a ne ...
Pac tako lahko eni pridete vsaj do dobrih rezultatov,ce bi pa dobr mi ustrelil bi bli pa dalec zadaj.
Vem pa tudi, da bi eden, k je tle vse po spisku ****l, ce bi tako golobi leteli ko bi strelal on.Petkrat klical nc,u sestic pa zdroblen,pa tako vsak drug golob.
Vazn je sodelovati ,ne zmeraj zmagovati.:icon_lol:

pumpa
1. June 2010, 20:51
5 strelov

z štirimi lahko recimo izbiješ center,petega pa spustiš v prazno in rečeš da je v centru

samo če z štirim izbiješ center sploh ne vem če ma smisu mimo streljat saj bo peti itak center, če ma pa človk štiri šuse srečo, da mu v center leti potem naj pa rajš loto piše ne pa strelja...:icon_wink:

ostrostrelec.pero
1. June 2010, 21:06
Glej prjatu, tam ko bom jaz v komisiji bodo imeli tisti ki delajo probleme vedno beli papir neposredno za tarčo in bom šel vsak strel posebej pogledat in premaknit papir da se vidi če je res ustrelil v tarčo. Ali to ali me pa ni v komisiji.

karel
2. June 2010, 07:53
"... beli papir neposredno za tarčo in bom šel vsak strel posebej pogledat in premaknit papir..."
V poštev pridejo bele nalepke...:icon_smile:

206
12. June 2010, 14:04
20.6. je tekma za DP LZS



bo kje drugje tud kakšna tekma za "drugoligaše"?

ostrostrelec.pero
12. June 2010, 15:57
Bo, v Šentrupertu. Saj veš kje je to, kajneda.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

206
12. June 2010, 17:41
Ne bo,zarad DP smo jo prestavili.Več sledi. :icon_wink:

vlcergg
12. June 2010, 18:18
A pride ker naslednji vikend na državno k nam v Gornji grad?JVPV je dans že mal teren probal PUMPA pa že tak samo golobe pa tarče sanja

Franc
13. June 2010, 13:57
Pumpa,bo prvi državni naslov prinesel v svojo LD!

ostrostrelec.pero
13. June 2010, 23:11
Pumpa,bo prvi državni naslov prinesel v svojo LD!

hahahauhahaphahahaujhahaha.:icon_lol::icon_lol::ic on_lol::icon_lol:

206
15. June 2010, 11:21
20. 06 .2010 Šentrupert lovska risanica


Zaradi napake pri prepisovanju na LZS ki po prvotnem planu organizira DP na drug datum,tekma 20.6. 2010 v LD Šentrupert odpade.
Datum bo javljen naknadno,skoraj 100% pa bo tekma v drugi polovici septembra.



Obenem se pa LD Šentrupert opravičuje LD Dobrnič in vsem strelcem,ker je prišlo do seštevanja končnih rezultatov tekme ki je bila 30.5. na Trebelnem do napake.Tretje mesto je osvojila LD Dobrnič in ne LD Velika loka.
LD Šentrupert se opravičuje za vse nevšečnosti!

206
21. June 2010, 21:54
Kje je strelišče LD Dobrna ki ima ta vikend tekmo? :icon_redface:

ostrostrelec.pero
21. June 2010, 22:14
Če greš na tekmo v Dobrno, se lahko zjutraj dobimo v Trebnjem in te za eno malco in pivo dostavimo ravno na blagajno v lovsko kočo.:icon_lol::icon_confused:

206
21. June 2010, 22:29
a malcal bi tud :icon_confused:

ostrostrelec.pero
21. June 2010, 22:58
Saj veš da prazna vreča ne stoji pokonci.

Kolovski
21. June 2010, 23:03
a malcal bi tud :icon_confused:

Sej če nč ne je, ga pa šrotarca okol meče... bi ga mogu na Krki vidt, k je samo mau piu. Gaj blo po celem strelišu dost:icon_lol:

ostrostrelec.pero
21. June 2010, 23:07
Vidite ljudje, to je pa moj prjatu.:icon_mad::icon_confused: ti šment pa kako se vedno taki prlimajo name.:icon_wink::icon_wink:

jvpv
22. June 2010, 08:21
LD PIŠECE PRI BREŽICAH

prireja

v nedeljo 4. 7. 2010 ob 9.00 uri


TRADICIONALNO TEKMOVANJE V STRELJANJU NA GLINASTE GOLOBE, OB PRAZNIKU KS PIŠECE

Določila:
Prijave sprejemamo na dan tekmovanja do ure, ko bo tekmo še mogoče nemoteno izpeljati!

Glinasti golobi:
· v ekipnem delu tekmovanja bo število članov ekipe neomejeno, veljal bo rezultat najboljših treh, ekipo sestavljajo člani iste lovske družine;
· za ekipni rezultat bo štela prva serija strelca;
· za posamezni rezultat bo veljal seštevek dveh najboljših serij, število serij za posameznega strelca bo neomejeno;
· prvih šest najboljših strelcev iz rednega dela bo streljalo še finalno serijo;
· v primeru enakega rezultata iz rednega in finalnega dela, bo izveden
shoot - off
· tekmovalna serija bo štela 10 golobov;

MK puška:
· po 5 strelov: lisica, srnjak, gams, prašič
· število za posameznega strelca bo neomejeno, za ekipni rezultat šteje prva serija

Fair play


Nagrade:
Golobi:
· v ekipnem delu bodo tri prvo uvrščene ekipe prejele pokale v trajno last
· posamezno: 1. nagrada: 200 EUR + pokal,
2. nagrada: 150 EUR + pokal,
3. nagrada: 100 EUR + pokal,
ter praktične nagrade do 10.mesta.

MK puška: - posamezno in ekipno pokali do 3. mesta

Fair play: - pokal za zmagovalca + nagrada

Info: Damjan Rožman 041 657 524
POTRUDILI SE BOMO, DA SE BOSTE PRI NAS PRIJETNO POČUTILI!

VABLJENI!

Še za lažjo pot do strelišča...
http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=lovska+dru%C5%BEina+pi%C5%A1ece&hpage=my&offset=0&selfld=0&acnum=10&foxsbar=page

jvpv
22. June 2010, 11:29
Še kot dodatek k zgornjem postu:

golobi se streljajo poljubno (športni ali lovski stav) - po želji strelca, stojišča oddaljena 12,5 metra.....

wolf1
22. June 2010, 12:00
Še kot dodatek k zgornjem postu:

golobi se streljajo poljubno (športni ali lovski stav) - po želji strelca, stojišča oddaljena 12,5 metra.....


Hmm športni...jvpv je daleč od Kunšperk strelišča?

206
22. June 2010, 12:08
Po zemljevidu ene 15-20 km stran.


Kaj pa hitrost golobov?

jvpv
22. June 2010, 12:55
Po zemljevidu ene 15-20 km stran.


Kaj pa hitrost golobov?

Taprava:icon_wink::icon_lol: za ene in druge... ker cilj jih je čim več razbit.

jvpv
22. June 2010, 12:56
Hmm športni...jvpv je daleč od Kunšperk strelišča?

cca 15 minut...odvisno od šoferja...

206
27. June 2010, 21:56
Nebi bilo nič narobe če bi vse tekme redno updejtali na prvi strani,zdej je kar nekaj tekem ki niso na seznamu so pa zanimive za ostale strelce




danes je bila tekma na Ilovi gori v compaku :icon_sad:

ostrostrelec.pero
27. June 2010, 22:13
Prjatu če si vedu zakaj pa nisi objavil. Sedaj se kar nekaj datumov pojavlja na novo ali se menjajo med seboj. Naslednji vikend bi morala biti tekma na Grmadi, bo pa v Slovenskih konicah. Dajte še vi sodelovati če kdo kaj ve o tem, ne pa nas potem ku.cati.

206
27. June 2010, 22:17
danes dopoldne sem zvedel :icon_neutral:




ja dejte sporočat če še veste za kakšno tekmo ki je prestavljena ali je pa ni na seznamu :icon_study:

jvpv
2. July 2010, 09:16
samo da vas spomnim....



LD PIŠECE PRI BREŽICAH

prireja

v nedeljo 4. 7. 2010 ob 9.00 uri


TRADICIONALNO TEKMOVANJE V STRELJANJU NA GLINASTE GOLOBE, OB PRAZNIKU KS PIŠECE

Določila:
Prijave sprejemamo na dan tekmovanja do ure, ko bo tekmo še mogoče nemoteno izpeljati!

Glinasti golobi:
· v ekipnem delu tekmovanja bo število članov ekipe neomejeno, veljal bo rezultat najboljših treh, ekipo sestavljajo člani iste lovske družine;
· za ekipni rezultat bo štela prva serija strelca;
· za posamezni rezultat bo veljal seštevek dveh najboljših serij, število serij za posameznega strelca bo neomejeno;
· prvih šest najboljših strelcev iz rednega dela bo streljalo še finalno serijo;
· v primeru enakega rezultata iz rednega in finalnega dela, bo izveden
shoot - off
· tekmovalna serija bo štela 10 golobov;

MK puška:
· po 5 strelov: lisica, srnjak, gams, prašič
· število za posameznega strelca bo neomejeno, za ekipni rezultat šteje prva serija

Fair play


Nagrade:
Golobi:
· v ekipnem delu bodo tri prvo uvrščene ekipe prejele pokale v trajno last
· posamezno: 1. nagrada: 200 EUR + pokal,
2. nagrada: 150 EUR + pokal,
3. nagrada: 100 EUR + pokal,
ter praktične nagrade do 10.mesta.

MK puška: - posamezno in ekipno pokali do 3. mesta

Fair play: - pokal za zmagovalca + nagrada

Info: Damjan Rožman 041 657 524
POTRUDILI SE BOMO, DA SE BOSTE PRI NAS PRIJETNO POČUTILI!

VABLJENI!

Še za lažjo pot do strelišča...
http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=lovska+dru%C5%BEina+pi%C5%A1ece&hpage=my&offset=0&selfld=0&acnum=10&foxsbar=page

206
3. July 2010, 10:47
Je danes kaj treninga v Pišecah? :icon_study:

jvpv
5. July 2010, 07:51
Je bilo ja... samo ni bilo časa bit tukaj in ti odpisat....:icon_redface:

ostrostrelec.pero
14. July 2010, 14:47
Prjatli ne pozabite, v nedeljo je tekma v izvedbi LD Gozdnik Griže. Strelja se 15 golobov lovski stav, 5 strelov na bežečega merjasca, in 10 strelov na tarčo srnjaka prostoročno. DOBRODOŠLI.

206
22. July 2010, 17:51
v nedeljo je tekma v Artičah

samo golobi?kolko in kakšen stav

jvpv
23. July 2010, 07:54
10, športni

206
23. July 2010, 09:18
hvala

JAKAJEŽ
23. July 2010, 21:24
Prebold kombinacija.

lp

206
24. July 2010, 18:40
kje približno je strelišče v Artičah? :icon_redface:

jvpv
26. July 2010, 07:57
AH ko nisem prav čas na netu...:icon_redface:

206
26. July 2010, 14:35
Hvala smo najdli :icon_smile:

rws
3. August 2010, 13:29
LD Bistra( Črna na Koroškem) vabi na strelsko tekmo s puško risanico, ki bo 21.8.2010 od 9:00 dalje pri lovski koči Ježevo. Dovoljeni so vsi kalibri, teža puške z daljnogledom vred je omejena na 5kg, povečava daljnogleda je max. 12x. Naslon puške je dovoljen spredaj in zadaj.Streljalo se bo na 3 strele, v vsako tarčo po en strel. Šteje tudi strogi center(11), v primeru istega rezultata se raztreljuje na omejen čas. Število prijav je neomejeno, prijava znaša 8 evrov.
NAGRADE: 1. odstrel muflona
2. odstrel gamsovega mladiča
3. odstrel srninega mladiča

Vljudno vabljeni!

tica
3. August 2010, 19:40
Črnjani, škoda, da ste se izneverili tradicionalni tekmi na Ježevem. Še ena od redkih, ki je živela na Koroškem. Imejte se fajn.

jvpv
13. August 2010, 13:31
Zaradi napake pri prepisovanju na LZS ki po prvotnem planu organizira DP na drug datum,tekma 20.6. 2010 v LD Šentrupert odpade.
Datum bo javljen naknadno,skoraj 100% pa bo tekma v drugi polovici septembra.


A se mogoče že kaj ve kdaj bo?

ZR7
16. August 2010, 14:41
Evo, v nedeljo velik strelski obračun pri OK Trebelno.:icon_wink::icon_lol:
Seveda tudi za forumaše in njihovo ligo.

http://www.forum-lov.org/index.php?option=com_content&task=view&id=792&Itemid=53

206
16. August 2010, 14:51
A se mogoče že kaj ve kdaj bo?

Po zadnjih podatkih bo konec septembra,točen datum še sporočim :icon_smile:

jvpv
16. August 2010, 14:54
:limona::limona:
(mišljeno za obe tekmi...)

ostrostrelec.pero
16. August 2010, 14:56
:limona::limona:
(mišljeno za obe tekmi...)

JVPV, ti se kar veseli. Že v nedeljo ti bomo pokazali kdo je gospodar na tem koncu.:icon_redface:

206
16. August 2010, 15:19
LD Šentrupert pride v polni postavi :icon_twisted: http://www.strelec.si/forum/images/smilies/fsniper.gif

ostrostrelec.pero
16. August 2010, 15:27
Hvala za prijavo, bomo nekaj klobas več naročili:icon_lol:

Veper
16. August 2010, 15:31
Pismo a za družinsko (mislim familijo veper in podobne ekipe) pa nimate pokala??:icon_lol:če bo vse po sreči pridemo komplet.

ostrostrelec.pero
16. August 2010, 18:08
Veper se bo moral na svojem področju(mislim pri veteranih) še precej potruditi, za tvojo deklico pa imamo pripravljeno tudi disciplino "streljanje za članice z MK" kjer se podeli cel komplet pokalov.Zato fantje, v nedeljo jih imejte s sabo.

alojz1
16. August 2010, 18:18
Pero, streljanja na 300m pa ni ??? Se bojite navala :icon_lol:

jvpv
17. August 2010, 07:32
Pero, streljanja na 300m pa ni ??? Se bojite navala :icon_lol:

So naštimal lovsko tekmo, 300m pa že ni več lovsko pravično....:icon_wink::icon_lol:

ostrostrelec.pero
22. August 2010, 22:18
Prjatli, v imenu strelcev strelske ekipe naše LD se vam zahvaljujemo za prekrasno tekmo. Bilo je pravo vzdušje in tudi naše zmage brez vas bi nam hudičevo malo pomenile. HVALA.

FRANCI
23. August 2010, 14:27
Pozdravljeni!
LD Šentvid pri Stični organizira na strelišču v Sadu, dne 26.9.2010 s pričetkom ob 9.00 uri tekmovanje na 30 glinastih golobov. Za prva tri mesta tako ekipno kot posamezno, bodo podeljeni pokali in pa seveda bogate praktične nagrade. Najbolši strelec dobi 500 kom trap nabojev. Za Abjajcn pa bo nagrada odstrel mladiča z mesom. Za jedačo, pijačo in pa dobro vzdušje bo poskrbljeno. Vljudno vabljeni.

ostrostrelec.pero
23. August 2010, 15:00
Pozdravljeni!
LD Šentvid pri Stični organizira na strelišču v Sadu, dne 26.9.2010 s pričetkom ob 9.00 uri tekmovanje na 30 glinastih golobov. Za prva tri mesta tako ekipno kot posamezno, bodo podeljeni pokali in pa seveda bogate praktične nagrade. Najbolši strelec dobi 500 kom trap nabojev. Za Abjajcn pa bo nagrada odstrel mladiča z mesom. Za jedačo, pijačo in pa dobro vzdušje bo poskrbljeno. Vljudno vabljeni.

JUJUJUJUJUJUHUHU!!!!!!!:icon_lol:

206
23. August 2010, 16:19
tekmovanje na 30 glinastih golobov




:icon_eek:

a to en strelja 15,kolega pa 15?za 30 golobov rabiš podajača patronov

206
23. August 2010, 18:46
Bodo objavljeni tudi ostali rezultati?ne samo naši ligaški

ostrostrelec.pero
23. August 2010, 19:59
A to misliš včerajšnji iz Trebelnega. Bomo joka prosili,pa bo naredil.:icon_lol:

jok
23. August 2010, 23:56
Saj me ni treba veliko prosit, že delam :icon_study:

Tole bo kar veliko slikic, začnimo z razvrstitvijo ČLANI

8014

8015

8016

:icon_study:

jok
24. August 2010, 00:00
Gremo naprej z razvrstitvijo VETERANI

8017

8018

:icon_exclaim: :icon_exclaim: Pri več rezultatih posameznega strelca se je v končni razvrstitvi upošteval le boljši rezultat, v razpredelnicah pa so vpisani vsi rezultati :icon_exclaim: :icon_exclaim:

:icon_study:

jok
24. August 2010, 00:04
Pa še razvrstitev EKIPNO

8019

Upam, da ste se imeli lepo in da bomo skupaj prepričali Perota, da bo naslednje leto (POROČEN) spet organiziral tekmo :icon_twisted: :icon_wink:

:icon_study:

jok
24. August 2010, 00:09
Rezultatov DEKLET ne bom objavil, saj je Pero nekaj na roke popravljal, pa ne vem, kaj :icon_redface:
Ko dobim podatek, bodo rezultati objavljeni :icon_study:

JAKAJEŽ
24. August 2010, 07:37
Prve štiri uvrščene brez imen: 45krogov prva,44krogov druga,37 krogov tretja(ena desetka),37krogov četrta,za ostale rezultate se pa ne spomnimna pamet in jih ne pišem.
Zgleda,da imamo kar močan"nežnejši"spol-konkurenco DAJMO PUNCE.

lp

jegr
24. August 2010, 07:50
Prve štiri uvrščene brez imen: 45krogov prva,44krogov druga,37 krogov tretja(ena desetka),37krogov četrta,za ostale rezultate se pa ne spomnimna pamet in jih ne pišem.
Zgleda,da imamo kar močan"nežnejši"spol-konkurenco DAJMO PUNCE.

lp

Nism bil prisoten pri tem streljanju, zato me zanima , na kaj so streljale?

zajec
24. August 2010, 08:06
Predlagam, da administrator,zaradi boljšega pregleda tekem odpre novo temo,v kateri bodo samo razporaedi tekem,ker to klobasanje po temah o tekočih tekmah,oziroma seznamu ne pelje nikamor.Naj bo ena tema kjer so samo tekoče tekme in druge za pogovore,ker če hočeš pogledati kdaj je kje tekma moraš prebrati praktično vse.:icon_twisted:

zajec
24. August 2010, 08:08
V temi tekočih tekem ,ki bo kot razpored pa zastarele poste brišite zaradi preglednosti.

ZR7
24. August 2010, 19:28
Predlagam, da administrator,zaradi boljšega pregleda tekem...

Iščemo vestnega moderatorja področja "strelstvo". Ko se javi in prevzame dolžnost, bo vse to zrihtano.

JAKAJEŽ
24. August 2010, 20:03
Nism bil prisoten pri tem streljanju, zato me zanima , na kaj so streljale?

Streljale so na tarčo srnjaka(vložek kot za pristrelitev pušk risanic) ob fiksnem kolu 5 strelov na35 metrov.

lp

pumpa
24. August 2010, 20:30
LD Gornji Grad vabi v nedeljo dne 29.08.2010 pričetek ob 9:00
na strelsko tekmo (pokal davidov hram)
strelja se 75 golobov.
bogate nagrade, in seveda tudi pokali za najboljše.

FRANCI
25. August 2010, 09:39
Pozdravljeni!
LD Šentvid pri Stični organizira na strelišču v Sadu, dne 26.9.2010 s pričetkom ob 9.00 uri tekmovanje na 30 glinastih golobov. Za prva tri mesta tako ekipno kot posamezno, bodo podeljeni pokali in pa seveda bogate praktične nagrade. Najbolši strelec dobi 500 kom trap nabojev. Za Abjajcn pa bo nagrada odstrel mladiča z mesom. Za jedačo, pijačo in pa dobro vzdušje bo poskrbljeno. Vljudno vabljeni.

Ja trideset golobov bo v eni seriji. Trening pred tekmo bo v petek 24.9 od 16h naprej in pa v soboto 25.9.od 16h naprej.
Lp. Franci

matejk
25. August 2010, 11:51
Lovska družina Pobrežje-Miklavž prireja v petek 27.8. in v soboto 28.8.2010 strelsko tekmovanje. Potekalo bo pokalno tekmovanje za ekipe, posameznike in veterane. Ter posamično nagradno tekmovanje v absolutni konkurenci.

Ekipa šteje pet tekmovalcev iste LD ali SD. Upošteva se rezultat najboljših štirih. V primeru enakega rezultata se upošteva rezultat petega strelca.

Posamezniki in veterani pokalno streljajo na 10 golobov, največ tri serije od katerih se upošteva najboljša. V primeru enakega rezultata, se za prva tri mesta izvede razstreljevanje.

V nagradnem tekmovanju se strelja na 10 golobov neomejeno število serij. Za rezultat se upoštevata najboljši dve. V primeru enakega rezultata se za prva tri mesta izvede razstreljevanje, za ostala mesta se najprej upošteva boljša serija, nato pa gostota zadetkov.

Tekmovanje se prične v petek ob 14.00 do 20.00 in v soboto ob 09.00. V soboto bo organizator s prijavami zaključil ob 16.00 oziroma prej, če vremenski pogoji in število že prijavljenih ne bodo omogočali zaključka tekmovanja v regularnih pogojih.

Za jedačo in pijačo bo poskrbljeno.


Matej

zajec
26. August 2010, 06:13
LD Otočec prireja 5.9.10 strelsko tekmo v streljanju na glinaste golobe -lovski stav.Bogate nagrade.
Vabljeni!

n44p.
26. August 2010, 23:17
Višnja Gora??? na Perotovem "spomladanskem" razporedu je pisana za 29.8....

206
27. August 2010, 05:18
ja sej je še zmer 29.8. tekma tam :icon_smile:

ostrostrelec.pero
29. August 2010, 21:37
Danes sem se pa nastreljal. Obiskali smo 2 tekmi.

Višnja gora;mk 4 lovske tarče;182 krogov, 2 mesto
golobi 25 zadetih od 25 lovski stav, (nisem razstreljeval in zasedel 3 mesto)
skupno med člani 1 mesto
ekipno 1 mesto

Grmada, strelišče nad Celjsko kočo;pokalno tekmovanje;
mk stara tarča, prosto stoje 77 krogov,(strelja se strmo v hrib,
39 krogov bežečega merjasca od 50krogov
13 zadetih golobov od 15 športni stav
skupno med člani 3 mesto
ekipno nismo bili med dobitniki pokalov

nagradno tekmovanje;
v prvi seriji 14 od 15 športni stav
v drugi seriji 15 od 15 športni stav
skupno 6 mesto

pumpa
30. August 2010, 10:36
Predlagam, da administrator,zaradi boljšega pregleda tekem odpre novo temo,v kateri bodo samo razporaedi tekem,ker to klobasanje po temah o tekočih tekmah,oziroma seznamu ne pelje nikamor.Naj bo ena tema kjer so samo tekoče tekme in druge za pogovore,ker če hočeš pogledati kdaj je kje tekma moraš prebrati praktično vse.:icon_twisted:

zaradi zajca odpiram novo temo.

zajec
31. August 2010, 06:13
Ne zaradi zajca,ampak zaradi preglednosti!

Ganges
31. August 2010, 09:18
Če pravi, da jo je odprl zaradi tebe, potem bo verjetno že bolje vedel kot pa ti zakaj jo je odprl! A se ti ne zdi tako?

guss
31. August 2010, 10:07
Pero kdaj pa ste bli na Grmadi? Dopoldne je bla neka slaba udeležba!

ostrostrelec.pero
31. August 2010, 10:14
Pero kdaj pa ste bli na Grmadi? Dopoldne je bla neka slaba udeležba!

Tudi popoldan je bila ena velika žalost. Vidiš to je pa tako če par let delaš tekme zato da jo imaš ne pa zato, da se strelci počutijo dobrodošli.

guss
31. August 2010, 10:43
Ja se mi je zdel da bo neki takega! Mal sem pogledat pa ni blo videt nekega velikega strelskega vzdušja!

cviček
2. September 2010, 11:21
LD Otočec prireja 5.9.10 strelsko tekmo v streljanju na glinaste golobe -lovski stav.Bogate nagrade.
Vabljeni!

Lahko dobim malo več informacij in sicer: koliko gololbov , MK ??
Predvsem pa kako priti do strelišča
Danes sem malo firbčen ; je že tako

zajec
2. September 2010, 13:30
LD Otočec 5.9.10
Strelja se 20 vrženih golobov lovski stav ,možnih več prijav.Iz vasi Otočec je pot do strelišča na Pahi označena s tablami.
za inf 041 358468

cviček
2. September 2010, 13:52
LD Otočec 5.9.10
Strelja se 20 vrženih golobov lovski stav ,možnih več prijav.Iz vasi Otočec je pot do strelišča na Pahi označena s tablami.
za inf 041 358468

Kaj pa MK ?:icon_redface:

ostrostrelec.pero
2. September 2010, 14:07
Kaj pa MK ?:icon_redface:

Mk bo pa drugo leto.:icon_twisted:

zajec
4. September 2010, 09:20
Samo golobi!

zajec
4. September 2010, 09:21
Danes je trening od 16 ure naprej.

jvpv
6. September 2010, 11:45
Malo bil razočaran ker je v prejetem vabilu pisalo ''prijave do ure ko bo tekmovanje mogoče še nemoteno izpeljati....'' ko pa sem klical ob 13.40 (še dobro da sem) so bile prijave samo do 14. ure...:icon_evil::icon_sad:

zajec
7. September 2010, 06:33
Nevem s kom si se pogovarjal,očitno pa verjetno s strelskim,kateri pa so na dolenjskem itak taki, ki se jim za strelstvo fučka,vsaj večini.Drugič pokliči nas forumaše.Bom pa se pozanimal s kom si se pogovarjal.

jegr
7. September 2010, 07:45
Malo bil razočaran ker je v prejetem vabilu pisalo ''prijave do ure ko bo tekmovanje mogoče še nemoteno izpeljati....'' ko pa sem klical ob 13.40 (še dobro da sem) so bile prijave samo do 14. ure...:icon_evil::icon_sad:
Če pa do 14.00 ni dovolj dolgo, potem pa ne vem.Kaj pa tisti, ki so prišli na tekmo ob 9.00? A naj čakajo tiste, ki doma v miru pojužinajo, pogledajo dirko Moto GP al pa formulo in se ob 16.00 odpravijo na tekmo? Če je pa tako, bomo pa vsi prišli na tekmovanje ob 15.00 in se prijavili samo enkrat, pa bomo videli, kako bo organizator zadovoljen. Moje mnenje je, da mora biti strelec, ki bo tekmoval, prijavljen vsaj do 11.00. in prisoten. Le ta se lahko potem prijavi še enkrat ali večkrat.:icon_evil:

ostrostrelec.pero
7. September 2010, 08:07
Nevem s kom si se pogovarjal,očitno pa verjetno s strelskim,kateri pa so na dolenjskem itak taki, ki se jim za strelstvo fučka,vsaj večini.Drugič pokliči nas forumaše.Bom pa se pozanimal s kom si se pogovarjal.

Jvpv je poklical mene, jaz sem pa vprašal strelskega in odgovor je bil tak kot je razvidno iz debate.

jvpv
7. September 2010, 08:14
Če pa do 14.00 ni dovolj dolgo, potem pa ne vem.Kaj pa tisti, ki so prišli na tekmo ob 9.00? A naj čakajo tiste, ki doma v miru pojužinajo, pogledajo dirko Moto GP al pa formulo in se ob 16.00 odpravijo na tekmo? Če je pa tako, bomo pa vsi prišli na tekmovanje ob 15.00 in se prijavili samo enkrat, pa bomo videli, kako bo organizator zadovoljen. Moje mnenje je, da mora biti strelec, ki bo tekmoval, prijavljen vsaj do 11.00. in prisoten. Le ta se lahko potem prijavi še enkrat ali večkrat.:icon_evil:

Vse je res, samo potem naj bo tako tudi napisano:icon_exclaim:
V Trebelnem (Trebnje) je bilo lepo napisano prva prijava do 12.00 in je bilo vse jasno.

Moraš pa vedet da imamo eni tud druge obveznosti poleg hobija (strelstvo) in še posebej v nedeljo treba razporedit čas da so/smo vsi zadovoljni.

zajec
8. September 2010, 06:25
Pomojem se je Pero ustrašil močne konkurence, pa je tako izpeljal.

ZR7
8. September 2010, 07:05
Pomojem se je Pero ustrašil močne konkurence, pa je tako izpeljal.

Očitno mu je uspelo, če te ni bilo. Pa tako daleč si doma.:icon_twisted:

jvpv
8. September 2010, 09:23
Mogoče pa....:icon_lol:, saj bo še tekem....

ostrostrelec.pero
8. September 2010, 09:35
Mejduš ste barabe. Tud pero vas ma rad.:icon_twisted:

jvpv
8. September 2010, 11:01
Vse je dobronamerno, nič bat:icon_wink:, hvala pa za info v nedeljo.

zajec
9. September 2010, 06:15
Ne boj se zr bil med taglavnimi, pa nekaj časa tudi konkurent Perotu.K sem jaz strelal, se je Pero kr tresu.:icon_lol:

ZR7
9. September 2010, 07:01
Ne boj se zr bil med taglavnimi, pa nekaj časa tudi konkurent Perotu.K sem jaz strelal, se je Pero kr tresu.:icon_lol:

Na Trebelnem zadnjič? In kako da te nisem videl?:icon_eek:

ostrostrelec.pero
9. September 2010, 09:45
Ne boj se zr bil med taglavnimi, pa nekaj časa tudi konkurent Perotu.K sem jaz strelal, se je Pero kr tresu.:icon_lol:

Ja prjatu glede tresenja je vse res. Samo tresu se nisem zaradi rezultata, ampak sem se tresu zaradi tega,ko sem videl kako opletaš z puško.:icon_lol:

zajec
10. September 2010, 07:41
ZR nisva se razumela jaz sem mislil na eno tekmo ti na drugo.

zajec
10. September 2010, 07:42
Ne zaradi opletanja ampak si se tresu da bi stol dobu.:icon_lol:

ostrostrelec.pero
10. September 2010, 07:46
Ne zaradi opletanja ampak si se tresu da bi stol dobu.:icon_lol:

Ja tle imate pa en velik minus.20 STRELCEV pa 2 stola. K ste dobr vedel da bomo zanalašč falil samo da nam ni bilo treba ustati iz stola.:icon_lol:

jvpv
13. September 2010, 14:28
A bo letos tudi tekma z risanico (4 tarče) v Doliču??

ostrostrelec.pero
13. September 2010, 15:39
Prjatu, letos jo pa ne bo. Mislim da bomo drugo leto spet kot pobudnik uspeli z organizacijo.

206
13. September 2010, 15:44
Tudi v LD Šentrupert tekma z risanico dokončno odpade letos.:icon_cry:



Dva proti ostalim v UO nisva mogla. :icon_sad:

ostrostrelec.pero
13. September 2010, 16:33
Na, pa smo spet ostali brez tekme, ki smo jo celo leto čakali na našem koncu.
ŠKODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jvpv
13. September 2010, 18:46
:icon_cry::icon_cry::icon_neutral::icon_sad:

cviček
23. September 2010, 09:38
Pozdravljeni!
LD Šentvid pri Stični organizira na strelišču v Sadu, dne 26.9.2010 s pričetkom ob 9.00 uri tekmovanje na 30 glinastih golobov. Za prva tri mesta tako ekipno kot posamezno, bodo podeljeni pokali in pa seveda bogate praktične nagrade. Najbolši strelec dobi 500 kom trap nabojev. Za Abjajcn pa bo nagrada odstrel mladiča z mesom. Za jedačo, pijačo in pa dobro vzdušje bo poskrbljeno. Vljudno vabljeni.

Da ne boste pozabili. Vse ostaja kot je zapisal Franci. Prijave sprejemamo do 12. ure. Tekma bo v vsakem vremenu, sicer pa je vremenska napoved za nedeljo ugodna .
Še enkrat vljudno vabljeni- Sad in šentviški lovci vas pričakujemo.

jvpv
23. September 2010, 11:12
Lovski stav? ali trap

Veper
23. September 2010, 11:54
Lovski pa na 30 golobov se bo streljalo.

jvpv
23. September 2010, 13:53
:limona:

ostrostrelec.pero
26. September 2010, 20:36
V soboto 02 10. 2010 je tekma ki jo prireja LD Kresnice. Strelja se purkur 20 golobov in 4 lovske tarče z mk. Vabijo strelci LD Kresnice.

slavkob
27. September 2010, 09:03
25 golobov iz treh stojišč!

Ferenc
27. September 2010, 11:57
A mogoče gdo ve vsaj nekaj prvih mest oz.razultatov včerajšnje tekme v Sadu.

cviček
27. September 2010, 12:26
A mogoče gdo ve vsaj nekaj prvih mest oz.razultatov včerajšnje tekme v Sadu.

1.mesto Beno Kozlevčar ( L.D. Velika Loka )
2.mesto Matjaž Benedičič ( L.D. Jošt )
po razstreljevanju ( oba sta imela 30 zadetih golobov )

od 3. do 10 mesta so bili strelci z 29 golobi itd....

Abjajcen: Erjavec Jože, Kastelic( L.D. Rakovnik ) Flis Peter

Rezultati so iz glave točen razpored javim naknadno

lp in hvala za udeležbo

Veper
27. September 2010, 12:45
3 mesto pa član foruma že od samega začetka JVPV čestitke Boštjan.

jvpv
27. September 2010, 14:38
:icon_redface::icon_wink:

FRANCI
28. September 2010, 13:36
Rezultati posamezno:
Uvrstitev Priimek, Ime Št. golobov
1 Kozlevčar Beno 30
2 Benedičič Matjaž 30
3 Lipar Boštjan 29
4 Kastelic Gregor 29
5 Erjavec Anton 29
6 Koncilja Franci 29
7 Flis Peter 29
8 Ilovar Frenk 29
9 Aberšek Drago 29
10 Porenta Damjan 29
11 Kraševec Janez 29
12 Vrbinc Milko 29
13 Finkšt Miha 29
14 Erjavec Jožef 28
15 Pavlovič Ljubiša 28
16 Pavli Janez 28
17 Ilovar Frenk 28
18 Žefran Klemen 27
19 Arh Borut 27
20 Andrejašič Rajko 27
21 Bogovič Slavko 27
22 Golob Jože 27
23 Hlebš Matjaž 27
24 Cvetan Stane 27
25 Puš Dušan 26
26 Sušnik Janko 26
27 Slatnar Peter 26
28 Ostanek Franci 26
29 Šlajpak Stane 25
30 Molan Roman 25
31 Kraškovic Janez 25
32 Huč Roman 25
33 Vidmar Franci 24
34 Blatnik Marjan 24
35 Uhan Jože 24
36 Rebernik Viktor 24
37 Pangerc 23
38 Frančiškin Zdenko 23
39 Žurga Janez 23
40 Petrič Miha 23
41 Kutnar Peter 22
42 Cestnik Jože 22
43 Stržinar Silvo 22
44 Knific Janko 22
45 Gradišek Edi 22
46 Miklavčič Alojz 21
47 Selan Ciril 21
48 Brezovšček Polde 20
49 Habjan Tone 20
50 Eršte Bojan 20
51 Podgoršek Bojan 20
52 Šolen Loze 20
53 Bizilj Vili 19
54 Puš Marko 18
55 Groznik Brane 16
56 Kastelic Blaž 16
57 Skerl Gregor 15
58 Zupančič Alojz 14

JAKAJEŽ
28. September 2010, 21:02
Jutri zadnji trening v tej sezoni LD Kočevje,od 16 ure dalje,jaz žau ne morem:icon_sad:

lp

berti
1. October 2010, 12:07
huda konkurenca je bla...mislim da letos, vsaj kar sem bil jaz na tekmah najboljša, med rezultati je pa sam ena napakica od 17. mesta se vsi pomaknejo navzdol za eno mesto ker je Ilovar Frenk napisan dvakrat enkrat z 28 golobi in enkrat z 29 golobi, milsim da šteje boljši rezultat in si uvrščen samo enkrat, sicer pa to vpliva na nič... lp

blatnik
4. October 2010, 11:21
Čestitke Beno, si pa čedalje bol divji, koncentracija je mogla bit pa huda !

Ferenc
5. October 2010, 10:31
Mičo srečo so imeli ali smo imeli, da tebe ni bilo, drugače bi bilo verjetno vse drugače aaa?

blatnik
5. October 2010, 14:50
ja ferenc bliz bi blu, k bi pa 30-ga zadu, pol se bi pa zjutrej zbudu, pa bi reku Trst je naš!

Kolovski
5. October 2010, 15:00
Fantje, za bahat mamo novo temo odprto... tukej so Lovsko strelske tekme 2010

pumpa
15. October 2010, 23:38
Športna strelska zveza Slovenije (Sport Shooting federation of Slovenia) - ŠSZS, članica FITASC In Strelski center GAJ razpisujeta tekmovanju v Universal-Lovski stav
1. DATUM: 23.10.2009
3. PRIJAVE: do vključno 23.10.2010
4. PRIJAVNINA: 40,00 EUR
-ekipa 45,00 EUR
5.TEKMA: 100 golobov+
finale
5. NAGRADE: 1.-3.mesto POKALI + 20% OD PRIJAVNIN ZA DENARNE ALI PRAKTIČNE NAGRADE OB MINIMALNI PRIJAVI 30 STRELCEV
poskrbljeno za hrano in jedačo
PETEK, 22.10.2010 - 10:00 – 18:00
Začetek tekmovanja SOBOTA, 23.10.2010 ob 09:00 uri



9. INFORMACIJE: TEL: 02 803 91 33, GSM 051 399 734