PDA

View Full Version : Sodelovanje KZS in LZS



Sraka
4. February 2010, 08:57
ZAPISNIK 4. redne seje UO KZS, ki je bila 12. novembra 2009 ob 18.00 uri v prostorih KZS,

Ad 8) Potrditev podpisa dogovora med LZS in KZS

Član UO Marjan Gselman, zadolžen za pripravo dogovora med LZS in KZS je bil opravičeno odstoten s seje UO. Dogovor je v pripravi in bo predstavljen na naslednji seji UO.

_________________
Lahko kdo vsaj v kratkem napiše zakaj v tem primeru gre ?

Breza
15. February 2010, 21:44
Bojda bo sestanek jutri v Žalcu. Vabljeni tudi predstavniki klubov.

So pa zadevo sklicali hudo na horuk. Vabila so poslali "papirnato", preko elektronskih naslovov klubi nismo prejeli prav nič. Nekateri kolegi iz drugih klubov so me opozorili, da naj vendar dvignem pošto na sedežu našega društva, ker je v petek (!) prišlo vabilo na jutrišnji (!) sestanek.

Moram sploh še ugotovit, ob kateri uri je. Če mi bo uspelo zložiti skupaj tudi vse ostale obveznosti, grem morda celo "pogledat kaj dogaja".

rock&roll
22. February 2010, 00:06
Breza in kaj je novega s sestanka?

MilanK
24. February 2010, 00:34
Do zdaj je znano le to, da je bil na 5.redni seji UO KZS, ki je bila dne 29/12-2009, sprejet sklep št. 12/4, ki se glasi: Jože VIDIC bo organiziral sestanek s predstavniki lovske strani, Marjan GSELMAN, Iztok TRČEK, Jože GRAH.:icon_exclaim:

solzica
24. February 2010, 09:38
"...VJože VIDIC bo organiziral sestanek s predstavniki lovske strani, ..."

- kdo so pa še ostali člani - seveda po lovski LINIJI ???

Breza
24. February 2010, 10:45
Sestanek je bil, vendar ne v taki sestavi kot je zapisano. Na sestanku so bili od KZS prisotni Kavčič, Svetelšek, Gselman in Grah.

Bilo je sklicano precej na hitro (v petek ali soboto so bila prejeta vabila za sestanek v torek). In tudi precej "razdrobljeno". Smo skakali iz ene tematike v drugo in se je bilo težko kaj konkretno zmenit. Udeležba je bila kar precejsšnja, čez 20 predstavnikov LKD in pasemskih klubov (mislim, da so manjkali le kaki trije).

Skratka - pokazala se je potreba po tovrstnih sestankih in ideja je, da bi se sestajali vsakih nekaj mesecev. Tudi je bil dogovor, da bo v prihodnje tematika sestanka bolj ozko določena, da se bomo res lahko posvetili posameznim problemom, predlogom in idejam.

Breza
24. February 2010, 17:31
In Trček! (ojej...pozabila, da spada pod KZS, sem mislila, da je bil tam kot zastopnik ZLK Pomurja)

tica
25. February 2010, 07:52
Skratka - pokazala se je potreba po tovrstnih sestankih in ideja je, da bi se sestajali vsakih nekaj mesecev. Tudi je bil dogovor, da bo v prihodnje tematika sestanka bolj ozko določena, da se bomo res lahko posvetili posameznim problemom, predlogom in idejam.
Bom pristavil kar svoj piskrček. Kot veš, imamo v Lisjaku zadeve s področja kinologije kar zadovoljivo urejene. Pa mi manjka en segment, kako do podatkov iz rodovne knjige. Povezava baz podatkov bi bila idealna rešitev, verjamem, da bi koristila obema stranema.

Breza
25. February 2010, 10:01
O Lisjaku se je na sestanku kar precej govorilo in sem dobila občutek, da ti pogovori že potekajo. Zato nisem niti drezala več v to....