PDA

View Full Version : Zaščitni pokrovčki



ben1
29. November 2009, 18:44
Rad bi si kupil zaščitne pokrovčke za strelni daljnogled Zeiss 7X50 pa ne vem kje bi jih dobil. :icon_sad: Morajo biti pa tisti ki so namontirani na daljnogled in se odprejo navzgor.
Prosim za kakšno informacijo kje bi jih kupil.

Benu lahko informacijo pošljete zgolj preko ZS!

admin

ris
29. November 2009, 18:56
Povprašaj na podjetju ...... . Nasvet, imej strelni daljnogled seboj, ko boš kupoval. Številke so eno praksa pa drugo. Če so pokrovčki pretesni se ti ne bodo lepo odpiral, če pa bodo ohlapni lahko padajo dol.

ben1
29. November 2009, 19:19
Hvala

JAKAJEŽ
30. November 2009, 19:14
pokrovčki so samo za v omaro,na lovu ko je treba hitro streljati ugotoviš,da so pokrovčki zaprti ko so pa odprti ni divjadi nikjer več:icon_confused:
Za podrobnejše pojasnilo lahko povprašamo (ostrostrelca)po njegovi nedavni izkušnji z divjimi prašiči:icon_lol:

lp

ostrostrelec.pero
30. November 2009, 20:21
pokrovčki so samo za v omaro,na lovu ko je treba hitro streljati ugotoviš,da so pokrovčki zaprti ko so pa odprti ni divjadi nikjer več:icon_confused:
Za podrobnejše pojasnilo lahko povprašamo (ostrostrelca)po njegovi nedavni izkušnji z divjimi prašiči:icon_lol:

lp

HA-ha-ha,pa le nisem bil jaz rabelj tiste pujse.Ben, tako je, če že imaš take pokrovčke na optiki jo boš moral znati pravi čas dvigovati. Ni problem če je lepo vreme, problemi nastanejo pri dežju. Če jo imaš zaprto , ob nenadnem napadu pujsov, imaš samo eno skrb več. Potem imaš pa take prjatle (ježka) kot jih imam jaz.

main757
1. December 2009, 08:55
Moji pokrovčki so prozorni, lahko streljam tudi brez da jih odprem.