PDA

View Full Version : Andrej50



andrej50
20. February 2009, 18:09
Pozdravljeni
Sem novinec na vašem forumu, čeprav sem lovec že 40 let v LD na Kočevsko-Ribniškem področju.Sem tudi kinološki sodnik za pse jamarje in dolgoletni vzreditelj psov lovskih pasem.Imam tudi zaščiteno psarno z imenom Lipovška. V svoji psarni vzrejam lovske terierje,resaste foksterierje in beagle.

sine
20. February 2009, 18:35
Nedvomno boš obogatil forum s svojimi dolgoletnimi lovskimi in kinološkimi izkušnjami. Dobrodošel!!

Brakir
20. February 2009, 19:00
Andrej dobrodošel, želim ti prijeten klepet s tovariši na forumu, prijetno branje bolj strokovnih debat, pa seveda upam da nam boš predstavil in zapisal tudi kako strokovno besedo glede na bogate izkušnje s področja na katerih si aktiven! :icon_wink:

davorin
20. February 2009, 22:50
prav lepo dobrodošel tudi z moje strani!!

Hunter
21. February 2009, 15:55
Pozdravljeni
Sem novinec na vašem forumu, čeprav sem lovec že 40 let v LD na Kočevsko-Ribniškem področju.Sem tudi kinološki sodnik za pse jamarje in dolgoletni vzreditelj psov lovskih pasem.Imam tudi zaščiteno psarno z imenom Lipovška. V svoji psarni vzrejam lovske terierje,resaste foksterierje in beagle.

Končno nekdo ki nam bo lahko kaj več povedal kako učiti psa jamarja.Pozdravljen tudi z moje strani.

wolf1
21. February 2009, 21:29
Dobrodošel med nami:icon_lol:

Dragan
22. February 2009, 20:49
Dobro dosao na Najkvalitetniji Forum:icon_smile:.

Prašičar
23. February 2009, 07:54
Dobrodošel tudi z moje strani.

srakoper
3. March 2009, 16:24
Kje pa si bil toliko časa? Vseeno, bolje pozno kot nikoli. Dobrodošel tudi z moje strani!

Jagermaister
3. March 2009, 17:44
Pozdravljeni
Sem novinec na vašem forumu, čeprav sem lovec že 40 let v LD na Kočevsko-Ribniškem področju.Sem tudi kinološki sodnik za pse jamarje in dolgoletni vzreditelj psov lovskih pasem.Imam tudi zaščiteno psarno z imenom Lipovška. V svoji psarni vzrejam lovske terierje,resaste foksterierje in beagle.
Živjo Andrej, parkrat sva se že srečala, pa se bova še kdaj! Vmes bomo pa kakšno rekli na forumu!