PDA

View Full Version : Revija Lovec



main757
2. February 2009, 15:26
Zanima me koliko stane vezana revija lovec. Mislim 1 letnik, recimo 1977. Kaj pa zbirka od leta 65-77? Koliko bi stalo?

Veper
2. February 2009, 15:39
Meni so v knjigarni dejali da toliko kot nov izvod torej toliko kot stane danes .

main757
2. February 2009, 21:20
Kaj v knjigarni prodajajo vezane revije Lovca???:icon_eek:

Koliko stane en izvod Lovca?



Če stane 4€ en izvod, potem bi me vse skupaj stalo 624 €+vezava.

main757
4. February 2009, 20:22
To o knjigarni je spet povuci-potegni, ne?:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Veper
4. February 2009, 21:43
Ne ni povuci potegni res sem dobil tak odgovor ko sem vprašal isto kot ti. Torej vsak izvod revije stane toliko kot danes in če jih imamo 11 v enem letu(julijski je dvojni) stane torej enajstkrat po en izvod plus vezava. Take podatke sem dobil in take sem ti prodal res pa je že kar nekaj časa od tega bilo pa je v trubarjevem antikvarijatu nasproti magistrata in tam se ukvarjajo samo z literaturo . Torej podtek poišči še ti na tistem mestu (če še obstaja kar nikoli ne veš odkar je Jankovič župan:icon_lol:)

ZR7
5. February 2009, 07:45
... od tega bilo pa je v trubarjevem antikvarijatu nasproti magistrata in tam se ukvarjajo samo z literaturo . Torej podtek poišči še ti na tistem mestu (če še obstaja kar nikoli ne veš odkar je Jankovič župan:icon_lol:)

Trubarjev antikvarjat še obstaja. Mogoče to kar si napisal velja za kakšne dobre vezave in iskane revije.
Sicer sem pa sam ravno tam kupil že dva stara letnika lovca in sta koštala bagatelo. Sigurno ne bi dal zanju dve celoletni naročnini.

Veper
5. February 2009, 08:39
Ne razumemo se izgleda najbolje.Če kupiš en izvod stane toliko kot en izvod danes. :icon_study:

ZR7
5. February 2009, 08:59
Ne razumemo se izgleda najbolje.Če kupiš en izvod stane toliko kot en izvod danes. :icon_study:

Hmmm. No bom enkrat te dni skočil med malico tja, pa osvežim tvojo informacijo.

LP

torro
5. February 2009, 09:23
V januarskem Lovcu nekdo prodaja 54 vezanih letnikov za jurja €.
Slabih 20 € po letniku.
LP

jvpv
3. December 2009, 14:03
Kaj storiti če decemberskega Lovca nisem dobil:icon_twisted: (pri sosedih je že na mizi)?

Veper
3. December 2009, 14:06
Pošlji e mail z zahtevkom za novega na uredništvo in poslali ti ga bodo.No ja vsaj meni so ga pred letom.

tica
3. December 2009, 15:49
Kaj storiti če decemberskega Lovca nisem dobil:icon_twisted: (pri sosedih je že na mizi)?

Najprej preveri, če je naslov na izvodu pravi, če ne, zahtevaj od tajnika, da v Lisjak-a vpiše pravilne podatke.
Možno pa je, da kaj zaškriplje tudi pri prenosu revije.

jvpv
3. December 2009, 19:27
Vse o.k., izgleda da je bil založen na pošti med vso 'nepotrebno decembrsko' šaro (beri reklame, itd).

aron
4. March 2013, 14:12
V zadnji reviji Lovec, je moja zgodba "NA MEDVDA BI ŠEL". Če vam je všeč mi povejte, če vam ni, pa tih bodite. biggrin

Taxus
4. March 2013, 14:18
V zadnji reviji Lovec, je moja zgodba "NA MEDVDA BI ŠEL". Če vam je všeč mi povejte, če vam ni, pa tih bodite. biggrin

Bighand dobra, se najdem v tistem delu ko je treba dobiti dovoljenje domabiggrin

Hubertus
4. March 2013, 18:27
Meni pa so celo fotko objavili. Tisto od srninega mladička, ki leži v travi.
Zanimivo ob tem je, da sem čisto tik ob njem uplenil srnjačka enoletnika brez zadnje noge. Verjetno je še vedno sledil doječi srni, ki je pred tem odskočila.

aron
6. March 2013, 09:35
Taxus, hvala, Bom mogu napisat eno res lepo zgodbo ker zgleda ni nobenmu več všeč :whistle:

main757
6. March 2013, 09:37
Smo prebrali, da ti ženska gospodari :icon_lol::yea1:

aron
6. March 2013, 10:25
ha ha ha ha, jaz priznam, je pa zdaj že bolje. Eni se pa tolažijo da ni tako, al pa celo sami živijo. :icon_lol::limona:

main757
6. March 2013, 10:31
Tvojih pisanj nebom kazal moji, da ne bo slučajno dobila ideje tvoje.:whistle: :OK:

aron
6. March 2013, 10:40
Tvojih pisanj nebom kazal moji, da ne bo slučajno dobila ideje tvoje.:whistle: :OK:

ha ha ha bravo Bighand

main757
6. March 2013, 10:42
Čakam, da napišeš še Na jelena bi šel.

Ko ji boš pa po jelenu rekel:Na babe bi šel, si pa oplel. :icon_lol::OK:

mrki
6. March 2013, 11:53
Moja je prebrala pa je rekla: "No saj vidiš da nisi edini":icon_wink:

detel
6. March 2013, 15:38
Moja me pošilja na lov, da ji nisem pod nogami. Kako se cajti spreminjajo :icon_lol::OK::limona::yea1:

Taxus
6. March 2013, 16:07
V zadnji reviji Lovec, je moja zgodba "NA MEDVDA BI ŠEL". Če vam je všeč mi povejte, če vam ni, pa tih bodite. biggrin

Nič ne piše kam si ga zadel?

Zvitorepec
6. March 2013, 16:09
tudi mene to zanima, pa z kakšnim kalibrom, da je lahko odšel tako daleč od nastrela

aron
6. March 2013, 16:29
Fantje, to ni bistvo zgodbe no. No če vas pa zanima, streljal z kalibrom 8,57 IS na cca 50m. Zadetek v "črno", Na nastrelu pa popolnoma nič. Še danes mi je čudno. Naslednje leto mi je drugi padel v ognju stal je 1m stran kot prvi, streljal pa sem z istim kalibrom in z isto municijo. Bil pa je drugi malo težji. Jap, dolgo objavljajo zgodbe.

jegr
7. March 2013, 11:19
Koliko časa rabijo, da objavijo na strani LZS Lovca v PDF obliki?:yawn:

Sršen
18. March 2013, 13:03
Kot vidiš kakšne pol meseca. Toliko, da tisti, ki berejo samo toliko in toliko uničenih dreves, zastrupljenih in obeljenih ter z barvami načičkanih in potem izpolnjenih s pisanjem, to preštudirajo.
Ko gre ta proces mimo (se preberejo vse osmrtnice), potem smo pa na vrsti še tisti, ki bi si želeli brati tega križanca med glasilom in revijo na spletu z kar nekaj manj uničenih dreves.

Sorazmerno z odnosom lovske zveze do narave bomo počakali do ažurnega objavljanja Lovca na spletu in mogoče celo do možnosti odločitve, da se zmanjša naklada in omogoči branje po spletu vsem, ki tako želij.

Torej boš še dolgo čakal!

TaSl
18. March 2013, 17:37
Taxus, hvala, Bom mogu napisat eno res lepo zgodbo ker zgleda ni nobenmu več všeč :whistle:
Čakamo na zgodbo z naslovom: Na jelena bi šel, bomo potlej obe skupaj ocenili.:icon_wink:

Že ta je bila dobra, upam da bo duga le še boljša.

JAKAJEŽ
31. March 2013, 15:36
Skupinska slika udeležencev prvega tečaja za lovske čuvaje v Ponovičih pri Litiji leta 1958.


LP