PDA

View Full Version : Programi za obdelavo video posnetkov



ZR7
21. January 2009, 12:11
Katere programe uporabljate za obdelavo svojih video posnetkov. Kako ste z njimi zadovoljni, kaj nudijo, kaj jim manjka...

capra ibex
22. February 2009, 20:42
Lep pozdrav.

Imam eno vprašanje. Pri obdelavi videoposnetka v programu Movie Maker se mi pri končni obdelavi posnetka, potem ko ga program naloži urejenega na disk, naredi da je posnetek skrčen na polovico po dolžini, spodnji del pa je zelene barve. Kljub temu da sem spreminjal različne velikosti in kakovosti zapisa je vedno isto.
Tule je en tak primer, sicer ribiški posnetek ampak vseeno.
http://video.google.com/videosearch?q=hucho+slovenia&emb=0&aq=f#

Zanima me kaj bi to bilo, če kdo ve? Original neobdelan posnetek pa kaže v normalni velikosti.

Lp

ZR7
23. February 2009, 07:43
Uf, česa takega pa še nisem videl:icon_confused:
Ampak odreže ti pa nič? Samo skrči....:icon_confused:

Si poskušal še s kakšnim drugim programom?
Jaz v Windowsovem movie makerju ne delam več, odkar so okrnili izvozne oblike in jih omejili le na Microsoftovo obliko.

LP

Brakir
23. February 2009, 11:25
Pinnacle poskusi Capra pa boš videl da boš presrečen! :icon_wink:

ZR7
23. February 2009, 11:53
Pinnacle poskusi Capra pa boš videl da boš presrečen! :icon_wink:

Dokler ne prideš do HD camer z nekimi čudnimi formati.:icon_confused:
Seveda pa mogoče najnovejši Pinnacle te že pozna.
Moj Pinnacle 9 ne prepoznava datotek JVC hard disk kamer. Z DV formati (digitalni trak) pa dela odlično.

Brakir
23. February 2009, 14:04
Sam uporabljam Pinnacle 9 in DV format.... Za HD pa baje da pri novem, kakor si že sam omenil ZR7, BAJE ni problemov!

brina
9. November 2009, 17:53
Najprej vsi lepo pozdravljeni.
Zanima me,če ima kdo kakšen tonski posnetek jelenjega ruka.
Rad bi ga uporabil za zvonenje telefona.

Veper
9. November 2009, 23:22
Moj telefon se že oglaša z jelenjim rukom ampak sem ga posnel direktno na telefon in na rukališču. Potrudi se najti kaj na spletu je kar nekaj robe.

brina
9. November 2009, 23:42
Žal nimam prilike kot ti to posnet v lovišču,bom pa poiskal na spletu,kot si mi svetoval.lp

206
10. November 2009, 07:10
evo ti lep primerek http://www.youtube.com/watch?v=hW_YqatgT24

brina
10. November 2009, 13:03
206 hvala že deluje.lp

jan31
17. March 2010, 23:45
Cyberlink PowerDirector je prav všečen program za obdelavo videa.Pa najsi bo za zajem iz HD ali mini DV.

Veper
18. March 2010, 00:20
Jan 31 drži vendar je kar malo zakomplicirana upporaba.Z Veperčkom ga uporabljava samo za obdelavo iz MOV formata in ga nato preneseva na pinacel kjer so stvari bolj domače.

jan31
18. March 2010, 11:50
Jan 31 drži vendar je kar malo zakomplicirana upporaba.Z Veperčkom ga uporabljava samo za obdelavo iz MOV formata in ga nato preneseva na pinacel kjer so stvari bolj domače.

Men pinacle nekak ne gre v glavo :) ponavadi kombiniram Powerdirector z moviemakerjem. Imel sem celo program Vegas ki je čist profi vendar če s tistim ne delaš dnevno se nikoli ne naučiš in vse sproti pozabiš.