PDA

View Full Version : Kupovanje preko e-gun



Bunny
22. December 2008, 22:23
Verjetno ni lih najbolš tema sam me zanima če se da na E-gun spremenit jezik ker jazst šprahn dojč no gut buono:icon_lol: in pa kakšne so kaj vaše izkušnje z to stranjo(je že kdo kaj kupil, dostava, plačilo...) Hvala.

janez valentic
23. December 2008, 10:55
Brez nemščine bo šlo teško, a ne nemogoče. Na splošno je e-gun zelo v redu zadeva. Posebej za nas, ko imamo bolj šepavo maloprodajo doma. Za enkrat z dostavo in dovoljenji ni problem - stane te ca. 100 EUR več kot v Sloveniji,a so cene občutno nižje, posebej za rabljeno orožje.
Za nove Tikke so cene od 700-1000 EUR - odvisno od modela.
Svetujem da glede več informacij o www.egun.de pobrskaš po tem, pa drugih forumih (strelski forum, IDPA Slovenija).

Bunny
23. December 2008, 21:51
Če je kdo že nabavljal preko E-guna naj se prosim javi na zs imam namreč nekaj vprašanj pa nebi rad smetil, te teme. Hvala najlepša, pa vesel Božič.

jancar
23. December 2008, 21:58
Zdravo!

Jaz sem na e -gunu kupil vložno cev, montažo za ZH, ter sket puško,
ti moram povedat da nisem imel nobenih problemov, sam kr traja da prodajalec dobi dovoljenja za izvoz od polcije jz sem na puško čakal 14 dni.
Pri nas na UE vložiš dovoljenje za uvoz orožja ter nabavno dovoljenje(cca 40 EUR).
pa še nekaj, če nameravaš kaj nabavljat se potrudi in spremljaj vsak dan.:icon_lol:

rehl26
24. December 2008, 14:23
no tudi mene zanimajo tile postopki kupovanja preko e-guna pa če je kateri od vas tako dober naj mi to malo sporoča na ZS . hvala pa vsem skupaj vesel božič:icon_wink:

ZR7
8. January 2009, 13:22
O kupovanju preko e-guna tukaj.
Za katerokoli orožje in opremo, četudi je pod risanice.

Admin