PDA

View Full Version : Vzdrževanje noža



sine
2. October 2008, 11:19
Živjo!
Pri vseh švicarjih, ki sem jih imel do sedaj, se mi kljub rednemu čiščenju sčasoma kline ne odpirajo tako kot je treba. Z lovskim, ta zelenim, tega problema nimam.
Prosim za nasvet, kaj narediti, da si ne polomim nohtov pri odpiranju noža?
Hvala!

janez valentic
2. October 2008, 13:00
balistol

dolgin
2. October 2008, 15:29
Crown olje! Če pa je "ornk" zapacan pa Roblo solo,ta poje vso packarijo(enako kot za orožje! Samo pol nož glih ni za salamo rezat en cajt,oziroma ga je treba dobro sprati

lp

ZR7
2. October 2008, 15:44
Crown olje!
Kakšno je to olje?:icon_confused:

main757
2. October 2008, 16:38
V bencin ga namoči.

toma
2. October 2008, 17:27
drugega kup!:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

dolgin
2. October 2008, 17:49
Kakšno je to olje?:icon_confused:


To olje uporablja policija pa vojska za čiščenje orožja,in je po mojih izkušnjah res vreden vsakega centa,to je ena kanadska rec
! Nobenga vonja,kot recimo pri Balistolu....,zares zadrži rjavenje! Pa maže zlo fajn! Maš ga pav vsaki boljši štacuni z avtodeli!

Hunter
2. October 2008, 20:10
Kakšno je to olje?:icon_confused:

Spoštovani tovariš ZR7 jst ti ga lovsko tovariško šenkam!Zakaj!Ker ga imam dost,in še sprobal boš brezplačno če je vreden nakupa,gre pa za majhne plastične flaške,pri nas ga ni za dobit razn veze in veze ... ostalo pa na zs:icon_lol:

jereb
6. October 2008, 20:38
Premalo ga nucaš:icon_lol:

Jaz ga na vsake toliko temeljito operem (če malo več razmaščevalnega sredstva uporabiš (npr. Pril), ni nič narobe), dobro osušim, potem pa kar malo z balistolom namažem. Funkcionira.
lp